2010pік

 1 Сiчня   Відбувся вечір, присвячений святкуванню Всеукраїнського Дня бібліотек. Привітати бібліотечних працівників прийшли вірні друзі, почесні читачі та меценати. У цей день до бібліотеки  також завітала заступник голови обласної ради - К.В. Відякіна. Вона  щиро привітала  бібліотекарів із професійним святом, побажавши усім присутнім миру, щастя, здоров’я, достатку та нових звершень і подарувала цінні подарунки. З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек працівники бібліотеки були нагороджені грамотами від управління культури і туризму Дніпропетровської облдержадміністрації . Доброю традицією під час святкування стало урочисте вручення посвідчень „ Ветеран ДОУНБ” працівникам, стаж роботи яких у бібліотеці становить 20 років і більше. Солодкі  подарунки і квіти також отримали співробітники, які присвятили бібліотечній праці  30 та 35 років свого життя. На завершення святкування з концертною програмою виступили артисти шоу - групи «Жайвір», володарі «Гран-прі» міжнародних конкурсів та пісенних фестивалів.
фото

 
 1 Сiчня   bbbbbb

 
 2 Сiчня   уц4куекгнеш7г

 
 2 Сiчня   hhkkjkl;k;l;'

 
 10 Сiчня   vhjfhjkhj

 
 10 Сiчня  

 
 20 Сiчня     20.09.2010 р.  у відділі періодики організовано ілюстративно-документальну виставку «Народний фронт у тилу ворога». Виставка циклу «Героями не народжуються», присвячена Дню партизанської слави.Повніше

 
 24 Сiчня   Заступник директора з питань автоматизації бібліотечних процесів Крупій Г.Я. та головний бібліотекар Інтернет-центру Зюлева Ю.М. взяли участь у навчанні у Головному тренінговому центрі за темою: "Організація та управління змінами у публічній бібліотеці в умовах інформатизації та соціально- економічних перетворень". У ході навчання йшла підготовка тренерів для регіонального центру за програмою "Бібліоміст".

 
 29 Сiчня   В рамках проекту  "Заочний абонемент.Україна"  зав.відділом документів іноземними мовами взяла участь в семінарі «Бібліотеки на порядку денному: лобіювання бібліотек», який було організовано Ґете-інститутом в м.Київ, за участю паня Клаудії Люкс, генерального директора Фонду центральних і німецькиї бібліотек у Берліні, колишнього президента IFLA.
фото

 
 30 Сiчня   Повніше

 
 30 Сiчня   У краєзнавчому відділі відбулося засідання Дніпровського генеалогічного товариства.