Читай - формат не має значення!
Новий проект нашої Бібліотеки дозволяє всім бажаючим прочитати на своєму мобільному обладнанні кілька сторінок запропонованих творів і прийняти рішення щодо того, чи читати всю книгу цілком. Ми прагнемо познайомити Вас із колекцією найбільш запитуваних творів у традиційному форматі, а також з найбільш рейтинговими джерелами електронної повнотекстової бібліотеки. Реалізація проекту – це новий крок у розвитку бібліотеки, який відкриває для своїх читачів спектр найсучасніших віртуальних послуг. 

Проект заснований на використанні технології розпізнавання графічного зображення – QR-Коду. Для того щоб почитати твір, необхідно скачати безкоштовний додаток для розшифрування QR-Коду (додаток Ви зможете одержати на Інтернет-порталах App Store і Android Market). Після його установки й запуску потрібно просто піднести камеру смартфона або планшета з камерою до коду, візуальної мітки-маркеру на джерело з колекції проекту «Читай – формат не має значення!». 

Мітки на твори розміщені на плакатах, буклетах, а також на сайті бібліотеки.

Як сканувати QR-Код 
• Запустіть програму QR-Сканер і наведіть камеру обладнання на код. 
• Програма розпізнає вміст коду – і Ви одержите сторінки обраного твору на своєму обладнанні. 
• Залежно від змісту Ви зможете перейти по посиланню за допомогою браузера або зберегти дані. 

Програми для зчитування QR-Кодів для IPhone і IPad 

Програми для зчитування QR-Кодів для Android 
Твір, що зацікавив читача, можна буде отримати безпосередньо в самій бібліотеці, а також частина колекції доступна на сайті бібліотеки в розділах електронна бібліотека «Колекції» та «Краєзнавча електронна бібліотека»