2021pік

 Протягом
мiсяця  
Нові можливості для амбітної української молоді. До уваги учнівської та студентської молоді в  інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» постійно діє  книжково-ілюстративна виставка «Якщо Ви бажаєте навчатися в США», на якій представлені довідники про навчальні заклади різного рівня акредитації та рекламні матеріали, що були люб'язно надіслані американськими коледжами та університетами.В першу чергу виставка буде цікавою і корисною для старшокласників, які обирають професію і учбовий заклад для її отримання.  Всі інші відвідувачі центру «Вікно в Америку», хто хоче здобути, або покращити освіту в США,  науковці, викладачі, юристи, журналісти можуть дізнатися більше про кращі навчальні програми, процедури реєстрації, терміни вступних іспитів, системи оплати за навчання, про студентські містечка – кампуси, популярні студентські види спорту та т.і.Сміливі українці-апліканти можуть спробувати подати заявку на отримання гранту для навчання в рамках різних програм, таких як Фулбрайт, IREX, стипендія Хампрі та FLEX.
фото

 
 1 Березня   До поетичного флешмобу «Поезія Лесі Українки мовами народів світу» приєднуються нові і нові користувачі відділу документів іноземними мовами. 
фото

 
 1 Березня   Про особливість різноманітних колекцій з рідкісних фондів нашої книгозбірні говорили на зустрічі з студентською молоддю Міжрегіонального училища з поліграфії та інформаційних технологій, що приурочена 30-ти річчю з дня відкриття сектору рідкісних та цінних документів (1991-2021 рік).
Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

 
 1 Березня   Все для жіночої вроди… Жіночі прикраси… Хто ж із панянок їх не любить? Таких, певно, і не знайдеш. Звичка жінок одягати на себе дрібнички має глибинне коріння. В жодного народу не було такої величезної пошани й любові до жіночих прикрас, як в українок. Напередодні жіночого свята 8 березня запрошуємо до відділу наукової інформації і бібліографії на нову книжкову інсталяцію «Все для жіночої вроди…». Вона являє собою цікаву добірку книг, присвячену історії традиційних українських прикрас. Українські прикраси, що сформувалися у сиву давнину, упродовж багатьох років змінювалися і за своєю формою, і за кольором, і за значенням.  Найбільш розповсюдженою українською  прикрасою було намисто. Намисто часто поєднували з іншими прикрасами: дукачами, герданами, саблами, перлами, які разом з українським вбранням створювали довершений жіночій образ українок. Тож запрошуємо усіх поціновувачів жіночої вроди погортати сторінки книжок та переконатися, що кожна жінка – королевна, а справжня королевна гідна  особливих прикрас…
Фото 2  Фото 1

 
 3 Березня    Читаємо Тараса Григоровича Шевченка У відділі абонемента підготовлена виставка-вшанування «Співець народної долі» до дня народження Тараса Шевченка. Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5