Листопад  2021 року
 
Пропонуємо до вашої уваги список книг, які мали найбільший попит цього року.
Під час складання рейтингу враховувалися запити читачів відділів обслуговування.

 

821.161.2 Д21 1556751
Дашвар Л.Ініціація: роман.- Харків:Книжковий Клуб,2018.-416с.

 
Твори Люко Дашвар не залишають байдужими нікого. Вони можуть викликати різні емоції. Вся палітра людських почуттів. Лиш не байдужість. Не став винятком і роман письменниці під філософською назвою «Ініціація». Чому саме так? Бо кожний герой її книги рано чи пізно повинен буде пройти своє визначення у житті, свою ініціацію. Про творчість Люко Дашвар багато читачів та критиків відгукуються неоднозначно. Кажуть, що її книги неможливо читати без відчутті відрази. І це справді так. Адже авторці вдається витягнути назовні все те «низьке» і ганебне, що є у кожній людині. І про що ми боїмося зізнатися навіть самому собі. Тому її твори зачіпають усе таємне і глибоко приховане в найдальших куточках душі. Так само, з широкою гаммою почуттів, читається і цей роман - черговий тріумф від Люко Дашвар! Реалії сучасної України, класика від автора про хутір-село-місто і життя героїв, які так несподівано переплітаються лише за кілька сторінок до кінця. Розв’язка цієї історії, напевно, ще надовго закарбується в вашій пам`яті.

821.111К34 1549967
Келлі М.Х. Бузкові дівчата.- К.: Нора -Друк,-544с.

 
"Бузкові дівчата"-це трагедія Другої світової війни,переплавлена у жіночих серцях на історії любові. Кароліна Феррідей працює у Французькому консульстві у Нью-Йорку. Але її життя кардинально змінюється, коли гітлерівська армія вторгається до Польщі у вересні 1939 року, а невдовзі у 1940 році окуповує Францію. Польська дівчина Кася Кужмерик розуміє, що її безтурботна молодість закінчилася, коли, після окупації Польщі нацистами, починає виконувати доручення підпільного руху опору. У напруженій атмосфері один хибний крок може мати згубні наслідки. Для амбітної молодої німецької лікарки Герти Оберхойзер оголошення про роботу у перевиховному жіночому таборі здається квитком у нові професійні сфери. Але вона опиняється в пастці нацистського концтабору і стає однією з лікарів-злочинців, що робили досліди над живими людьми. Роман Марти Келлі "Бузкові дівчата"був відзначений як кращий історичний роман2016р.

821.134.2 П27
Перес-Реверте Артуро. Фалько. -Харків: Вид-во "Ранок" :Фабула,2019.-288с.

 
"Фалько" - перший роман із трилогії іспанського письменника Артуро Переса-Реверте про пригоди харизматичного агента на прізвище Фалько, який у громадянській війні в Іспанії опиняється на боці франкістів. Цей історичний роман певною мірою базується на реальних подіях, але вони дещо змінені і доповнені авторською фантазією. Перес-Реверте робить стилізацію на класичний шпигунський бойовик/детектив: "трохи Флемінга (постріли - біганина - жінки), трохи Ле Карре (політика - інтриги - підстави)".Добре описана атмосфера Іспанії часів громадянської війни - лаконічно та переконливо - герой отримує завдання від франкістів, а виконує його - на території республіканців. Книга цікава , вона заставить забути про звичне життя і занурить вас у світ шпигунів та таємних агентів.