Економіка   Економіка підприємства    Історія економіки    Логістика    Страхування    Цінні папери    Корпоративне управління АудитБухгалтерський облікВинахідництвоЕкологіяЕтика. ЕстетикаІнтелектуальна власністьІсторія   Всесвітня історія    Історія України Культурологія   Культура, мистецтво, суспільство    Культурне співробітництво    Менеджмент в галузі культури    Оперне, балетне мистецтво України    Сучасна українська музика    Українська книга    Українське кіно МаркетингМенеджмент   Контроль і ревізія    Корпоративне управління МистецтвоМовознавствоОподаткуванняПедагогікаПраво   Авторське право    Кримінально-процесуальне право    Адміністративне право    Господарче право    Екологічне право    Конституційне право    Кримінальне право    Криміналістика    Кримінологія    Митне право    Міжнародне право    Правоохоронна діяльність    Сімейне право    Соціальне право    Фінансове право    Цивільне право    Цивільне процесуальне право Політика   Державне управління ФінансиПсихологія   Психологія творчості    Організаційна психологія    Психологія конфлікта    Психологія особистості    Педагогічна психологія    Психологія спорту    Юридична психологія Сільське господарствоФілософія

Маркетинг


Література по темі:
 
1562351 
658.8
У 69

Урбан, Глен.  Не просто отношения - защита. Источники доходов в эпоху власти клиента [Текст] / Г. Урбан; пер. с англ. В. А. Сомило. - Днепропетровск : Баланс Бизнес Букс, 2007. - 258 с.

Традиційний Push/Pull маркетинг більше не працює. Найбільш популярні ініціативи в сфері взаємовідносин з клієнтами зазнають поразки. Далекоглядні компанії стають піонерами на зовсім новому шляху до максимальних прибутків та стійкої конкурентної переваги, і цей шлях - захист інтересів покупців. Захист клієнтів означає те, що ви щиро представляєте їх інтереси, надасте їм відкриту, чесну та повну інформацію. Це значить, що ви говорите з ними, а не їм. І це потребує масштабних змін як в організаційній культурі, так і в організаційних процесах. Ця книга розповідає про те, як працює стратегія захисту, чому вона працює та як змусити її працювати саме у вашій компанії.