Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад 1 2 3 4 5 6 7 8 ... вперед › кінець »
 

1551192кп хр ; 641.85(083.12)
Семенда, С. А. Воздушные десерты: суфле, парфе, кремы, муссы, щербеты [Текст] / С. А. Семенда.- Харьков : Vivat.-2017.- 224c. Як хочеться іноді побалувати себе повітряним і легким десертом! Однак в магазинах ми все частіше зустрічаємо несвіжі або недостатньо смачні солодощі і замість насолоди відчуваємо розчарування. Ця книга виправить ситуацію, адже вона включає в себе кращі рецепти повітряних десертів, які можна приготувати буквально з того, що є під рукою. Смачного!


1556568кп чз ; 028
Адлер, М. Дж. Як прочитати книгу [Текст] : класичний посібник із розумного читання / М. Дж. Адлер, Ч. Ван Дорен ; пер. з англ.: І. Дубей, В. Заєць.- К. : КМ-БУКС.-2019.- 453c. Найкращий та найпопулярніший у світі посібник із розуміння прочитаного тексту для вибагливих читачів. Ця книга вперше вийшла 1940 року і відтоді вийшла понад півмільйонним накладом різними мовами світу. Це видання, перероблене та доповнене новим матеріалом, пояснює різні рівні читання та розказує, як на них перейти — від початкового читання до систематичного поверхового читання та ознайомчого читання, і так аж до швидкочитання.


1556706кп чз ; 159.923.2-055.2
Бекол, Д. Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки [Текст] / Д. Бекол ; пер. з англ. І. Віннічук.- К. : Книголав.-2018.- 272c. Ми оточені неймовірними історіями успіху. Друзі та подружки розповідають про «Вона так багато працювала — і у неї вийшло» або «Йому пощастило — і він став мільйонером». Чи справді люди, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися? Що ж стоїть за цими історіями? Джессіка Бекол провела 25 інтерв’ю для книжки «Право на помилку». Видатні й успішні жінки зізнаються, що саме їхні власні помилки та правильні висновки дозволили їм стати тими, ким вони є зараз. Розповіді про складні рішення, серйозні життєві ситуації, кумедні епізоди, а також безліч практичних порад — усе це допоможе молодим кар’єристкам не боятися робити помилки і йти вперед, а досвідченим — проаналізувати власний шлях і по-новому подивитися на всі свої перемоги та поразки.


ф1556684кп чз ; 316.48
Вокер, Н. Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв’язання. Наслідки [Текст] / Н. Вокер ; пер. с англ. Г. І. Базецька ; голов. ред. О. С. Кандиба.- Харків : Віват.-2018.- 78c. Потік новин двадцять чотири години на добу, журналістика, інтернет, подорожі земною кулею… Наш великий світ стає дедалі ближчим і доступнішим, ніж то було колись, - включно з конфліктами й війною. Незалежно від того, чи стосується конфлікт вашої країни, будь-яке протистояння, будь-яка війна певним чином впливає на життя кожного. Така кількість конфліктів у світі примушує замислитися: чому ж вони виникають? Ця книжка допоможе зрозуміти, що часто конфліктам не можна запобігти, проте уникнути війни можливо. Читачі дізнаються, як невеликі розбіжності загострюються й перетворюються на великі та серйозні, що спільного в усіх конфліктах, а також про вплив упереджень в історії, дипломатії, географії, економіці на ці події.


1556022кп хр ; 159.98:821-343(07)
Гармаш, І. В. Терапія казками [Текст] / І. В. Гармаш.- К. : Шкільний світ.-2019.- 112c. Казка супроводжує людину впродовж усього життя, допомагає її успішній соціалізації й ефективному засвоєнню життєвих уроків. Казка для дитини – це не просто вигадка, фантазія, це особлива реальність світу почуттів. Казка розсуває рамки звичайного життя; тільки в казковий формі діти стикаються з такими складними явищами і почуттями, як життя і смерть, любов і ненависть, гнів і співчуття, зрада і підступність. Казка – це стародавній спосіб підтримати людину за допомогою слова. Книжку створено для використання працівниками психологічних служб, педагогами закладів позашкільної та загальної середньої освіти, а також спеціалістами, що працюють за соціально-реабілітаційним напрямом для роботи з дітьми, батьками та педагогами.


