2012pік

 Протягом
мiсяця  
У відділі мистецтв демонструється книжково-ілюстративна виставка "О, Музико, душі людської злет!" до Міжнародного Дня музики.
фото 1  фото 2  фото 3

 
 Протягом
мiсяця  
У відділі періодики протягом місяця демонструється актуальна за тематикою виставка «Вибори - 2012» з матеріалами, які з цікавістю дивляться та ксерокопіюють користувачі.Повніше
Фото1  Фото2

 
 Протягом
мiсяця  
«Екологія вашого дому» - виставка-порада, як зробити свій дім екологічно чистим, діє на абонементі. Екологічний дім - це не просто житло, це місце для релаксації і поновлення сил. Бережіть свою оселю за порадою наших книг!
фото

 
 Протягом
мiсяця  
У відділі діяла виставка  «Євродизайн: раціональне використання зовнішнього простору». Виставка була цікавою особливо для тих, хто мріє про ремонт, або хто вже його розпочав, а також для дизайнерів.
Фото1  Фото 2

 
 Протягом
мiсяця  
В патентно-технічному відділі діяла виставка «Інтелектуальна власність – новітнє джерело зростання добробуту суспільства ». Виставку відвідало 70 чоловік. Особливим попитом серед користувачів користувалася література з питань комерціалізації інтелектуальної власності.

 
 З 1 по 8
Жовтня  
В рамках циклу заходів «Лев Гумилёв. Судьба и идеи», присвяченого 100-річчю від дня народження російського вченого Льва Миколайовича Гумільова, в «Русском центре» організовано ілюстративно-документальну виставку «Выдающийся мыслитель». На виставці представлені документи про життєвий і творчий шлях Льва Миколайовича, а також його найзнаменитіші праці. Читачам та гостям центру було запропоновано перегляд документального фільму «Лев Гумилёв. Чтоб свеча не погасла», а також випуск телепередачі «Цивилизация», присвяченого ювіляру.
Фото

 
 2 Жовтня   У конференц-залі (вул. Савченка, 10) відбувся майстер-клас з виготовлення слов'янської вузлової ляльки, який провела майстриня - Кравченко Людмила Тимофіївна (підопічна Жовтневого територіального центру соціального обслуговування). Майстер-клас проводився в межах проекту "Діалог поколінь". В ньому взяли участь учні середньої школи №82. Завдяки відмінній комунікації дітям вдалося створити чудові вироби. Цей захід довів, що між поколіннями існує творчій взаємозв'язок та порозуміння. Всі учасники залишилися задоволеними, про що свідчать вдалі фото.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 2 Жовтня   В інформаційно ресурсному центрі "Вікно в Америку" продовжується проект “Міжнародний досвід в допомогу студентам”.Група студентів-першокурсників Дніпропетровської філії Національного Університету Культури і Мистецтва (ДНУКіМ) разом з викладачем відвідала центр (спеціальність «Ресторанна справа»). Тамара Гаврилюк підготувала лекцію "Ресторанна культура в США" про досягнення та особливості ресторанного бізнесу в США,  вона супроводжувалася показом релевантного відео.Кількість учасників заходу – 52 людиниПовніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7

 
 З 2 по 8
Жовтня  
«Осінній бал мого життя» - неділя безкоштовного запису пенсіонерів до Дня людей похилого віку відбулася у відділі абонемента. Записалося 14 пенсіонерів. 

 
 3 Жовтня   У відділі документів іноземними мовами працювала  книжкова виставка «Нові надходження відділу документів іноземними мовами» - підручники французької та англійської мов для студентів вищих навчальних закладів.
фото 1

 
 3 Жовтня   Для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд і обговорення американського кінофільму "Гордість та упередження".
фото 1

 
 3 Жовтня   У відділі документів іноземними мовами працювала  книжкова виставка «Адаптована література». На виставці можна було ознайомитись з оригінальною літературою з полегшеними граматичними конструкціями для тих, хто починає вивчати іноземну мову. 
фото 1  фото 2

 
 3 Жовтня   В «Русском центре» для вчителів інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено тематичну годину «Битва за Днепр», присвячену річниці визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників. Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2

