Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 5 6 7 8 9 10 11 12 ... вперед › кінець »
 

1551266кп хр ; 524.8
Краусс, Л. М. Таємниці походження Всесвіту [Текст] / Л. М. Краусс ; пер. з англ. Д. Гломозда.- Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2018.- 319c. Як виник Всесвіт? І як з’явилася наша реальність? І чому ми взагалі існуємо? Лоуренс Крайс запрошує вас у захопливу подорож, щоб дізнатися відповіді на ці та інші питання. В цій книзі він доступною мовою розповідає про фізику та її витоки, наукові дослідження появи Всесвіту, ділиться історіями з життя видатних науковців минулого та сучасності, їхніми досягненнями та відкриттями. Ніяких нудних термінів та незрозумілих формул. Книжка, яка розкриє всі таємниці походження Всесвіту.


ф1533764кп хр ; 26.323
Скляров, А. Ю. Сенсационная история Земли. Сколько на самом деле лет нашей планете? [Текст] / А. Ю. Скляров.- М. : Вече.-2012.- 256c. Який вік планети Земля? Хто дає правильну відповідь на це питання - креаціоністи, які на підставі Старого Завіту дають нашій планеті всього шість тисяч років, чи сучасні геологи, які нарахували їй аж чотири з половиною мільярди років? Наскільки точна геохронологічна шкала та методи абсолютного датування? Аналіз цих питань у світлі накопичених сучасною наукою даних призводить до думки про необхідність переходу до принципово нової концепції геологічної історії і перегляду абсолютно всіх наявних результатів стратиграфії, палеонтології та геохронології. У рамках такої концепції історія Землі значно скорочується, хоча і не опускається до біблійного варіанту.


1551224кп чз ; 579.61
Снайдер Сакс, Д. Мікроби гарні та не дуже. Здоров'я і виживання у світі бактерій [Текст] / Д. Снайдер Сакс ; пер. з англ. Я. Лебеденко.- Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2019.- 335c. Ми звикли, що з мікробами слід боротися. А якщо насправді вони — ваші захисники? Ця книжка переверне уявлення людства про мікроби й гігієну. Наводячи цікаві факти з наукових досліджень, Джессіка Снайдер Сакс розповідає, які мікроби є гарними, а які не дуже, звідки вони беруться і як потрапляють до нашого тіла; чи дійсно вони сприяють появі хвороб, або, навпаки, можуть їх подолати; як позбутися мікробів і чи варто взагалі це робити.


1553125кп хр ; 52
Тайсон, Н. Д. Астрофізика для тих, хто цінує час [Текст] / Н. Д. Тайсон.- К. : КМ-БУКС.-2018.- 200c. Яка природа простору і часу? Яке наше місце у Всесвіті? Яке місце Всесвіту в нашому житті? Немає кращого провідника по цих усіх питаннях, аніж всесвітньовідомий астрофізик, популяризатор науки та автор бестселерів Ніл Деґрасс Тайсон. Втім, мало хто з нас має час на споглядання зірок - тому автор знайомить із ними чітко та лаконічно. Дотепний та цікавий текст поділено на невеликі порції, якими зручно підживлювати спраглий до відповідей мозок у перерві напруженого дня. Автор пропонує коротке, але осмислене ознайомлення з фундаментальними питаннями космосу: від Великого вибуху до чорних дір, від кварків до квантової механіки, від дослідження інших планет до пошуків життя у Всесвіті.


1548236кп хр ; 94:57
Харарі, Ю. Н. Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього [Текст] / Ю. Н. Харарі ; пер. з англ. Я. Лебеденко.- Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2016.- 543c. Дослідження, що ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до наших днів та примушує задуматись: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології і сухих дат, але разом з автором будете розмірковувати про численні «чому?».


ф1551306кп бф ; 159.923.2(092)
Бадрак, В. В. Лица цивилизации. Уроки выдающихся личностей [Текст] / В. Бадрак.- Харків. : Фолио.-2017.- 447c. Найважливіше, що нам залишено у спадок від попередників - досвід. Коли цей досвід концентрований, розкладений по поличках і пояснений, він перетворюється на дієвий еліксир, який можна застосовувати для особистісного зростання кожного охочого. З одного боку, людина проникає в таємниці космосу, стає володарем енергії атома. З іншого - віна і понині дуже часто нездатна зрозуміти саму себе. Жителю планети в ХХІ столітті, як і три-п'ять тисяч років тому, потрібні підказки, надихаючі історії подолання перешкод і можливостей реалізації власного потенціалу. Тому книга, в якій так чи інакше представлені не менше трьох сотень кращих представників нашої цивілізації, може служити і тренінговим посібником, і ключем до розуміння природи успіху і гармонії.


