Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


1 2 3 4 5 6 7 8 ... вперед › кінець »
 

1569325кп чз ;81-112
Еверетт, Д. Походження мови. Як ми навчилися говорити [Текст] / Д. Еверетт ; пер. з англ. Г. Шпак.- Київ : Наш формат.-2019.- 240c.

У всіх мов світу є бодай кілька спільних елементів, наприклад, назви речей або подій, способи поєднання звуків і слів. Утім мови мають між собою більше відмінного, ніж схожого, стверджує автор цієї книжки. Вони поступово розвинулися з окремих культур, одночасно об’єднуючи людей у тісні спільноти та пристосовуючись до їхніх потреб. Коли людина навчилася говорити? Якою була перша людська мова? Як розвивалися мови світу? У цiй книжцi aвтop змaльoвує зaxoпливу eвoлюцiю — вiд пoяви пepшиx cлiв дo бiльш нiж 7000 oкpeмиx мoв, якими людcтвo cпiлкуєтьcя нинi.


ф1568131кп чз ; 159.953
Кавашіма, Р. Тренуй свою пам`ять. Легкий спосіб натренувати пам'ять за японською системою. 5 хвилин на день протягом 4 тижнів [Текст] / Р. Кавашіма.- Харків : Фабула.-2020.- 110c.

Чи можна покращити свою пам’ять, тренуючись лише п’ять хвилин на день? «Так»,— відповідає японський професор Рюта Кавашіма і доводить це своєю книжкою. Доктор медичних наук, провідний спеціаліст у галузі томографії, спираючись на результати сучасних досліджень, розробив комплекс тренувань, що лише за кілька тижнів зможуть поліпшити роботу вашого мозку. Нескладні щоденні вправи покращать вашу пам’ять і допоможуть повноцінно насолоджуватися життям.


1562015кп чз ; 159.946.4-026.512.1
Камп, П. Прорив у швидкості читання. Книжка за день - це реальність [Текст] / П. Камп ; пер. з англ. В. Глінка.- К. : Наш формат.-2018.- 336c.

Американський президент Теодор Рузвельт устигав «ковтнути» книжку перед сніданком. Інвестор Ворен Баффет прочитує по 500 сторінок щодня. Засновник Microsoft Білл Ґейтс щотижня перегортає останню сторінку цікавого йому видання. У чому таємниця їхнього супервстигання? Автор цієї книжки переконує, що таких результатів можна досягнути, опанувавши техніку скорочитання. ДЛЯ КОГО КНИЖКА Для найширшого кола читачів, усіх, хто прагне саморозвитку та хоче встигати читати більше книжок. ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА Завдяки простій та ефективній методиці ви зрозумієте, як швидко сприймати й запам’ятовувати текст, які трюки застосовувати та як налаштувати внутрішній спідометр. Ви зможете самостійно засвоїти техніку скорочитання і вже через тиждень помітите перші результати.


1569414кп оил ; 81'24
Льюїс, Б. Вільно за 3 місяці. Як заговорити будь-якою мовою незалежно від віку та місцезнаходження [Текст] / Б. Льюїс ; пер. з англ. І. Семенюк.- Харків : Ранок : Фабула # PRO.-2019.- 272c.

Бенні Льюїс, відомий поліглот, блогер, мандрівник, дає практичні поради щодо вивчення різних мов. У книжці наведено найефективніші методики і способи запам’ятовування нових слів, нові мовні техніки, а також дієві підказки і списки корисних безкоштовних інтернет-ресурсів. За допомогою цієї книжки читачі будь-якого віку і досвіду легко і швидко опанують будь-яку мову.


1569459кп чз ; 028.02
Прайс, Л. Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки [Текст] / Л. Прайс ; пер. з англ. М. Лузіна.- К. : Yakaboo Publishing.-2020.- 224c.

Що станеться з книжкою у добу онлайн-трансляцій, інтернету і соціальних мереж? Чи буде існувати друкована книжка? Як зміниться життя людини без книжок, чи зміниться? І яке майбутнє читання? Авторка книжки через аналіз наукових досліджень та низку цікавих фактів з історії книжок формує відповіді на ці питання і загалом заспокоює читачів.
Ця книжка буде корисною видавцям, бібліотекарям, критикам і оглядачам, вчителям, книгарям та всім любителям книжок.


ф1567732кп хр ; 796.332(410)(091)
Бей-Беги. История английского футбола [Текст] : публицистические очерки / С. Бабарика [и др.].- Киев : Укр. Медиа Холдинг.-2010.- 384c.