ф1556680кп хр чз ; 930.85(100)
Генцмер, Г. Таємниці цивілізації. Непоясненні дива і загадкові явища [Текст] / Г. Генцмер, У. Гелленбранд ; пер. з англ. Ю. В. Максимейко.- Харків : Віват.-2017.- 319c. Історія людства сповнена загадок і таємниць, розгадати які намагається вже не одне покоління дослідників. Ніхто не може пояснити, як і коли були споруджені піраміди Гізи чи Стоунхендж, досі не знайдені таємничі континенти Лемурія та Му, а також легендарна Атлантида. Пропонуємо читачам ближче познайомитися з непоясненними дивами і бодай краєм ока зазирнути за непрозору завісу таємничих знань. Ми переконані, що ця подорож у глиб історії вразить кожного своїми загадками й містичними подіями і надовго запам’ятається.


ф1556578кп хр ; 327.82(100)"16/19"(09)
Кіссинджер, Г. А. Дипломатія [Текст] / Г. А. Кіссинджер ; пер. з англ.: М. Гоцацюк, В. Горбатько.- К. : КМ-БУКС.-2018.- 863c. У цьому фундаментальному виданні, присвяченому історії дипломатії XVII - ХХ століть, автор докладно зупиняється на всіх ключових дипломатичних аспектах. Перший розглянутий ним історичний період - епоха кардинала Ришельє. Наступний період стосується зовнішньополітичної боротьби між Наполеоном ІІІ та Бісмарком. Далі йдеться про дипломатію напередодні Першої світової війни, міжвоєнну дипломатію, ідеї щодо створення Ліги націй та системи колективної безпеки. В завершення читач дізнається багато цікавого про дипломатію в період повоєнного облаштування світу: про створення ООН, холодну війну, розпад Радянського Союзу тощо.


1540770кп бф ; 76.0я2
Яцко, Н. PR та маніпуляції [Текст] : практичний словник / Н. Яцко.- К. : Вадим Карпенко.-2015.- 472c. Практичний словник Наталі Яцко включає визначення та пояснення базових термінів з комунікації, психології, логіки, політології, управління, маркетингу та реклами а також різного роду маніпулятивних практик. Уважне знайомство зі словником допоможе читачеві зорієнтуватися в сучасних інформаційних потоках, зрозуміти їх витоки та призначення і відчути себе впевненіше з точки зору власного вибору у спілкуванні з зовнішнім світом. Для полегшення сприйняття досить широкого різногалузевого матеріалу до словника включено нарис Олексія Карпенка «Історія піару та реклами на теренах України», а також практичні поради, деяку інформацію щодо загальної статистики і фізичних та психологічних можливостей людини, короткі англо-українські словники, адреси світових та національних мережевих пошукових систем. Призначений для широкого кола читачів.


1549028кп чз ; 159.964.2-053.6
Винникотт, Д. В. Игра и реальность [Текст] / Д. В. Винникотт.- К. : Сварог.-2017.- 208c. Ґрунтуючись на великому досвіді клінічної роботи з маленькими дітьми, Д.В. Віннікотт вніс неоціненний вклад в розуміння розвитку людини. У даній роботі Віннікотт прагне дослідити витоки уяви і зрозуміти, з чого складається здатність людини жити творчим життям.


1551530кп хр ; 159.922.7
Горбунова, В. В. Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі? [Текст] / В. В. Горбунова ; ред. О. М. Шелест.- Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2017.- 318c. Нова книга Вікторія Горбунова— про батьківський вплив на дорослішання дітей, який часто, замість того щоб надати захист у великому й небезпечному світі, завдає травм дитячій психіці. Практичний психолог на підставі досягнень світової науки та власного багатого досвіду порадить, як вирішити безліч питань, що виникають у батьків дошкільняти, маленького учня чи підлітка, аби виховати самостійну, впевнену у своїх силах, щасливу дитину.