 
 3 Жовтня   До відділу мистецтв на інформаційну годину були запрошені викладачі та студенти відділення образотворчого мистецтва та дизайну Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 З 3 по 5
Жовтня  
Директор бібліотеки Н.М.Тітова та С.Ю.Усенко були учасниками семінару  «Центри «Вікно в Америку»: використання нових стратегій і технологій для розширення аудиторії» для керівників центрів "Вікно в Америку" та директорів бібліотек, що був організований Посольством США в Україні 3-5 жовтня, 2012 р.Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 3, 8, 16
Жовтня  
В секторі рідкісних і цінних документів проведені інформаційно-оглядові екскурсії для відвідувачів сектору, а також груп читачів, яких цікавили деякі проблеми історії книги і книгодруку, особливості галузевого і хронологічного складу рідкісного фонду. 

 
 4 Жовтня   Під час проведення "Школи комп'ютерних технологій" співробітники ДОУНБ були ознайомленні з матеріалами міжнародного семінару «Електронні бібліотеки: формування та каталогізація цифрових ресурсів», що відбувся у Національній історичній бібліотеці (м. Київ) 18-19 вересня 2012 р. Організаторами семінару виступили Міністерство культури України, Національна історична бібліотека України, Президентська бібліотека ім. Б. М. Єльцина Російської Федерації. Присутні були ознайомлені з загальними принципами та методикою формування бібліографічних записів для паперових та електронних ресурсів ДОУНБ.
Фото 1.  Фото 2.  Фото 3.  Фото 4.  Фото 5.  Фото 6.  Фото 7.

 
 4 Жовтня   У відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка «Барвисте сузір’я українських письменників», присвячена ювілярам жовтня Володимиру Яворівському, Михайлу Рубашову. Проект «Імена: відомі та повернені із забуття» (до ювілеїв  українських  письменників). Повніше
Фото

 
 4 Жовтня   Відбулось засідання клубу «Ікар» за тематикою «Основи інноваційної інженерної творчості».Повніше
Фото 1

 
 6 Жовтня   Засідання англомовного клубу GABFEST в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" почалося з несподіваного, але приємного, візиту наших американських друзів - пана Кіта і його синів Джекоба та Аніса. Члени клубу розповіли нашим гостям про українські традиції святкування професійних свят. Темою офіційної дискусії було "День Колумба в США». Присутні переглянули декілька відео про Колумба і те, як він змінив історію Америки.Повніше
фото 1  фото 2

 
 8 Жовтня   У відділі періодичних видань організовано виставку  "Воїстину українець".  Повніше
фото 1  фото 2

 
 8 Жовтня   В «Русском центре» був проведений вечір пам’яті  «Если душа родилась крылатой...», присвячений 120-річчю з дня народження однієї з найвідоміших російських поетес, прозаїка, перекладача Марини Іванівни Цвєтаєвої.Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6  Фото 7

 
 9 Жовтня   У відділі мистецтв для групи керівників самодіяльних театральних колективів проведено інформаційну годину.Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 9 Жовтня   У тренінговому центрі "Бібліоміст" відбувся тренінг з мультимедійної журналістики для представників євроклубів "Європейський вектор" (Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій) та "Європейський орієнтир" (Центра підготовки кадрів туристичного сервісу), який проводив Центр європейської інформації спільно з ОМГО "МІКС". Метою тренінгу є активізація молодих українців через створення незалежних молодіжних медіа. За допомогою розробленої платформи Mammedia.com.ua вони зможуть створювати незалежні молодіжні медіа, а також взяти участь у всеукраїнському конкурсі молодіжних мультимедійних видань, ідеєю якого є публікація роздумів про поняття свободи і свободи слова. Тренінг складався з декількох інформаційних та навчальних блоків та тривав 5 годин. Молоді люди вчилися критично сприймати інформацію, розуміти поняття свободи і свободи слова у засобах масової інформації, знайомились зі спеціфікою журналістської роботи та опановували навички створення молодіжних електронних видань.
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6  Фото 7  Фото 8

 
 9 Жовтня   У відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка «Гомін далеких віків» ( до Дня Українського козацтва). Документи виставки доводять, що український народ завжди був демократичною, вільнолюбною спільнотою, що героїчне минуле козацтва – це і є справжня історія нашого краю.

