Проекти

Шановні читачі!


В Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці 

ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія 

протягом року будуть реалізовуватися просвітницькі проекти для населення. 


Запрошуємо Вас до участі.

Слідкуйте за анонсами!

 


Читачам всіх бібліотек області запропоновано познайомитись із творчістю  відомого українського письменника, успішного підприємця, життя якого пов’язане з нашим краєм. Відбуватимуться зустрічі з Віктором Олександровичем, будуть  організовуватися  перегляди його фільмів, будемо читати і говорити про його кращі літературні твори.
  

«Імена: відомі та повернені із забуття»


Цільові групи читачів будуть знайомить з життям та творчістю відомих та незнайомих   українських  письменників, приводом для знайомства є ювілеї літераторів.


«Українське вікно до японської душі»

 

Жителів та гостей міста  через  мультимедійну ілюстрацію будуть знайомити з  історією  та культурою  Японії, уособлену у відомих письменниках та інших діячах культури. Презентації будуть підготовлені в контексті історії країни та її духовного розвитку.


«Читацька академія»

 

Для цільових груп студентської молоді буде організовано цикл лекційно-практичних занять з основ інформаційної культури: з  методики ефективного використання інформаційних ресурсів бібліотеки та пошуку інформації в електронних каталогах та базах даних.


«Бібліотерапія» 

 

Для широкого загалу населення спеціалістом-лікарем будуть проводитися  лекційні та практичні заняття щодо здорового  образу життя.


«Моя свята і рідна Україна»
 

Для всіх бажаючих будуть організовуватись тематичні локації документів з фондів бібліотеки  до державних свят  та пам’ятних дат України.


Телефон для довідок: (056) 770-38-89