Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад 1 2 3 4 5 6 7 8 ... вперед › кінець »
 

1561889кп чз ; 821.161.1(477)`06-94
Сенцов, Олег Жизня [Текст] : [роман] / О. Сенцов.- Львів : Вид-во Старого Лева, 2023.- 160c.

«Жизня» — збірка автобіографічних оповідань. Це книжка для всіх, хто досі не знайшов відповіді на запитання, чому Олег допомагав українським військовим у Криму, чому відкрито говорив про розв’язану Росією війну в Україні, чому розпочав голодування і не просив про помилування. Ці тексти знайомлять нас з автором у період важливих для нього внутрішніх пошуків і змін, коли він прагне зрозуміти, хто він, яким шляхом піде далі і з якого більше ніколи не зійде.
Книга у каталозі


1568126 хр ; 005.21
Авраамов, Павло Стратегія Ґо [Текст] / П. Авраамов.- [Б. м. : б. в.], 2019.- 418c.

У книжці розбираються 30 найважливіших стратегічних концепцій Ґо. Кожен принцип проілюстровано прикладами зі світу сучасного бізнесу: книжка містить понад 60 реальних бізнес-кейсів, які взято з практики таких усесвітньо відомих гігантів, як-от Apple, Coca-Cola, IKEA, Chrysler, Virgin, The Walt Disney Company, а також безліч історій із практики невеликих компаній.

Книга у каталозі


1556677кп хр ; 334.72:004](477)
Ворона, Тімур Володимирович Стартап на мільйон. Як українці заробляють статки на технологіях [Текст] / Т. В. Ворон.- Харків : Віват, 2017.- 224c.

Нове покоління українців… Яке воно? Більшості з його представників не виповнилося й сорока, проте на їхніх рахунках — мільйони доларів, а створеними ними продуктами користуються люди в усьому світі. Джерело їхнього капіталу — не батьки-олігархи і не поцуплені на держпосаді гроші, а технології. Depositphotos, Genesis, Jooble, Grammarly і десяток інших IT-компаній — саме вони сьогодні є гордістю країни, її обличчям, яке не хочеться ховати, за яке ніколи не буде соромно.
Як українці здобувають мільйонні статки завдяки своїм знанням, розуму, наполегливості і хисту? Дізнайтеся із цієї книжки.

Книга у каталозі


1575662кп хр ; 159.943.7
Клір, Джеймс Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих [Текст] / Дж. Клір ; пер. з англ. А. Акуленко.- Київ : КМ-БУКС, 2021.- 304c.

У книзі Джеймс Клір ділиться надзвичайно цікавою і по-справжньому продуктивною методикою напрацювання корисних звичок. В її основі лежить поняття чотириступеневої моделі звичок (подразник, прагнення, відгук, винагорода), а також чотири породжені цією моделлю закони зміни поведінки. Викладений матеріал підтверджується результатами наукових досліджень, проте книгу слід трактувати не як наукову розвідку, а як посібник з експлуатації, що містить мудрі практичні поради та пояснення механізмів створення і змінювання власних звичок.

Книга у каталозі


1575656кп хр ; 658.85
Рекгем, Ніл Техніка продажу SPIN. Як не прогавити великого клієнта [Текст] / Н. Рекгем ; пер. з англ. О. Лотоцький = Spin Selling / Neil Rackham.- Київ : Наш формат, 2019.- 248c.

Автор цієї книжки разом із командою протягом дванадцяти років досліджував роботу 10 тисяч торгових представників, проаналізував понад 35 тисяч комерційних контактів і напрацювали цю методику. Методика SPIN допоможе донести цінність вашої пропозиції до клієнта та напрацювати необхідні вміння та навички, щоб ловити велику рибу.

Книга у каталозі


Ф1575668кп хр ; 005.523
Шварцман, Стефан Чого вартий успіх. Уроки досягнення досконалості [Текст] / С. А. Шварцман ; пер. В. Глінка = What it takes. Lessons in the pursuit of excellence / Stephen A. Schwarzman.- Київ : BOOKCHEF, 2021.- 352c.

