Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад 1 2 3 4 5 6 7 8 ... вперед › кінець »
 

1557072кп хр ; 658.8:659](477)"20"
10 успішних українських брендів [Текст] / текст Б. Орловський ; ідея В. Карп'юк.- Брустурів : Дискурсус.-2017.- 188c. «10 успішних українських брендів» — книжка про найкращі компанії й організації України, які задають ритм у своїх сферах. Це щирі й натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи. Історії про самовіддачу, про помилки й успіх, про тяжку, але натхненну працю. Засновники брендів розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. Історія кожного бренду супроводжується відвертим інтерв’ю із засновником, що розкриває його як особистість. Книжка «10 успішних українських брендів» стане джерелом унікального корисного досвіду й натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо.


1556875кп чз ; 330.341.1
Гарфорд, Т. Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах [Текст] / Т. Гарфорд ; пер. з англ. Р. Скакун.- К. : Наш формат.-2018.- 345c. Прості винаходи можуть запускати глобальні процеси й фундаментальні перетворення. Вони зміщують баланс економічних сил, визначають переможців і переможених, змінюють соціальні відносини та відкривають тисячі нових можливостей. А ще розповідають історію про те, як змінюється й функціонує наш світ. Яким чином винайдення грамофона поглибило нерівність у статках? Який вплив на бізнес мав винахід бритви Gillette? Чому поява кондиціонерів для повітря стала не лише питанням комфорту в домівках, а й заселення цілих територій? Тім Гарфорд обрав 50 речей, які змінили наш світ та зробили життя таким, яким воно є сьогодні. Кожен винахід - це не лише історія про людські ідеї, а й про невидимі для ока процеси та складні системи, що нас оточують.


1556908кп чз ; 334.72
Гільбо, К. Стартап на $100. Як перетворити хобі на бізнес [Текст] / К. Гільбо ; пер. з англ. А. Ящук.- К. : Наш формат.-2018.- 261c. Утекти зі світу офісних працівників і зайнятися своїм проектом значно легше, аніж здається. Аналізуючи досвід успішних підприємців, які розпочинали бізнес зі 100 доларами в кишені, Кріс Ґільбо вчить отримувати прибуток з улюбленої справи. Автор не просто дає поради й ділиться рецептами успіху, а на реальних прикладах доводить, що можна працювати лише на себе, перетворюючи власні ідеї на дохід. Для всіх, хто хоче працювати на себе, розпочати власний бізнес, отримуючи високий заробіток від улюбленої справи.


1551545кп хр ; 005.574
Кеннеді, Г. Домовлятися завжди [Текст] / Г. Кеннеді ; пер. з англ. Т. Микитюк.- Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2016.- 334c. Незамінна книжка для всіх, хто хоче вдосконалити свої навички в переговорах! На її сторінках ви знайдете інформацію про те, як змусити свого співрозмовника почути ваші пропозиції, як протистояти залякуванням і фіксувати домовленості на папері, а також тести із самоконтролю, які допоможуть вам відстежити свій прогрес. Незалежно від того, хочете ви попросити свого роботодавця підвищити вам зарплатню чи переконати в чомусь свою вперту дитину, ви можете навчитися корисним і дієвим навичкам ведення переговорів для досягнення бажаних результатів.


1557071кп хр ; 658.114(477)
Криштопа, О. 10 успішних компаній. Нова якість підприємництва в Україні [Текст] / О. Криштопа, Х. Бурдим.- Брустурів : Дискурсус.-2018.- 160c. Де одні шукають зраду, інші знаходять можливості. Історії героїв книжки «10 успішних компаній. Нова якість підприємництва в Україні» чудово ілюструють, як можна побудувати якісний та прибутковий бізнес в наших реаліях, попри війну, спадок «совка» та інші проблеми. Автори зібрали історії 10 компаній, розпитали керівників та працівників про побудову їхнього бізнесу — від появи ідеї до створення якісного українського продукту. Поки одні вічно плачуть, інші тихенько роблять. Відкривають свою справу і навіть більше — досягають успіху. Не даючи хабарів, справно сплачуючи всі податки, створюючи робочі місця, ще й займаючись додатково соціальними проектами. Такі історії не просто показують успішний приклад. Вони надихають.


1551668кп хр ; 005.3:316.46
Трейсі, Б. Як керують найкращі [Текст] / Б. Трейсі ; пер. з англ. Р. Клочко.- Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2018.- 207c. Якщо ви занадто цінуєте свій час та не бажаєте його витрачати на показові історії успіху, щоб виловити з них корисний урок, тоді книга «Як керують найкращі» — те, що потрібно. Тут немає складних теорій або, навпаки, узагальнених концепцій — тільки перевірені та слушні поради про те, як стати найкращим лідером й досягати високих результатів. Завдяки книзі «Як керують найкращі» ви дізнаєтеся: про сім обов'язків лідера як зібрати «команду мрії» та розвивати її що допоможе у визначенні правильної мети чому ви можете помилитися …та багато іншого!


