Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад 1 2 3 4 5 6 7 8 ... вперед › кінець »
 

1550242кп хр ; 334.722(476)
Сороко, В. И. Кровь и стоны бизнеса [Текст] : документальная повесть / В. Сороко.- Минск : Медисонт.-2016.- 344c. У своїй книзі Валерій Сороко розповідає про те, як він від безвиході, неможливості працювати за отриманою спеціальністю зайнявся підприємництвом. Автор відверто і довірливо розповідає про свій досвід ведення бізнесу, не приховуючи при цьому і непривабливі моменти, що проявлялися при його веденні. Він так само звертається до досвіду і проблем сучасних фермерів, підприємців, що працюють в різних напрямках. Тим самим він хоче посприяти своїм колегам-підприємцям та представникам влади в пошуку нових точок зростання бізнесу. Хочеться сподіватися, що досвід його, а також інших колег буде повчальним для тих, хто встане на дорогу підприємництва, задумає відкрити свою справу. А читач багато в чому переосмислити значення і місію як самого бізнесу, так і тих, хто рухає його вперед.


ф1551800кп хр чз ; 044:658
Шмідт, Е. Як працює Google [Текст] / Е. Шмідт, Дж. Розенберг, А. Ігл ; пер. з англ. Ю. Гордієнко.- К. : КМ-БУКС.-2018.- 304c. Коли автори цього видання лише починали працювати у Google, вони були певні, що знають усе про успішний бізнес. Утім швидко переконалися, що помиляються: в епоху інтернету варто дотримуватися зовсім інших правил його ведення. Йдеться в першу чергу про сучасні погляди на корпоративну культуру, кращі стратегії пошуку і найму талановитих співробітників, про принципи спілкування і прийняття рішень, упровадження інновацій і досягнення революційних зрушень. Неабияке значення для бізнесу має відкритість корпоративних комунікацій і системи прийняття рішень. Книга розкриває секрети трансформування сучасного бізнесу, коли доступною стає будь-яка інформація, мобільні пристрої дають змогу спілкуватися незалежно від часу і місця перебування, а хмарні обчислення забезпечують доступ до необмежених ресурсів.


1551694кп хр ; 159.922.73-056.49
Бернстейн, Д. Внимательный ребенок за 10 дней. (Гипер)активность в школе и дома [Текст] / Дж. Беристейн.- Харьков: Клуб Семейного Досуга.-2016.- 334c. Вам здається, що дитина вас зовсім не слухає? Йому важко зосередитися на шкільних завданнях? У виданні запропоновано програму, яка дозволить зрозуміти, чому дитина відволікається, переконати його слухатися, підвищити здатність до навчання і впевненість малюка в собі, знизити неуважність, налагодити спілкування. Використовуйте поради цієї книги, і ваші стосунки зміняться на краще. Уже в перші дні результати вас вразять!


1551686кп хр ; 159.922.73
Близнюк, Е. А. Большие страхи маленьких детей и их родителей [Текст] / Е. А. Близнюк, А. О. Дудченко.- Харьков : Основа.-2015.- 255c. Запропонована книга є інструментом, інструкцією, підручником по роботі з дитячими і не тільки дитячими страхами. Ця книга не тільки про страхи, але і про відносини дітей і батьків, про те, як допомогти батькам краще зрозуміти своїх дітей і подружитися з ними, і про те, як допомогти дітям бути щасливими. Поради, описані в книзі, допоможуть дорослим впоратися з занепокоєнням і страхами малюка; підвищать батьківську компетентність; зроблять щасливим малюка і сім'ю.


1551775кп хр ; 37.018.1:159.922.7
Гресь, А. Такие разные дети. Книга для родителей, которых никто не учил педагогике [Текст] / А. Гресь.- Харьков : Основа.-2015.- 240c. Батьки зазвичай порівнюють свою дитину з іншими дітьми. «Чому Петя вже вміє читати, а мій Вадим ще немає ?; Ось Катя не боїться відповідати на уроці, а ти? ... » - такі слова знайомі багатьом батькам. Може, краще все-таки не порівнювати, а подумати - в чому унікальність і неповторність вашої дитини. Ця книга допоможе батькам зрозуміти, як же виховувати свою дитину - такого особливого і не схожого на інших.


