ПРОЕКТ Придніпровський корпоративний каталог (ПКК)Основні   цілі та принципи організації проекту корпоративної каталогізації
 «Придніпровський корпоративний каталог (ПКК)»
 

Цілі   проекту:

1.   Створення якісного інформаційного ресурсу – зведеної анотованої бібліографічної   бази даних статей періодичних видань України.
 2.   Зменшення витрат на бібліографічне опрацювання документів за рахунок одноразового   введення інформації, складання бібліографічного опису на документ з подальшим   багаторазовим його використанням усіма учасниками.
3.   Обмін інформаційними ресурсами між бібліотеками-учасниками та забезпечення   вільного доступу до інформаційного ресурсу.

Основні   принципи організації Проекту:

1.   Рівні права та обов’язки всіх учасників Проекту.
 2. Проект відкрито для приєднання нових учасників.
 3. Учасником Проекту може стати будь-яка бібліотека, що готова дотримувати   вимоги Проекту.
 4. Найвищим органом управління Проектом є спільні збори учасників Проекту,   що висловлюють свою думку за допомогою віртуального голосування через   спільний аркуш розсилки.
 5. Для управління Проектом формується Координаційна рада, діяльність якої   регулюється відповідним Положенням.
 6. Мінімальними технічними вимогами для участі в Проекті є наявність електронної   пошти і будь-якої автоматизованої бібліотечно-інформаційної системи (АБІС),   дозволяючих передавати/приймати бібліографічні записи. До учасників Проекту   не пред'являються вимоги по використанню конкретної АБІС.

 

 

Запрошуємо   до співпраці
 Контактна інформація:
 e-mail: 
library@libr.dp.ua
 тел.: 
(0562)731-92-87