Рубрика "Визначними місцями Придніпров’я"


Цикл подкастів "Визначними місцями Придніпров’я" розкриває інформацію про історичні пам'ятки та інші об'єкти, що становлять культурну цінність регіону. Ця серія подкастів буде цікавою не тільки для туристів, але і для тих, хто хоче дізнатися більше про багату культурну спадщину Придніпров'я і його історію.

Рубрика "Вулиці нашого міста"


У серії подкастів на тему "Вулиці нашого міста" Ви дізнаєтесь про особистості, цікаві факти та історичні події, які пов'язані з окремими вулицями та провулками м. Дніпро.

Рубрика "Пунктир"


Олександр Довженко, Іван Байдак, Наталія Гурницька, Вінстон Черчилль, Фредді Мерк'юрі, Антуа́н де Сент-Екзюпері́… Що об`єднує ці імена? Цикл аудіо-«монологів» «Пунктир» окреслює думки цих особистостей.

Рубрика "Крила поезії"


Цикл подкастів "Крила поезії" Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов`янських Кирила і Мефодія відкриє безмежний поетичний світ поціновувачам рим найкращих митців, твори яких представлено в фондах нашої книгозбірні. Прочинить додаткові фарби доль поетів, які означили шляхи української та всесвітньої літератури.

Рубрика "Україніка"


Цикл подкастів «Україніка» (мова англійська) пропонує інформацію про Україну, її народ, його історію, традиції та культуру, розбудову політичної нації, формування держави Україна, її видатних діячів. Матеріали про природне, географічне середовище, демографічний, економічний, соціальний, освітній, культурний і науковий потенціал нашої країни, здобутки української нації, її місце у світовому цивілізаційному розвитку.

Рубрика "Територія особистості"


Є у світовій історії особистості, які немов окреслюють собою орбіти, що рухають нашу планету. Їхні талант, втілення, енергія дають позачасові імпульси, які мотивують нас змінювати своє життя, робити його, а слідом за ним і світ, досконалішим. Саме про це позачасові історії життя Марії Заньковецької, Одрі Гепберн, Станіслава Єжі Лєца, Марії Примаченко …