1551702кп хр ; 159.922.73-056.49
Кириллова, Е. А. Гиперактивный ребёнок [Текст] / Е. А. Кириллова, Е. Э. Беляева.- Харьков : Основа.-2015.- 176c. Ми всі знаємо дітей, які не можуть всидіти на місці, не слухаються, не звертають уваги на висунуті до них вимоги. У таких випадках говорять про гіперактивність. В даний час все більш широке визнання знаходить думка, що саме психологічне просвітництво батьків є найбільш дієвим підходом в організації допомоги дітям, які страждають гіперактивним розладом з дефіцитом уваги (ГРДУ). Ця книга дозволить дорослим сформувати цілісне уявлення про порушення нервово-психічного розвитку у дітей; ознайомитися з причинами його виникнення; дізнатися особливості прояву ГРДУ у дітей різного віку; ознайомитися з принципами ефективного виховання гіперактивної дитини.


1551769кп хр ; 37.018.1
Молодушкина, И. В. Справочник по методикам развития. Книга для родителей, которые ищут свой путь в море информации о развитии ребенка [Текст] / И. В. Молодушкина, А. В. Руденко.- Харьков : Основа.-2014.- 254c. Кожен батько мріє про те, щоб його дитина виросла розумною, доброю, допитливою, успішною, здатною знаходити вихід з будь-яких ситуацій, які будуть зустрічатися на її життєвому шляху. Як же виростити і виховати таку дитину, з чого почати, яку методику розвитку вибрати? Серед великої кількості розвиваючих методик важко визначитися, що важливіше - навчати читати, рахувати. А, може, головне - фізичний розвиток малюка або його пристосування до суспільства і відносин в ньому? Представлена книга допоможе батькам, педагогам, бабусям і дідусям визначити свій шлях у цьому величезному морі інформації.


1551682кп хр ; 159.922.73
Нерета, В. С. Агрессивный ребёнок [Текст] / В. С. Нерета.- Харків : Основа.-2015.- 188c. З книги «Агресивна дитина» ви дізнаєтесь про види агресії та її причини. Поради професійних психологів допоможуть батькам знайти вихід з самих складних ситуацій і допомогти малюку позбутися від злості. Унікальність книги в тому, що вся теоретична інформація легко закріплюється на практиці з допомогою ігор, та вправ. Саме ігрова форма більш за все подобається дітям і легко засвоюється. Заняття з дитиною перетворяться на справжнє задоволення.


1551717кп чз ; 37.018.1:159.922.7
Руденко, А. В. Игры и сказки, которые лечат [Текст]. Кн. 1 / А. В. Руденко.- Харьков : Основа.-2018.- 208c. Ця книга містить не тільки практичні рекомендації, а й справжні «ключі» до вирішення багатьох дитячих проблем. Вона написана з великою любов'ю до дітей і адресована мамам, татам і всім, хто працює з дітьми. Використовуючи це практичне керівництво можна позбавити дитину від агресії і примх, упертості, сором'язливості, тривожності, шкідливих звичок і багатьох недуг. Головне - читати уважно і втілювати всі ігри і вправи в життя.


1551759кп хр ; 37.018.1:159.992.7
Соколов, В. А. Родитель ты или вредитель [Текст] / В. А. Соколов, С. Б. Пожарова.- Харків : Основа.-2017.- 239c. «Хотів як краще - вийшло як завжди» - це не вирок. Це прогнозований результат тих, хто не хоче, лінується, не вміє і не вважає за потрібне вчитися правильному формуванню бажаного майбутнього для своїх дітей. Тих, хто знімає з себе відповідальність, звинувачуючи обставини, оточення, «гени» і «карму». Це результат не батьків, а шкідників - собі і своїм дітям. Ця книга - шанс. В першу чергу для дітей. Вони не можуть вплинути на ваш вибір бути батьками або шкідниками, але від цього вибору безпосередньо залежить їх доросле майбутнє ...