 
 10 Жовтня   Для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд і обговорення американського кінофільму "Вибори".Особисте життя головного герою фільму, вчителя вищої школи, стає складнішим під час виборів президента школи.
фото 1  фото 2  фото 3

 
 11 Жовтня   Спеціалісти бібліотеки взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній  конференції «Короленківські читання 2012» за темою: «Взаємодія та партнерство бібліотек у регіональному інформаційному просторі». З доповіддю «Проект «Придніпровський корпоративний каталог» - крок до створення єдиного інформаційного простору регіону» виступила завідуюча відділом періодики Браславська І. М. Заступник директора з комп’ютеризації бібліотечних процесів Крупій Г. Я. провела для присутніх на конференції  учасників проекту «Придніпровський корпоративний каталог»  індивідуальні консультації . Заступник директора з наукової роботи Абраїмова Т. О. виступила з  презентацією першого випуску  інформаційного бюлетеня  «Вісник  Дніпропетровської бібліотечної  асоціації». На конференції  учасники ознайомились з досвідом корпоративної та партнерської роботи колег  Харкова, АР Крим, Російської Федерації – міста Курськ. В роботі  конференції прийняли участь науковці Харківської державної академії культури, які представили змістовні доповіді та керували роботою різних тематичних секцій, що працювали за  програмою конференції.
Фото 1.  Фото 2.  Фото 3.

 
 11 Жовтня   У відділі наукової інформації і бібліографії  в межах  участі у реалізації соціокультурного проекту«Бібліотека: знання під рукою» для учнів 1 курсу радіоприладобудівного коледжу було проведено правову консультацію з практики використання електронної ІПС «Законодавство».
Фото2  Фото1

 
 З 11 по 12
Жовтня  
Модератор англомовного клубу GABFEST Тамара Гаврилюк взяла участь в третьому національному конгресі польських публічних бібліотек «Library with a vision» / «Бібліотека з власним баченням», м.Варшава.Вона виступила на секції «Inspirations» / «Натхнення» з рекомендаційною доповіддю  «Розмовні клуби іноземними мовами» про методику створення та модерування розмовних клубів для вивчення іноземних мов у бібліотеці. Поділилася досвідом залучення волонтерів та носіїв мови до роботи клубу, про використання популярних серед молоді соціальних мереж для просування та реклами клубів.Участь Тамари Гаврилюк у Конгресі сприяла поширенню кращих бібліотечних практик, налагодженню мостів між колегами з інших країн.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 12 Жовтня   У відділі читальних залів відбувся концерт юнацького камерного ансамблю ( м.Орісаба, штат Веракруз) «Волшебные мелодии Мексики».
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6  Фото 7  Фото 8  Фото 9

 
 12 Жовтня   Фахівці відділу наукової інформації і бібліографії  провели інформ-годину «Довідкові видіння – альфа і омега сучасних знань» для учнів II курсу радіоприладобудівного коледжу. Присутні познайомилися з різноманітним фондом довідкових  та інформаційно-бібліографічних видань ВНІБ.
Фото2  Фото1

 
 13 Жовтня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови. Волонтери Корпусу Миру Саманта С. та Брандон П. підготували цікаві презентації про особливості виборчого процесу в США. Зразки політичної карикатури проілюстрували відношення американців до політики та президентів.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 15 Жовтня   У тренінговому центрі "Бібліоміст" відбувся тренінг з мультимедійної журналістики для учнів загальноосвітньої школи №44 м. Дніпродзержинська. Як і решта тренінгів, цей складався з декількох навчальних блоків, під час яких учні працювали над питаннями щодо свободи слова, незалежної журналістики, етики та профессіоналізму молодих журналістів. Поряд із цим вони навчались створювати електронні мультимедійні газети за допомогою платформи "Mammedia.com.ua". Тренінг відбувся за підтримки Фундації "Нові Медіа" (Польша)
Фото  Фото  Фото

