2019pік

 Протягом
мiсяця  
Пам’ятні дати міжнародного календаря: Грудень Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» пропонує своїм відвідувачам познайомитися з книжково-документальною виставкою «Пам’ятні дати грудня».На виставці представлені англомовні книги і довідники, буклети і ДВД-фільми. Книги будуть у нагоді всім, хто вивчає англійські мову. Головні знаменні дати грудня – День захисту прав людини, День боротьби зі СНІДом, Різдво ін.Метою виставки є  привернути увагу відвідувачів до американських музеїв, пам'ятних місць, відомих історичних постатей та до американців творчих особистостей.Виставка буде корисна всім, хто вивчає англійську мову і культуру англомовних країн.
фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 1 Грудня   Олександра Прокоф’єва, зав.відділом документів іноземними мовами, взяла участь в семінарі "Зелена бібліотека", організований Українською бібліотечною  асоціацією спільно з Goethe-Institut в Україні. Що може зробити кожен з нас, щоб планета була "зелена"? Чим можуть допомогти  бібліотеки, щоб планета була "зелена"? Бо бібліотека - це креативний простір генерації нових ідей та накопичення досвіду. Під час семінару ми познайомились із вже існуючими ініціативами формату "зелена бібліотека" і обговорили їх актуальність для наших реалій. Кожен учасник отримав сертифікат.
фото  фото  фото  фото  фото

 
 3 Грудня   Правові знання – веління часу У межах проведення Всеукраїнського тижня права у Центрі правової інформації пройшла правова студія для освітян «Правові знання – веління часу». Зараз для успішного виконання своїх обов’язків сучасний педагог повинен володіти не тільки сумою загальних і професійних знань, а й досить високою соціально-правовою компетентністю. Педагоги ознайомилися з правовим сегментом центра та дізналися про можливості ІПС «Законодавство». Не аби який інтерес викликали безкоштовні юридичні консультації для користувачів бібліотеки. 
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5

 
 3 Грудня   Транспортні пригоди наших студентів Добігає кінця масовий курс англійської мови «Активуй англійську! 13.0» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» у Дніпрі. Цей раз студенти розповідали вчителю-інструктору та один одному про транспорт взагалі і про види міського транспорту, яким користуються щоденно. На кінець зустрічі отримали домашнє завдання – підготуватися до розмови про улюблені українські страви на сніданок, та засвоїти різницю між «англійським» і «континентальним» сніданками.Наші студенти отримують знання, які стануть у нагоді підчас закордонної подорожі, нададуть сміливості у спілкуванні з іноземцями, а можливо і покращать їх кар’єру.
фото  фото  фото  фото

 
 4 Грудня   Англійська мова – це мова освіти, науки, техніки, бізнесу, інтернет-комунікацій Досвідчений викладач англійської мови Оксана Ложнікова проводити заняття для підлітків, які отримали малі стипендії з вивчення англійської мови Посольства США в Україні (програма «English Access Microscholarship Program» – скорочено Access).Це діти з малозабезпечених і соціально вразливих родин, переселенці і діти з особливими потребами, діти учасників бойових дій, безкоштовно поглиблюватимуть знання англійської мови, більше дізнаються про Сполучені Штати Америки, їхню культуру і цінності, розвинуть лідерські навички, щоб потім брати активну участь у розвитку України.
фото  фото  фото  фото

 
 4 Грудня   Світова класика - чорно-біле кіно у бібліотеці У кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» для всіх бажаючих покращити рівень знання англійської було запропоновано переглянути та обговорити американську романтичну комедію «Це трапилося одної ночі» (англ. «It Happened One Night», 1934). Це один з кращих фільмів, в якому брав участь харизматичний актор Кларк Гейбл.А з сучасної точки зору цей фільм цікавий тим, що зображує методи роботи журналістів, не завжди чесні і гуманні. Приємно, що у гонитві за сенсацією головний герой-журналіст не втратив людяності.Фільм розважив і подарував надію, що у житті інколи все може перемінитися за одну мить на краще. Волонтер центру, завсідник бібліотеки, Марина Репан модерувала обговорення.Повніше
фото  фото  фото  фото

 
 5 Грудня    «3D-принтер: чарівна "скринька" можливостей» - майстер-клас у Регіональному тренінговому центрі (вул. Ю.Савченка, 10) в межах проекту «Maker Spase. Технології майбутнього» для студентів коледжу радіоелектроніки.
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото