Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 4 5 6 7 8 9 10 11 ... вперед › кінець »
 

1569249кп чз ; 821.161.2(73)
Бату, Д. Моцарт 2.0 [Текст] : роман / Д. Бату.- Львів : Видавництво Старого Лева.-2020.- 460c.

Уявіть собі — Моцарт у сучасному Нью-Йорку! Так-так, той самий, Вольфганг Амадеус. У сучасному місті його вражає і дивує усе: метро та галас, одяг, особливо жіночий, спосіб життя, звички й манери людей. Навіть вбиральні тут такі пахучі і красиві, наче у цісарському палаці. А ще, виявляється, сучасний рояль суттєво відрізняється від звичного Моцартові клавікорда… Та доведеться пристосовуватися, адже видатному композиторові хоч і випав шанс на нове життя, але дещо залишається незмінним — музика і Моцарт нероздільні. У цій книжці переплітаються вигадка й реальні та дуже цікаві факти про життя і творчість Моцарта, детективний сюжет за участі нової подруги композитора офіціантки Стейсі та роздуми про сенс життя. А завдяки дотепним ілюстраціям від Юлії Самелюк і QR-кодам із відеороликами, що розкривають секретики створення книжки, читачі поринуть в особливу атмосферу цієї історії.


1569302кп чз ; 821.111
Галбрейт, Р. Шовкопряд [Текст] : роман / Р. Галбрейт ; пер. з англ. Н. Ференс.- Київ : КМ-БУКС.-2020.- 542c. Корморан Страйк розслідує нову справу — зникнення письменника Оуена Квайна. Його дружина вважає — чоловік просто втік, щоб побути на самоті, й просить Страйка розшукати його і повернути додому. Але Страйк, почавши розслідування, розуміє, що зі зникненням Квайна не все так просто. Письменник щойно дописав сатиричний роман, у якому в непривабливому світлі вивів практично всіх своїх знайомих. Якщо такий твір опублікувати, він зруйнує багато життів, отож чимало людей хотіло б заткати Квайнові рота. Невже хтось таки на це наважився?...«Шовкопряд» — другий роман зі знаменитої серії детективів про відставного військового слідчого Корморана Страйка і його кмітливу помічницю Робін.


1558537кп чз ; 821.111(73)'06-31
Кіз, Д. Притулок пророцтв [Текст] : роман / Д. Кіз ; пер. з англ.: С. Берлінець, В. Куча.- Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2019.- 317c. Насправді зброя не здатна вбити. Поки вона лежить у шухляді чи в арсеналі, це звичайний предмет, такий самий, як ложка чи ручка. Зброя — лише інструмент. Знаряддям убивства вона стає тільки тоді, коли опиняється в руках убивці. Рейвен ніколи й нікому не хотіла завдати шкоди. Але вона — бомба сповільненої дії. Те, що зберігає її пам’ять, здатне занурити світ у кровопролитну війну. Або врятувати сотні невинних життів. Рейвен — смертельна зброя. Усе залежить від того, до чиїх рук вона потрапить…


1569431кп чз ; 821.111(73)
Моллой, Е. Ідеальна мати [Текст] : роман / Е. Моллой ; пер. з англ. Т. Іванова.- Харків : Віват.-2020.- 336c. У психологічному романі порушено проблеми сучасного материнства. У центрі уваги — долі жінок, які називають себе «травневими матусями» їхні малюки народилися саме цього місяця. Двічі на тиждень подруги збираються в парку й діляться своїми страхами та радощами. Одного вечора, поки діти перебувають із нянями, товариство зустрічається в місцевому барі, але щось іде не так немовля матері-одиначки Вінні викрадають із будинку. Поліція ставить тривожні запитання, і приватне життя молодої жінки стає принадою для ЗМI. Висловлюючи свій погляд на те, якою має бути ідеальна мати, авторка наголошує, що сучасні жінки можуть відкинути нав’язані їм шаблони.


1569441кп чз ; 821.133.1(493)
Нотомб, А. Токійська наречена [Текст] : роман / А. Нотомб ; пер. з фр. П. Мигаль.- Львів : Видавництво Старого Лева.-2020.- 160c. Амелі приїздить у Японію, щоб пізнати культуру цієї країни та вивчити японську мову. Рінрі — японець, студент факультету французької філології. Вони обоє — немов люди із різних світів, але Рінрі закохується в цю дивну дівчину, таку близьку й далеку водночас. Амелі має мрію: зійти на Фудзіяму і зустріти на вершині цієї гори перші промені ранкової зорі. Лише так вона зможе глибше пізнати Японію і краще зрозуміти себе. Мрія Рінрі — одружитися з Амелі. Кожен із них іде до своєї мети, досягаючи власних вершин і пізнаючи себе, і врешті віднаходить щось більше, ніж кохання.