 
 15 Жовтня   У конференц-залі (вул. Ю. Савченка, 10) Центр європейської інформації спільно з ДОМГО "МІКС" провів захід, присвячений європейському тижню місцевої демократії. На ньому були присутні члени п'яти євроклубів. До заходу також долучились двоє представників Центру польскої культури ім. К. Войтили у м. Дніпропетровск. Голова Центру, пан Павло Скурський, виступив перед присутнімі з міні-лекцією щодо історії виникнення та розвитку демократії в Польщі. Виступ супроводжувався жвавою дискусією аудиторії. Під час заходу для євроклубівців було проведено кілька рольових ігор, які мали на меті продемонструвати, як працює місцева демократія в їх учбових закладах та у місті.
Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

 
 15 Жовтня   У відділі документів іноземними мовами до уваги користувачів була представлена книжкова виставка «Європейський тиждень місцевої демократії». На ній були представлені матеріали про демократію взагалі, про законність, равенство, свободу, права людини та інш
фото 1  фото 2

 
 15 Жовтня   Співробітники та користувачі відділу мистецтв щиро вдячні Дуновському Сергію Олександровичу за подарований музичний інструмент - піаніно. Повніше
фото 1  фото 2

 
 З 15 по 31
Жовтня  
У відділі абонемента відкрито в режимі вільного доступу виставку-огляд «Класики американської літератури» із циклу виставок художньої літератури запасників відділу «Класика вищого ґатунку». На ній представлені твори найбільш значних представників американської словесності. Запрошуємо до читання!
фото

 
 16 Жовтня   У Центрі правової інформації при ВНІіБ в межах реалізації соціокультурного проекту «Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави» відбулася правова студія «Знаємо свої права - виконуємо свої обов’язки» для учнів 9 класу НВК №148 «Планета щастя». Присутні дізналися про напрямки  діяльності Центру правової інформації.  Фахівці відділу правової роботи, правової освіти та кодифікації Головного управляння юстиції у Дніпропетровській області  розповили про  існуючу в Україні  систему соціального захисту дитинства та приведення її у відповідність до основних положень  Конвенції ООН про права дитини.
Фото1  Фото2

 
 16 Жовтня   16 жовтня у відділі періодики представлена виставка «Космічний туризм на потік». Повніше
Фото1  Фото2  Фото3  Фото4

 
 З 16 по 31
Жовтня  
«Шукайте лікаря в природі!» - запрошує відділ абонемента скористатися віртуальною мандрівкою в лісову аптеку. Виставка-пропозиція із циклу «Здоровий спосіб життя сьогодні в моді» пропонує вам рецепти народної медицини, літературу зі збору лікарських трав, самі трави. 
фото

 
 17 Жовтня   Для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд і обговорення американського кінофільму "Хто прийде на обід?".
фото 1  фото 2

 
 18 Жовтня   На базі тренінгового центру "Бібліоміст" відбувся черговий тренінг з мультимедійної журналістики для лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровська. Під час тренінгу за допомогою розробленої платформи Mammedia.com.ua учасники навчались створювати незалежні молодіжні медіа, які згодом візьмуть участь у загальноукраїнському інтернет-конкурсі на найкращу мультимедійну газету - мультиму. 
Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

 
 18 Жовтня   В секторі рідкісних і цінних документів відбувся тематичний огляд літератури про життя і діяльність Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, представленої на постійно діючій книжковій експозиції з 3-х розділів: «Сторінки світової історії книги», «Коштовна спадщина Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія», «Історія українського книгарства».

 
 18 Жовтня   У Центрі правової інформації при ВНІіБ в межах реалізації соціокультурного проекту «Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави» відбувся правовий тренінг «Я маю право знати» для учнів 9 класу СШ№2.  Під час заходу  підлітки отримали інформацію про правове поле України та дізналися про пошук правових джерел в офіційних друкованих виданнях. Учням було запропоновано   самостійно знайти нормативні акти використовуючи «Відомості Верховної Ради»,»Офіційний вісник України», «Збірник урядових нормативних актів України» та інші тематичні збірки.
Фото1  Фото2

 
 18 Жовтня   У відділі документів іноземними мовами розпочали свою роботу безкоштовні курси італійської мови для всіх бажаючих.
фото 1  фото 2

 
 19 Жовтня   Представник Центру європейської інформації здійснила візит у Марганецький професійний ліцей та провела тренінг з мультимедійної журналістики для учасників євроклубу "Eurostart". Представники євроклубу мали можливість навчітись створювати незалежні електронні ресурси у вигляді мультимедійних газет на платформі Mammedia.com.ua. За результатами тренінгу була створена мультима, яка візьме участь у загальноукраїнському конкурсі "Mammedia. Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ".

