Економіка   Економіка підприємства    Історія економіки    Логістика    Страхування    Цінні папери    Корпоративне управління АудитБухгалтерський облікВинахідництвоЕкологіяЕтика. ЕстетикаІнтелектуальна власністьІсторія   Всесвітня історія    Історія України Культурологія   Культура, мистецтво, суспільство    Культурне співробітництво    Менеджмент в галузі культури    Оперне, балетне мистецтво України    Сучасна українська музика    Українська книга    Українське кіно МаркетингМенеджмент   Контроль і ревізія    Корпоративне управління МистецтвоМовознавствоОподаткуванняПедагогікаПраво   Авторське право    Кримінально-процесуальне право    Адміністративне право    Господарче право    Екологічне право    Конституційне право    Кримінальне право    Криміналістика    Кримінологія    Митне право    Міжнародне право    Правоохоронна діяльність    Сімейне право    Соціальне право    Фінансове право    Цивільне право    Цивільне процесуальне право Політика   Державне управління ФінансиПсихологія   Психологія творчості    Організаційна психологія    Психологія конфлікта    Психологія особистості    Педагогічна психологія    Психологія спорту    Юридична психологія Сільське господарствоФілософія

Аудит


Література по темі:
 
ф1504231кп чз пп
   
65.053я73
Л 82
Лубенець, С. В. Моделі і методи прийняття рішень в аналізі та аудиті: навчальний посібник / С. В. Лубенець. - Львів : Магнолія 2006, 2010. - 261 с.

У навчальному посібнику систематизовано та викладено основні теоретичні відомості щодо побудови і застосування найбільш поширених моделей і методів прийняття рішень в економіці, аналізі й аудиті та фінансах. Наведено приклади побудови, дослідження та аналізу типових економіко-математичних моделей із застосуванням можливостей табличного процесора М5 Ехсеї та його надбудов, засобів імітаційного моделювання та систем підтримки прийняття рішень.
Посібник призначений для студентів денної та заочної форм навчання за спеціальністю «Облік і аудит»; для аспірантів та викладачів економічних і фінансових спеціальностей вузів; для керівників і спеціалістів підприємств, які прагнуть підвищити ефективність своєї управлінської діяльності та успішність керованих ними організацій.