Сiчень  2020 року
 
Видання високого рейтингу
 

1559710 687.5 Г 37
Гербер С, Довершена краса.- К., 2018

 
Запрошуємо вас у світ засобів краси, виготовлених власноруч із природних інгредієнтів, життєдайних ефективних засобів, здатних кардинально змінити ваш зовнішній вигляд, настрій і навіть фізичний стан.

1552420 687.02(075.8) Є 81
Єжова О.В., Технологія оброблення швейних виробів.- К.,2017

 
У посібнику викладено теоретичні відомості з оброблення деталей швейних виробів та наведені приклади технологічних послідовностей пошиття окремих швів, вузлів та швейних виробів. Перевагу при цьому надано методам, що дозволяють отримати найвищу якість оброблення в умовах навчального закладу.

Ф1551264 641. 83 (083.12) К 77
Кравецкая Л. Салаты для ленивых и не очень .- Харьков, 2018

 
Салат - это изюминка любого меню, блюда, которые можно подавать не только в качестве закуски, но и как основное. Известный кулинарный автор и отличная хозяйка Леся Кравецкая собрала лучшие рецепты разнообразных салатов. Каждый рецепт подается в двух вариантах приготовления - для тех, кто спешит, и для тех, кто любит поколдовать над блюдом.

Ф1556067 687.54 М 23
Маникюр, педикюр.- Харьков, 2007

 
Модный маникюр и педикюр вполне реально сделать самостоятельно, в домашних условиях. Необходимо только немножко терпения.. Полученные, благодаря нашему самоучителю знания позволят вам творить настоящие чудеса: кожа станет мягкой и нежной, а великолепный маникюр и педикюр, который вы сможете создавать сами, поможете создавать сами, поможет вашему вкусу и фантазии раскрыться в полной мере!

Н362.2020.1
Новое время страны

 
Суспільно політичний журнал «Новое время страны» - це традиційний щотижневик, що висвітлює найбільш актуальні події в Україні та світі. На сторінках випусків можна знайти цікаві новини внутрішньої та міжнародної політики, технологій та інновацій, культури та спорту. Назва журналу обрана не випадково – воно відображує суть змін, які відбуваються у країні, бажання йти у ногу з часом, надію на швидкуй розвиток країни у всіх напрямках. Видання виключає банальні описи, але фокусується на дійсно важливі речі. На головній сторінці ви знайдете останні і популярні новини з усього світу. Люди, які цікавляться тим, чим живе сучасна розвинений світ, знайдуть для себе в журналі багато корисного і інформативного. Пропонується широкий охоплення подій і ознайомлення з ними в зручному режимі. Для зручності читачів є рубрика Топ новин тижня і Топ блогу, а також пізнавальні авторські колонки і розділи, присвячені книгам, ідеям, психології, історії міст і держав. Видання може зацікавити різні верстви населення

84(4Укр)6 - 44 О - 79
Осьмачка Т.Ротонда душогубців: Оповідання/ Післямова М.Ф. Слабошпицького. - К.:Укр. письменник, 2008. - 287с.

 
У творі Т. Осмачки зображено глибокий трагізм долі українського народу напередодні великого голодомору 1932 - 33 років, подано художньо - психологічний аналіз організації цього штучного голодомору правлячої тоді тоталітарно - терористичною сталінською клікою.

1556500; 75.071 ; П-12.
Пажак Ф. Ван Гог. Іскріння / Фредерік Пажак : пер. з фр. І. Рябчия. - К., 2018. -270 с. - серія "Біографії"

 
У життєписі Вінсента Ван гога автор переповідає самотній шлях видатного художника. Ця писана і мальована біографія наголошує на мальвідомих та хибно втлумачених епізодах з життя Ван Гога. Цю книгу читали любителі життя художника, викладачі живопису, студенти.

С12/2019/12
Сабрина

 
Універсальний журнал з в'язання на спицях і гачком. На його сторінках представлені різноманітні моделі для жінок будь-якого віку, що мають різний досвід в'язання. Тут ви знайдете безліч ідей, як виглядати модно і стильно без особливих витрат. Журнал представляє не аби який інтерес для майстринь і тих, хто тільки робить перші кроки. Всі моделі представлені у декількох розмірах, тому жінки самостійно можуть обрати ту модель, яка їм найбільш пасує.

Ф 1551484; 784.4; У-51.
Улюблені українські пісні / Ілюстрації Тетяни Філатової. - К.:, 2016. - 152 с: іл.

 
Подарунковий збірник українських пісень присвячується усім шанувальникам української пісні. У видання увійшли популярні народні та авторські пісні, в яких кожен знайде втіху, радість, підтримку, і саме ту правду про життя, що відновлює людину і суспільство. Книга була попуулярною серед учасників ансамблю народної пісні БК "Шинник"

Ф1547661 641.55.(083.12) Х 46
Хіменес-Браво Е. Перша кулінарна книга.- К., 2017

 
У книзі представлені кулінарні рецепти, обрані особисто Ектором Хіменес-Браво, шеф-кухарем зі світовим іменем, суддею проекту "МастерШеф Україна". Супи, салати, холодні та гарячі закуски, страви з м'яса, птиці та риби, десерти , приготовані за оригінальною рецептурою, стануть справжньою гастрономічною насолодою. Також книга знайомить з цікавими епізодами з життя Ектора Хіменес-Браво.

Ф 1551233; 75.0214 Ч-58.
Чиварди Д. Рисуем портрет : пер. с итал. - Харьков, 2018. - 64 с.

 
В этой книге описаны основные принципы, как направить читателя, делающего первые шаги в рисовании. Дальнейшее формирование читателя как художника будет зависеть от степени его наблюдательности и регулярности занятий. Книга заинтересовала людей, посещающих курсы рисования при отделе искусств.