 
 20 Жовтня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови. Вона була присвячена літературним талантам Америки - письменникам С. Фітцджеральду та Дж. Стейнбеку.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 20 Жовтня   Клуб «Захопленість» відділу абонемента запросив на вечір-роздум своїх постійних однодумців. «Книга в моєму житті як книга мого життя» - під такою назвою відбулися виступи учасників цього гурман-вечору.Повніше
фото

 
 20 Жовтня   У відділі мистецтв відбулося засідання Кіноклубу ім. Данила Сахненка. Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 21 Жовтня   В «Русском центре» пройшла зустріч з дніпропетровським письменником Юрієм Макаровим. Юрій представив свій мультимедійний проект «Оттепель», прочитав кілька новел з нового проекту «Классика», а також із задоволенням відповів на запитання гостей - про свою творчість і про літературу дніпропетровських авторів.Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото3  Фото 4

 
 22 Жовтня   В КУБЦ відбулася презентація книжкової виставки "Гетьман Пилип Орлик (1672-1742)- його життя і доля". До 340-річчя від дня народження Пилипа Орлика, українського політичного та державного діяча, гетьмана України.
фото 1

 
 22 Жовтня   Завідуюча відділом документів іноземними мовами Прокоф‘єва О.В. прийняла участь у щорічній зустрічі бібліотек-учасниць проекту «Заочний абонемент». На зустрічі обговорювались плани на майбутній рік, організаційні питання, обговорювались нові можливості роботи з дитячою аудиторією, були представлені нові надходження та придбання бібліотеки Ґете-інституту.
фото 2  фото 1

 
 24 Жовтня   Співробітники бібліотеки спільно з соціальними партнерами - Школою сучасного самовиховання організували та провели на базі територіального центру соціального обслуговування Кіровського району захід спільного соціального проекту "Діалог поколінь". Психотерапевт Валерія Козлова за допомогою власної методики налагодила діалог між старшими та молодшими учасниками. Співробітники читального залу підготували книжковий перегляд, на якому були представлені видання з питань психології спілкування. Путівником по книжковим виданням став буклет, розроблений до заходу співробітниками відділу соціокультурних проектів та зовнішніх зв'язків.
Фото  Фото  Фото  Фото

 
 24 Жовтня   Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" отримав у подарунок від представника партії "УДАР" Олесандра Мамрича колекцію книг, що їх можливо читав Віталій Кличко. Книги познайомлять з географією, історією та сьогоденням США.Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8

 
 24 Жовтня   В «Русском центре» в рамках проекту «Кино XXI» пройшов перегляд кінофільму режисера Костянтина Лопушанського «Гадкие лебеди» - екранізація відомої однойменної фантастико-філософської повісті братів Стругацьких.Повніше
Фото  Фото 1

 
 24 Жовтня   Для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд і обговорення американського кінофільму "Мережа".
фото 1  фото 2  фото 3

 
 25 Жовтня   Головним бібліотекарем сектору рідкісних і цінних документів Л.Г. Гурай проведений пошук і виконана тематична підбірка літератури для викладача ДНУ «Історія викладання іноземних мов» (дисертація).