1569493кп чз ; 821.111(94)
Сімсіон, Ґ. Два кроки назустріч [Текст] / Ґ. Сімсіон, Е. Буйст ; пер. з англ. Ю. Костюк.- Харків : Віват.-2019.- 320c. Розгублена й пригнічена, після смерті чоловіка Зої вирушає з Лос-Анджелеса до містечка Клюні у Франції, до своєї університетської подруги, і потрапляє на Каміно-де-Сантьяґо — Дорогу святого Якова, популярний паломницький маршрут. У Мартіна є чіткий план і меркантильний інтерес на Каміно, до того ж він має купу нерозв’язаних проблем. «Дорога змінить вас», — сказав один досвідчений паломник. Ці двоє зустрінуться на ній і пройдуть свої такі різні шляхи, щоб зрештою все зрозуміти й знову навчитися любити…


ф1569244кп по ; 641.56(477)(083.12)
Звичаї нашого роду. Страви української кухні [Текст] / авт.-упоряд.: С. Андрющенко, С. Железняк.- Київ : Генеза.-2019.- 192c. Коли йдеться про українські страви, то перше, що згадуємо, — це борщ і пампушка з часником — візитівку національної кухні. А як не згадати теплий літній вечір, а на столі — гарячі вареники з вишнями і сметаною або бабусині пиріжки прямо з печі! А назви ж які! Січеники, крученики, завиванці, буцики, гречаники, мандрики, шулики, деруни, гарбузяники... Такі постають перед очима відважні запорожці, втомлені з дороги чумаки, пишні молодиці й завзяті парубки біля чисто вибілених хат із квітучими вишневими садами. Українська кухня дійсно самобутня, адже увібрала всі дари щедрої землі й упродовж віків зродила багатющий колорит національних страв. Однією книжкою не охопити величезного багатоманіття нині таких звичних для нас українських страв, рецепти яких сягають сивої давнини. Утім згадаймо бодай дещицю з них, що, попри давню свою історію, і досі нам смакують. Справжньою перевагою рецептів, наведених у цій книжці, є те, що вони не потребують чужоземних див — досить звичайних, усім відомих і доступних продуктів. Будь-яка господиня, скориставшись таким рецептом і доклавши трішки зусиль і часу, зможе приємно здивувати й порадувати свою сім'ю чимось смачненьким.


1569251кп чз ; 133.4
Бердник, Г. О. Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара [Текст] / Г. О. Бердник.- Львів : Terra Incognita.-2020.- 224c. 1569251кп чз ; 133.4 Бердник, Г. О. Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара [Текст] / Г. О. Бердник. - Львів : Terra Incognita, 2020. - 224 с. Вперше видана 2006 року, книга "Знаки карпатської магії" прочинила українському читачеві двері у містичний світ карпатського мольфарства і викликала живий інтерес до цього таємничого аспекту гуцульської культури. Робота над книгою поклала початок багатолітній дружбі авторки з карпатським "непрОстим" Михайлом Ничаєм - примівником, мольфаром і майстром Традиції. Надзвичайно цікаві бесіди з ним, пересипані дивовижними зразками фольклорних магічних текстів і доповнені роздумами Громовиці Бердник про карпатське мольфарство як складову світової магічно-шаманської культури, лягли в основу "Знаків карпатської магії". А тепер вони ще й надихнули талановиту художницю-ілюстраторку Анастасію Стефурак на створення чудового художнього обрамлення для оновленого видання.


ф1569270кп иск ; 391(=161.2)
Васіна, З. Українське народне вбрання [Текст] / З. Васіна.- Київ : Мистецтво.-2020.- 71c. У книзі в яскравих образах відома українська художниця й дослідниця Зінаїда Васіна відтворила автентику українського вбрання представників всіх верств населення, виявила характерні особливості крою костюмів, їх оздоблення й декорування. Акцентуючи увагу на розмаїтті, красі й практичності одягу, яке увібрало в себе багатотисячолітні тенденції культури пращурів, авторка наголошує на унікальності феномена духовної й матеріальної спадщини на теренах України. Книга стане для читача, передовсім для молоді, невичерпним джерелом пізнання глибини й краси української культури.


в1569282кп иск ; 391.7(=161.2)(09)
Врочинська, Г. В. Історія традиційних українських прикрас [Текст] = History of Traditional Ukrainian adornments / Г. В. Врочинська, Г. Г. Стельмащук.- Київ : Балтія-Друк.-2020.- 179c. Відомі українські етнографи розповідають про те, як з розвитком технологій розвивались і змінювались принципи виготовлення традиційних прикрас українців, які мали не тільки художньо-естетичний сенс, але і зберігали своєрідний культурний код нації. Цікаво, що прикрасами користувались не тільки переважно жінки, але й для чоловіків здавна існували власні традиції і системи визначених символів для позначення за допомогою прикрас в одязі, головних уборах, зброї тощо їхнього місця і становища в суспільстві.