Серпень  2021 року
 
Видання високого рейтингу
 

1553594
Виноград и виноделие.- К., 2013

 
Виноград - одна з найдавніших і благодатних культур, дарованих нам природою. Його плоди живлять, лікують і радують людство з часів Всесвітнього Потопу - за біблійними переказами, перший виноградник заклав Ной на схилах Арарат. З незапам'ятних часів люди передають наступним поколінням знання про те, як доглядати за виноградником, щоб отримувати найкращі ягоди, напоєні світлом і життєвою силою сонця. "Виноград і виноробство" - збірник статей, написаних досвідченими практиками та вченими, закоханими в цю прекрасну культуру. Технології, пропоновані в книзі, отримали практичне підтвердження своєї ефективності на всіх етапах - від вкорінення першого живця до збору повноцінного врожаю.

1553616 635 В92
Выращивание овощей на орошении.-К., 2013

 
Природно-кліматичні умови України, з одного боку, і висока вимогливість овочевих культур до вологи - з іншого є об'єктивною передумовою необхідності використання зрошення для забезпечення високої ефективності і стабільності вирощування овочевих культур в більшості регіонів України. Про це також свідчить практичний досвід ведення овочівництва, як в Україні, так і за кордоном. У цьому іллюстрованому довідковому виданні узагальнено численний матеріал по вирощуванню овочевих культур і картоплі на зрошенні. Видання розраховане на широке коло читачів - агрономів, фермерів, студентів агрономічних спеціальностей.

821.111 1558428
КефілдДЖ.Курячий бульон для душі . Харків.2019.-495с.

 
Все йде з голови. Правда ж ? Так багато залежить від нашого ставлення до ситуації, від нашого напрямку думок. То ж давайте думати виключно позитивно! Або принаймні робити все, аби цього навчитися як найшвидше. У цьому вам допоможе книга "«Курячий бульйон для душі. Думай позитивно» . Це 101 історія реальних людей, які ставляться до життя, складних ситуацій позитивно. Знаєте, ці історії дуже мотивують. Коли вам сумно, важко, впав моральних дух - варто читати цю книгу. Не залпом, не за один день. А так по трошки , по кілька сторіночок і надихатися та налаштовуватися на позитив. А ще обов"язково робити відмітки, адже корисних цитат там безліч! Раджу цю книгу читати усім. Не пожалкуєте

Ф1558551 635.92 К 51
Клут С. Розы в вашем саду.- Харьков, 2019

 
Вишукана троянда здатна прикрасити будь-який сад. Королева квітів привертає увагу, і вважається, що сад без неї - не сад. Ця квітка завжди буде популярний. Сьогодні існує така кількість сортів, що кожен може вибрати собі до смаку і місця посадки:будь то скромний дачний палісадник або шикарний оазис в заміському будинку. У книзі відомий садівник Силке Клут поділиться порадами і освітить такі питання як: види троянд і сорти, підготовка грунту для посадки, особливості посадки, полив, добрива, розмноження і зимівля і т.д.

1554192 635.615(02.064) К 67
Корнієнко С.І. Методичні підходи добору та створення вихідного матеріалу у гетерозисній селекції кавуна. Монографія.- Вінниця, ТОВ "Нілан-ЛТД", 2016

 
Викладено дослідження, які проведені у лабораторії селекції гарбузових культур Інституту овочівництва і баштанництва НААН. Видання розраховане на спеціалістів з селекції, генетики та насівництва баштанних культур, зокрема кавуна, а також можуть бути використанні викладачами та аспірантами за даною тематикою досліджень.

Ф1568860 641.55(083.12) М 79
Морхилевич В. Белые коренья.-Харьков, 2014

 
Автор, відомий київський шеф-кухар, дає "нове прочитання" старих добрих знайомих - петрушці, селері, пастернаку, - не забуваючи і про класичні прийоми роботи з ними. Він щедро поділиться з вами найулюбленішими рецептами майже забутої панської кухні. Всі рецепти максимально зберігають корисність коріння необхідну пропорцію жирів, білків і вуглеводів.

821.111Т35 1568084
Терні Саймон .Калігула.- Харків:Вид-во "Ранок".2019.-448с.

 
Роман Саймона Терні — чи не найкращого з сучасних історичних романістів Англії — це глибоке занурення в римську історію, у ті часи, коли юнак на ім’я Гай Германік випадково опинився спадкоємцем імператорського титулу і в лічені місяці був змушений перетворитися на обережного й розважливого політика, який ставив перед собою високу мету: привести Рим, очищений від тиранії, до «золотої доби».Багато міфів, чуток та пліток існує про кожну визначну постать в історії людства, Каліґула не став винятком. Більшість знає його як божевільного, кривавого тирана, розпусника та збоченця, але що з цього правда? Адже історія досить мінлива й переписана не одноразово. Автор цієї книги говорить, що основними джерелами інформації про Каліґулу є праці Светонія та Кассія Діона, які жили набагато пізніше за Ґая Ґерманіка, тому правдивість їх робіт підлягає сумніву.Одержати інформацію ,зробити свої висновки можно ,прочитавши цей роман.