У циклі нарисів крізь призму знаменитих і цікавих особистостей, великих і пам'ятних команд, захоплюючих матчів і гучних подій відображена вся історія англійського футболу: від найперших днів виникнення цієї гри до нашого часу. Тут немає сухих цифр, таблиць і результатів, які з легкістю можна знайти в інтернеті - в книзі зібрані історії з життя англійського футболу від його перших кроків і до сьогоднішніх днів.


1559908кп хр ; 796.332(092)
Балаге, Г. Роналду [Текст] / Г. Балаге ; пер. з англ. Х. Демидюк.- Львів : Вид-во Старого Лева.-2019.- 432c.

Король футболу, кумир дітлахів і дорослих, нападник італійського «Ювентуса» та капітан збірної Португалії. Кріштіану Роналду є одним із найвидатніших футболістів світу. Немов на американських гірках, він то здіймався на вершини, то зазнавав поразок. Феєричні матчі та неймовірні рекорди, гучні титули та приголомшлива слава, а поруч із тим — конфлікти з менеджерами, товаришами по команді і фанатами, запекле суперництво, сльози розчарування, неконтрольовані емоції. Як Роналду вдалося здійснити мрію мільйонів? Як він розвивав свій талант і став тим, ким є сьогодні? Зірковий шлях гравця й особистості описує спортивний журналіст та футбольний експерт Ґільєм Балаґе.


1559802кп хр ; 796.332(092)
Балаге, Г. Мессі [Текст] / Г. Балаге ; пер. з англ. Ю. Скавінський.- Львів : Вид-во Старого Лева.-2019.- 728c.

Сьогодні Мессі — чемпіон світу 2022, віце-чемпіон світу 2014 року, володар «Золотого м’яча» і «Золотої бутси», «новий» Марадона, один із найрезультативніших гравців ФК «Барселона» та найкращий гравець сучасності... А починав він як сором’язливий, проте амбіційний хлопець з дефіцитом гормона росту та слабкими фізичними даними. Вже у юному віці він творив щось неймовірне на футбольному полі та обходив гравців, старших за нього. А ще «Блоха», як прозвали Мессі, понад усе мріяв грати у професійний футбол. Заради своєї мети йому довелося емігрувати, розлучитися з сім’єю, пройти дорогий курс лікування, пережити чимало травм та цькування преси, щоб стати тим, ким він є — найкращим футболістом світу.


1559847кп хр ; 796.332.071.4(092)
Перарнау, М. Пеп: конфиденциально [Текст] / М. Перарнау ; пер. с англ. Н. Черняка, И. Савченка, Ю. Шевченко.- Харьков : Фолио.-2018.- 395c.

«Якщо мої гравці задеруть ніс - я вб'ю їх», - зовсім недавно сказав Жозе Марія Гвардіола-і-Сала, а для усіх, хто любить футбол, та й не для люблячих теж, але просто про нього чують, - Пеп, людина, без якого сучасного футболу просто немає. Зрозуміло, що це було сказано зопалу. Але ці слова добре ілюструють його - видатного футбольного тренера. Він був наставником найіменитіших сучасних футбольних команд - «Барселони», «Баварії» і тепер ось «Манчестер Сіті». У нього незвичайним тренуванням - гравці його команди не просто бігають з м'ячем: схоже, кожен їхній вихід на поле - загадка, яку може розгадати лише він. Як похвали він може вдарити свого гравця по потилиці, і той зрозуміє це правильно, а ще він любить розмовляти руками, і все його розуміють ... Переходячи в будь-яку команду в якості тренера, він перш за все вивчає мову, на якому зможе спілкуватися з гравцями, потрясаючи цим фактом журналістів, переслідують його буквально по слідах. І кожен раз Гвардіола буквально проростає в команду, стаючи її частиною. Ця книга про нього - про видатного футбольного тренера Пепе Гвардіоли. Вірніше, про те, що він дозволив, щоб про нього дізналися ...


1558804кп хр ; 796.332(460)(092)
Перарнау, М. Эволюция Гвардиолы [Текст] / М. Перарнау ; пер. с англ.: Н. Черняк, И. Савченко, Ю. Шевченко.- Харьков : Фолио.-2019.- 346c.

"Еволюція Гвардіоли" є продовженням монументальної праці Марті Перарнау під назвою "Пеп: конфіденційно". Але якщо в першій книзі автор розповідає про перший сезон роботи Пепа Гвардіоли в "Баварії", то цього разу читач отримає можливість зазирнути за лаштунки другого і третього сезону роботи каталонського тренера в мюнхенському клубі. Також "Еволюція Гвардіоли" дає розгорнуту відповідь на питання з приводу вибору Гвардіолою свого наступного місця роботи - в "Манчестер Сіті".