1556877кп чз ; 336.74(100)(09)
Фергюсон, Н. Еволюція грошей. Фінансова історія світу [Текст] / Н. Фергюсон ; пер. з англ. К. Диса.- К. : Наш формат.-2020.- 380c. Фінансова неосвіченість шкодить не менше за природні катастрофи, хоча багато людей і досі мало знають про гроші. Чим вони є? Що роблять банки? Яка різниця між акціями й облігаціями? Навіщо купувати страхові поліси чи нерухомість? У книжці висвітлено основні фінансові поняття та концепції, розтлумачено причини останньої потужної світової економічної кризи. Ніл Ферґюсон розповідає про еволюцію грошей і досліджує світову фінансову історію від її витоків у давній Месопотамії до останньої цифрової трансформації, а також її вплив на позиції західних країн. Книжка для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться фінансами, еволюцією кредитно-грошових відносин, інноваціями у фінансовій сфері. Для тих, хто прагне виважено ухвалювати фінансові рішення. Описуючи шлях грошей від давнини до сучасності, автор розкриває найцікавіші фінансові таємниці, які стоять за кожним історичним феноменом. Також пояснює різноманітні фінансові явища, які впливають на рівень розвитку суспільства.


1557046кп иск ; 7.036
Владимирська, Г. Мистецтво розуміти мистецтво. Артмісія: від імпресіонізму до абстракції [Текст] / Г. О. Владимирська.- К. ; Ірпінь : Перун.-2017.- 279c. Книга «Мистецтво розуміти мистецтво» - це книга-подорож світом сучасного мистецтва. Вона охоплює період від останньої третини ХІХ століття, до початку ХХІ століття. По суті дана книга є арт- гідом кращими музеями та галереями світу, де представлено сучасне мистецтво. Читач зможе проникнути в таємні історії геніальних художників та їх муз. Арт-гід розповість, як створювалися видатні полотна. Ця книга дасть не тільки уявлення про могутню енергетику сучасного мистецтва, а й пояснить, чому більшість картин сучасних художників коштують надзвичайних грошей. Також, у книзі розповідається не тільки про те, що представлено в постійних експозиціях, але й про шедеври, що зберігаються в запасних фондах і доступні тільки спеціалістам. Книга написана у формі доброзичливої бесіди з читачем.


1556974кп иск ; 7.071.1:159.955
Гомперц, В. Думай як митець і живи на повну [Текст] / В. Гомперц ; пер. з англ. М. Ільницька.- К. : ArtHuss.-2018.- 175c. Книга Вілла Ґомперца «Думай як митець» - підкаже, як перетворити вир ідей у своїй голові на щось варте уваги. Як редактор мистецтв BBC, Ґомперц інтерв’ював і спостерігав за багатьма провідними світовими художниками, режисерами, романістами, музикантами, акторами та дизайнерами, помітивши певні спільні риси мислення і сприйняття світу. Тож не дивно, що пізніше він зміг адаптувати практики митців (класиків і сучасників), розробивши у своєму в пізнаваному дотепному стилі 10 уроків, які розворушать нашого внутрішнього Пікассо, допоможуть генерувати блискучі ідеї та сприятимуть розквіту нашого таланту, незалежно від того, чим ми займаємось. Кожна людина – потенційний художник і може досягти надзвичайних результатів або, як мінімум, отримати задоволення від творчого переосмислення дійсності. Думай, як Да Вінчі, думай, як Ай Вейвей – будь митцем, живи натхненно!


1556973кп иск ; 7.036/.038
Гомперц, В. Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі [Текст] / В. Гомперц ; пер. з англ.: Л. Белей, І. Зайцева, А. Корягіна.- К. : ArtHuss.-2017.- 475c. Іронічний нон-фікшн, який пояснить чому ліжко Трейсі Емін – це мистецтво, а ваше – ні. Через сотні прикладів Ґомперц формує нове бачення та усвідомлення сучасного мистецтва, перетворюючи його на «живу» та «жваву» історію, а не мовчазну музейну колекцію. Вілл Ґомперц — редактор «Бі-бі-сі Мистецтво». Сім років працював директором галереї «Тейт». Серед його зацікавлень особливе місце займає сучасне мистецтво. Ґомперц пише про мистецтво для «Таймс», «Ґардіан» та «Бі-бі-сі». У 2009 році створив популярне комедійне шоу одного актора про сучасне мистецтво на Единбурзькому фестивалі. Нью-йоркський журнал «Кріейтівіті» визнав Ґомперца одним із п’ятдесяти найкращих креативних мислителів.