 
 27 Жовтня   В КУБЦ відбулося засідання Дніпропетровської обласної організації української асоціації релігієзнавців за темою: "Затвердження "Устава Совета религий и духовных общин".
фото 1  фото 2

 
 27 Жовтня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови.Нашею гостею була американка Еріка К. Вона причарувала всіх присутніх розповіддю про свою батьківщину Каліфорнію, подорожі Європою, захоплення мистецтвом, спортом і тваринами. Всі мали нагоду поставити питання і поспілкуватися.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 27 Жовтня   У конференц-залі було організовано спільно з культурно-духовним товариством ім. О. П. Блаватської зустріч, присвячену 110-річчю від дня народження Ю. Н Реріха. Всі охочі мали можливість переглянути виставку юнацьких художніх робіт та видань Ю. Н. Реріха. Окрім цього, була підготовлене мультимедійне слайд-шоу про подорожі цієї видатної особи. На останок усі присутні могли прослухати концерт інструментальної музики у виконанні музикантів державної консерваторії ім. Глінки.

 
 30 Жовтня   Відбувся круглий стіл «Бібліотека нашої громади: сучасне і майбутнє» за підсумками проведення громадських обговорень в Дніпропетровській області. На відкритті круглого столу були присутні та виступили Буц Олена Вікторівна, заступник начальника обласного управління культури і туризму Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Сошинська Ярослава Євгенівна, виконавчий директор Української  бібліотечної  асоціації,  кандидат історичних наук, доцент Національного технічного університету «КПІ», Селіверстов Юрій Борисович, регіональний представник програми «Бібліоміст» у Дніпропетровській області та Тітова Надія Миколаївна, директор КЗК «ДОУНБ ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія».Повніше
Фото 1.  Фото 2.  Фото 3.  Фото 4.

 
 30 Жовтня   Користувачам  відділу мистецтв  запропоновано  відкритий перегляд інформаційно - ілюстрованих документів "Михайло Бойчук - учитель і митець"Повніше
фото 1  фото 2  фото 3

 
 30, 31
Жовтня  
В «Русском центре» для вчителів інституту післядипломної педагогічної освіти була проведена тематична година «Сердца смелых», присвячена 70-річчю створення підпільної комсомольської організації «Молода гвардія».Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2

 
 31 Жовтня   В межах соціального проекту "Бібліотека під рукою" співробітниками відділу читацьких каталогів був проведений виїздний тренінг на базі Дніпропетровського Центру Професійної Освіти. Студентам була проведена лецкія практикум з вивчення електронних послуг ДОУНБ, проведена віртуальна екскурсія сайтом бібліотеки, представлений електронний каталог та можливість електронного заказу літератури.Інформаційні буклети, створені співробітниками ДОУНБ були розвопсюджені серед аудиторії. По закінченню тренінга студентам були роздані реєстраційні картки для запису до бібліотеки.

 
 31 Жовтня   У відділі документів іноземними мовами пройшов день інформації для  слухачів інституту підвищення кваліфікації в галузі освіти, вчителів німецької мови . До їхньої уваги була представлена книжкова виставка «Вивчаємо німецьку разом» з оглядом матеріалів, з презентацією книги «Die kleine Raupe Nommersat», яку люб‘язно надали співробітники бібліотеки Ґете-інституту з великою кількістю додаткових матеріалів.
фото 1  фото 2  фото 3

 
 31 Жовтня   В межах соціального проекту "Діалог поколінь" на базі ПТУ №6 співробітники ДОУНБ організували та провели кіноперегляд кінострічки "Діти Дон Кіхота". Цей захід був присвячений 90-річчю з дня народження відомого радянського кіноактора Анатолія Папанова. По закінченню стрічки було организоване обговорення у форматі "форум-театру". Присутнім запропонували взяти участь в умовному суді над однією з героїнь фільму. Учасники активно висловлювали власні думки, засуджуючи або випровдовуючи героїню. Таким чином, під час заходу була сформована суспільна думка аудиторії щодо проблеми, висвитленої у стрічці. До заходу співробітники відділу мистецтв підготували книжковий перегляд, який був представлений перед початком кіносеансу. Інформаційні роздаткові матеріали у вигляді буклету, які створили співробітники відділу соціокультурних проектів та зовнішніх зв'язків, були розповсюджені серед аудиторії.
Фото

 
 31 Жовтня   Для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд і обговорення американського вестерну "Непрощений". Перед переглядом американець Джозеф Баттілега пояснив складні вислови та ідіоми, що є у фільмі.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4