Це історія автора, яка покаже, як домогтися процвітання, будувати та розвивати бізнес. Його уроки досягнення досконалості ефективні для кожного: студента, підприємця, мецената, керівника чи просто людини, яка шукає шлях для ефективного втілення свого потенціалу.

Книга у каталозі


1561968кп чз ; 612.82
Бернетт, Д. Наш дивакуватий мозок [Текст] / Д. Бернетт ; пер. з англ. Ю. Маричев.- Харків : Віват, 2019.- 381c.

Чому ми вступаємо в полеміку з людьми, які знають менше за нас? Чому можемо, зустрівшись зі знайомою людиною, не згадати її імені? Чи правда, що стрес може суттєво підвищити нашу продуктивність? Дивні реакції та нелогічність поведінки, вибіркова пам’ять, фальшиві спогади — причини цього треба шукати в нашому мозку. Відомий невролог досліджує людський мозок і робить цікаві висновки про його вплив на нашу поведінку: якими є причини наших страхів та який зв’язок існує між забобонами й теоріями змов, у чому причини комплексів та фобій, чому людям подобається бути нажаханими й коли мозок дає збій. Цікаво написана ґрунтовна книжка — для всіх, хто замислювався, чому мозок іноді, здається, саботує їхнє життя.


1561942кп чз ; 524.8
Гокінг, С. Найкоротша історія часу [Текст] / С. Гокінґ, Л. Млодінов ; пер. з англ. І. Андрущенко. - 2-ге вид.- Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019.- 159c.

Твір написаний живою мовою і розрахований на широке коло читачів без академічних знань з фізики. Це скорочене й доповнене новими відкриттями в науці перевидання бестселера Стівена Гокінґа «Коротка історія часу», який розійшовся по світу накладом понад 10 млн примірників! Ви дізнаєтесь про появу Всесвіту, чорні діри, теорію суперструн і квантову механіку. Легендарна книжка! Світовий бестселер вперше українською.

Стівен Гокінґ – людина-легенда, науковець, відомий своїми дослідженнями в астрофізиці. Хвороба прикувала його до інвалідного візка, але не зломила дослідницького духу.

Книга у каталозі


1561976кп чз ; 159.942
Ґоулман, Д. Емоційний інтелект [Текст] / Д. Ґоулман ; пер. з англ. С.-Л. Гумецька.- Харків : Віват, 2019.- 511c.

Залежність між інтелектом і життєвим успіхом зрозуміла і майже аксіоматична. А як впливає на життєві здобутки емоційна сфера людини? Які емоційні складники передусім формують нашу долю? Чи можна (і як саме, якщо так) виправити емоційні моделі, закладені в людині, коли вони гальмують її рух до кращого? І взагалі, чи реально об'єднати два слова - "емоційний" та "інтелект" - і не дістати суперечність? Відповіді на ці питання дає оперта на наукову базу й водночас легко написана для широкої аудиторії книжка Девіда Ґоулмана - один із безперечних психологічних бестселерів останніх десятиліть.

Книга у каталозі


1562044кп хр ; 530.122.2
Кайку, М. Гіперпростір : наукова одіссея крізь паралельні світи, викривлений простір-час і десятий вимір [Текст] / М. Кайку ; пер. з англ. А. Кам’янець ; наук. ред. І. Вакарчук. - 2-ге вид.- Львів : Літопис, 2019.- 399c.

Чи існують ще виміри, крім звичних трьох просторових і одного часового? Чи можливо подорожувати в часі й змінити минуле? Чи існують паралельні світи? Багато з нас замислювалися над цим, однак донедавна науковці відкидали такі ідеї. Тепер усе змінилося, і ці питання стали темою інтенсивних наукових досліджень. “Гіперпростір” – це наукова одіссея крізь паралельні світи, викривлений простір-час і десятий вимір, а також захоплива розповідь про пошук славнозвісної “теорії всього”, яка б об’єднала всі сили природи і розкрила таємницю походження Всесвіту. Для широкого кола читачів.

Книга у каталозі