Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 4 5 6 7 8 9 10 11 ... вперед › кінець »
 

1551769кп хр ; 37.018.1
Молодушкина, И. В. Справочник по методикам развития. Книга для родителей, которые ищут свой путь в море информации о развитии ребенка [Текст] / И. В. Молодушкина, А. В. Руденко.- Харьков : Основа.-2014.- 254c. Кожен батько мріє про те, щоб його дитина виросла розумною, доброю, допитливою, успішною, здатною знаходити вихід з будь-яких ситуацій, які будуть зустрічатися на її життєвому шляху. Як же виростити і виховати таку дитину, з чого почати, яку методику розвитку вибрати? Серед великої кількості розвиваючих методик важко визначитися, що важливіше - навчати читати, рахувати. А, може, головне - фізичний розвиток малюка або його пристосування до суспільства і відносин в ньому? Представлена книга допоможе батькам, педагогам, бабусям і дідусям визначити свій шлях у цьому величезному морі інформації.


1551682кп хр ; 159.922.73
Нерета, В. С. Агрессивный ребёнок [Текст] / В. С. Нерета.- Харків : Основа.-2015.- 188c. З книги «Агресивна дитина» ви дізнаєтесь про види агресії та її причини. Поради професійних психологів допоможуть батькам знайти вихід з самих складних ситуацій і допомогти малюку позбутися від злості. Унікальність книги в тому, що вся теоретична інформація легко закріплюється на практиці з допомогою ігор, та вправ. Саме ігрова форма більш за все подобається дітям і легко засвоюється. Заняття з дитиною перетворяться на справжнє задоволення.


1551717кп чз ; 37.018.1:159.922.7
Руденко, А. В. Игры и сказки, которые лечат [Текст]. Кн. 1 / А. В. Руденко.- Харьков : Основа.-2018.- 208c. Ця книга містить не тільки практичні рекомендації, а й справжні «ключі» до вирішення багатьох дитячих проблем. Вона написана з великою любов'ю до дітей і адресована мамам, татам і всім, хто працює з дітьми. Використовуючи це практичне керівництво можна позбавити дитину від агресії і примх, упертості, сором'язливості, тривожності, шкідливих звичок і багатьох недуг. Головне - читати уважно і втілювати всі ігри і вправи в життя.


1551759кп хр ; 37.018.1:159.992.7
Соколов, В. А. Родитель ты или вредитель [Текст] / В. А. Соколов, С. Б. Пожарова.- Харків : Основа.-2017.- 239c. «Хотів як краще - вийшло як завжди» - це не вирок. Це прогнозований результат тих, хто не хоче, лінується, не вміє і не вважає за потрібне вчитися правильному формуванню бажаного майбутнього для своїх дітей. Тих, хто знімає з себе відповідальність, звинувачуючи обставини, оточення, «гени» і «карму». Це результат не батьків, а шкідників - собі і своїм дітям. Ця книга - шанс. В першу чергу для дітей. Вони не можуть вплинути на ваш вибір бути батьками або шкідниками, але від цього вибору безпосередньо залежить їх доросле майбутнє ...


ф1543698кп мп ; 79.17(4УКР-4ДНІ)л6
Козацькі старожитності в колекції Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. І. Яворницького [Текст] : каталог / Дніпропетр. нац. іст. музей ім. Д. І. Яворницького.- Дн-ськ : АРТ-ПРЕС.-2016.- 432c. Каталог є плодом 20-річної роботи колективу Дніпропетровського історичного музею (1993-2013 рр.). До видання увійшли всі музейні предмети, що належать до козацьких старожитностей 16-18 ст. і матеріалів, присвячених увічненню пам’яті про українське козацтво 19-20 ст.


м1550030кп иск ; 688.72:39(=161.2)(084)
Герус, Л. М. Українська народна іграшка [Текст] = Ukrainian folk toy / Л. М. Герус ; голов. ред. В. Строля.- К. : Балтія-Друк.-2017.- 61c. Українська народна іграшка — давній вид декоративного мистецтва. Вона водночас виступає об’єктом гри, виховання і розвитку дитини, засобом пізнання і реліктом культу, твором мистецтва, святковим подарунком і окрасою житла. Всі ці функціональні відміни, тісно переплітаючись, зумовили художню своєрідність та її визначну роль у процесі культурної спадкоємності поколінь. Видання має на меті познайомити з особливостями української народної іграшки, її локальним розмаїттям на основі експонатів музеїв, приватних зборів, авторських творів.


ф1551658кп хр ; 398.43(=161.2)
Корній, Д. Чарівні істоти українського міфу. Духи природи [Текст] / Д. Корній ; худож. А. Канкава.- Харків : Віват.-2018.- 319c. Перед вами постане величезний і дуже цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології, досліджений і опрацьований Дарою Корній. Ви не просто погортаєте її сторінки — ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох… Ви постоїте біля річки — заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року. Ця книжка — чарівна!


м1550028кп иск ; 391(=161.2)(084)
Косміна, О. Ю. Українське народне вбрання [Текст] / О. Ю. Косміна.- К. : Балтія-Друк.-2019.- 64c. Видання знайомить читача з оригінальними зразками традиційного вбрання українців кінця ХІХ - початку ХХ сторіччя, що зберігаються в музеях Києва, Харкова, Львова, Чернігова, Вінниці, Запоріжжя, Переяслава-Хмельницького і приватних колекціях. Альбом містить інформацію про регіональні особливості українських строїв, змінює сталі стереотипи, демонструючи український національний одяг в усьому багатстві і розмаїтті.


в1551651кп бф ; 39(=161.2)
Лещенко, Н. Українська культура. Свята. Традиції. Обряди [Текст] / Н. Лещенко, Р. Павлюк ; фот.: В. Антонович, О. Безобчук, Н. Божинська.- Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2015.- 191c. Ця книга - незабутня мандрівка шляхами української народної культури! Захопливі статті, яскраві фото, стародавні документи й легенди - усе це зачаровує та надихає на пізнання традицій та звичаїв наших предків. Міфологічні уявлення про світ. Традиції святкування Різдва, Стрітення, Великодня, Маковія, Покрови Народні ремесла та мистецтво: вишивка, писанкарство, живопис, гончарство, музика, ковальство тощо. Архітектура та побут. Сім'я та родинна обрядовість. Для всіх, хто цікавиться культурою України!


1551481кп чз ; 398.3(477)
Плачинда, С. П. Міфи і легенди Давньої України [Текст] / С. Плачинда.- К. : ФОП Стебеляк.-2017.- 304c. До уваги читача предковічний усний язичницький епос України, що подається розлого, всебічно, друкуються українські міфи та легенди, що старовинніші від єгипетських пірамід. Видання є корисною цікавинкою як для дорослих, так і для дітей та юнацтва; книга також стане в пригоді вчителеві, викладачеві україно- та народознавства, студентові, зрештою — широкому читацькому загалові, котрий прагне пізнати витоки Української Духовності.