Проекти

Шановні читачі!


В Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці 

ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія 

протягом року будуть реалізовуватися просвітницькі проекти для населення. 


Запрошуємо Вас до участі.

Слідкуйте за анонсами!


Пункти складання іспитів

 на визначення рівня володіння державною мовою в бібліотеках


Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія успішно приєдналася до Всеукраїнського проєкту, створивши на своїй базі пункт складання іспитів на визначення рівня володіння державною мовою.


Детальніше на сайті Комісії https://mova.gov.ua


Реєструйтеся та приходьте:

 м. Дніпро, вул. Ю. Савченка, 10, 2-й поверх, Тренінговий Центр. 

Детальніше


Проєкт «Maker Spaсe. Технології майбутнього»


Запрошуємо на творчі зустрічі та майстер-класи для ознайомлення та опанування сучасних  «3D-можливостей» проєкту «Maker Spaсe. Технології майбутнього», де Ви дізнаєтесь про принципи роботи 3D-принтерів та зможете самостійно створити шедевр завдяки 3D-ручці. Детальніше

 

Регіональний проект «Це я, званий Чемерисом»


Регіональний проєкт бібліотек Дніпропетровщини «Читаємо разом» ініціює проведення в 2021 році регіональної кампанії «Це я, званий Чемерисом» у межах ознайомлення з творчістю відомого українського письменника.


Положення про організацію та проведення регіональної кампанії «Це я, званий Чемерисом» [86.69 Kb] (викачано: 17)


«Імена: відомі та повернені із забуття»


Цільові групи читачів будуть знайомить з життям та творчістю відомих та незнайомих   українських письменників, приводом для знайомства є ювілеї літераторів.


«Українське вікно до японської душі»

 

Жителів та гостей міста  через  мультимедійну ілюстрацію будуть знайомити з  історією  та культурою Японії, уособлену у відомих письменниках та інших діячах культури. Презентації будуть підготовлені в контексті історії країни та її духовного розвитку.


«Читацька академія»

 

Для цільових груп студентської молоді буде організовано цикл лекційно-практичних занять з основ інформаційної культури: з  методики ефективного використання інформаційних ресурсів бібліотеки та пошуку інформації в електронних каталогах та базах даних.


«Бібліотерапія» 

 

Для широкого загалу населення спеціалістом-лікарем будуть проводитися  лекційні та практичні заняття щодо здорового  образу життя.


«Моя свята і рідна Україна»
 

Для всіх бажаючих будуть організовуватись тематичні локації документів з фондів бібліотеки  до державних свят  та пам’ятних дат України.


Телефон для довідок: (056) 770-38-89