Просвітницькі проекти для населення


Проекти. Акції. Конкурси

Шановні читачі!


В Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці 

ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія 

протягом року будуть реалізовуватися просвітницькі проекти для населення. 


Запрошуємо Вас до участі.

Слідкуйте за анонсами!Проекти

Пункти складання іспитів

 на визначення рівня володіння державною мовою в бібліотеках


Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія успішно приєдналася до Всеукраїнського проєкту, створивши на своїй базі пункт складання іспитів на визначення рівня володіння державною мовою.


Детальніше на сайті Комісії https://mova.gov.ua


Реєструйтеся та приходьте:

 м. Дніпро, вул. Ю. Савченка, 10, 2-й поверх, Екзаменаційний Центр. 

Детальніше


Проєкт «Maker Spaсe. Технології майбутнього»


Запрошуємо на творчі зустрічі та майстер-класи для ознайомлення та опанування сучасних  «3D-можливостей» проєкту «Maker Spaсe. Технології майбутнього», де Ви дізнаєтесь про принципи роботи 3D-принтерів та зможете самостійно створити шедевр завдяки 3D-ручці. Детальніше

 

Регіональний проект «Письменники, короновані словом»


Регіональний проєкт бібліотек Дніпропетровщини «Читаємо разом» ініціює проведення в 2022 році регіональної кампанії «Письменники, короновані словом» у межах ознайомлення з творчістю відомих українських письменників.

Положення про організацію та проведення регіональної кампанії «Письменники, короновані словом» [295.31 Kb] (cкачувань: 51)


«Імена: відомі та повернені із забуття»


Цільові групи читачів будуть знайомить з життям та творчістю відомих та незнайомих   українських письменників, приводом для знайомства є ювілеї літераторів.


«Українське вікно до японської душі»

 

Жителів та гостей міста  через  мультимедійну ілюстрацію будуть знайомити з  історією  та культурою Японії, уособлену у відомих письменниках та інших діячах культури. Презентації будуть підготовлені в контексті історії країни та її духовного розвитку.


«Читацька академія»

 

Для цільових груп студентської молоді буде організовано цикл лекційно-практичних занять з основ інформаційної культури: з  методики ефективного використання інформаційних ресурсів бібліотеки та пошуку інформації в електронних каталогах та базах даних.


«Бібліотерапія» 

 

Для широкого загалу населення спеціалістом-лікарем будуть проводитися  лекційні та практичні заняття щодо здорового  образу життя.


«Моя свята і рідна Україна»
 

Для всіх бажаючих будуть організовуватись тематичні локації документів з фондів бібліотеки  до державних свят  та пам’ятних дат України.


Конкурси

Обласний конкурс на кращу інтернет-публікацію «Майстри слова: письменники Дніпровського краю»

Обласний конкурс серед публічних бібліотек Дніпропетровської області на кращу інтернет-публікацію (http://www.dnipro.libr.dp.ua) «Майстри слова: письменники Дніпровського краю» проводиться в межах регіонального інтернет-проєкту «Портал «Дніпро Культура» за ініціативи Дніпропетровської бібліотечної асоціації.Обласний творчий конкурс «Жіноча постать, яка вплинула на моє життя».

За ініціативою управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Дніпропетровської обласної ради та громадської організації «ЖІНКИ плюс» з 6 лютого для публічних бібліотек  та читачів області оголошується початок проведення регіонального конкурсу «Жіноча постать, яка вплинула на моє життя». Положення про конкурс та оголошення про його проведення додаються. [427.98 Kb] (cкачувань: 18)

Переглянути роботи учасників конкурсу

Акції

Подаруй книжку бібліотеці

Ми продовжуємо приймати дарунки: книги, журнали, рукописи, карти, ноти, аудіо- та відеодокументи, картини, платівки, репродукції, фотографії від власників приватних книгозбірень, авторів книг, колекціонерів та всіх мешканців регіону

За довідками звертатись:
вул. Ю.Савченка, 10
м. Дніпро
49006
Телефон:
(056) 770-57-32
E-mail: obmen@libr.dp.ua

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Запрошуємо всіх дніпровців взяти участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна», яка була ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія як співкоординатор акції буде збирати та передавати книги у військові частини, які дислокуються на території нашої області. Допоможемо разом нашим захисникам, які потребують уваги та підтримки!

Приносьте книги до Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія за адресою:
вул. Ю.Савченка, 10
м. Дніпро
49006
Довідки за телефоном:
(056) 770-57-32
E-mail: obmen@libr.dp.ua

Документи, що передані українським воїнам бібліотекарями Дніпропетровщини:

[attachment=79:Список №1]

[attachment=80:Список №2]

[attachment=81:Список №3]

[attachment=82:Список №4]

[attachment=83:Список №5]

[attachment=84:Список №6]

[attachment=85:Список №7]


[attachment=86:Список №8]

[attachment=87: Список №9]


[attachment=1590:Звіт бібліотек області про результати реалізації акції «Бібліотека українського воїна» 
(II-IV квартал 2015 - I квартал 2016 рр.).]

[attachment=1803:Звіт бібліотек області про результати реалізації акції «Бібліотека українського воїна» II півріччя 2019 р.]

[attachment=2736:Звіт бібліотек області про результати реалізації акції «Бібліотека українського воїна» 2020 рік]