ф1551757кп бф ; 342.511.8-055.2(73)
Берк, К. Х. Різдво з Першими леді. Традиції оздоблення Білого дому від Жаклін Кеннеді до Мішель Обами [Текст] / К. Х. Берк ; пер. з англ. Р. Фещенко.- К. : КМ-БУКС.-2017.- 160c. «Різдво з першими леді» — це книга про святкову магію, котра щороку запановує у Білому домі, про захоплюючу історію різдвяних прикрас та торжеств від Жаклін Кенеді до Мішель Обами. Ви дізнаєтесь про індивідуальний естетичний підхід до свята кожної леді – тут тема домашнього тепла та затишку Леді Берд Джонсон, яка намагалася втішити націю після трагічної смерті Джона Ф. Кенеді, і бажання Ненсі Рейґан відродити дитяче відчуття очікування чуда і «червоно-біло-синє Різдво» Лори Буш, яке було покликане згуртувати націю. Книга, яка містить багато кумедних історії і сімейних фото президентів під час святкування зимових свят, описи приготування поробок і кулінарних рецептів перших леді, може стати чудовим подарунком і послужить розвагою у святкові дні.


1551768кп бф ; 94(100)(092)
Голвей, Т. Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови, які змінили наш світ [Текст] / Т. Голвей ; пер. з англ. О. Гамурарь ; авт. передм. Л. Лефем.- К. : КМ-БУКС.-2018.- 479c. Промова — один із найефективніших засобів впливу на людей, до якого свого часу вдавалися біблійні пророки й стародавні можновладці та якого, незважаючи на розмаїття новочасних інформаційно-комунікаційних технологій, не цураються і сучасні громадсько-політичні та державні діячі. Зібрані в цьому виданні виступи належать до різних епох, однак порушені в них теми, виголошені провідні ідеї та гасла ніколи не втратять своєї актуальності. Історичні постаті, що їх прорікали, силою слова будили людську волю і свідомість, руйнували духовні кайдани, вели народи на ратні подвиги і, зрештою, змінювали хід історії. Кожну з поданих у книзі промов по праву можна назвати взірцем ораторського мистецтва.


ф1551363кп хр ; 347.626.2
Горбаль, Н. Must have сезона, или Новый взгляд на брачный договор [Текст] / Н. Горбаль.- К. : Саммит-Книга.-2018.- 278c. Книга «Must have сезону, або Новий погляд на шлюбний договір», написана для всіх, хто цікавиться шлюбним договором, а також врегулюванням відносин між чоловіком і жінкою на різних етапах становлення таких відносин - для подружжя, партнерів по «цивільному шлюбу», а також нареченого і нареченої, відкриває унікальні секрети і прийоми створення ідеальної родини в розрізі фінансової складової.


1502872кп ац ; 908(73)
Джонсон, Л. Що іноземці мають знати про Америку від A до Z. Як розуміти божевільну американську культуру, людей, уряд, бізнес, мову і чимало іншого [Текст] / Л. Джонсон.- К. : Основи.-2015.- 481c. 26 розділів, «від А до Z», – це концентрований виклад інсайдерської інформації про американську спадщину, культуру, бізнес та мову. Іноземцям дуже складно збагнути американський спосіб життя, національні особливості бізнесу, навіть коли вони взаємодіють із американцями на території власної країни. Іммігрантам ще важче: вони не можуть адаптуватися самі, а їхні діти застрягають між двома культурами. «Що іноземці мають знати про Америку від A до Z» розвіює міфи та змінює уявлення про історію великої держави й англійської мови. Мандрувати невідомим для нас світом допомагають підказки із життя та досвіду автора Ленса Джонсона, а також додатки, які містять центральну промову Авраама Лінкольна, перелік американських коледжів, лауреатів Пулітцерівської премії та «Оскара».