2013pік

 Протягом
мiсяця  
В КУБЦ відбулася книжкова виставка "Не відлюбив свою тривогу ранню...Василь Стус - поет і людина". До 75 - річчя від дня народження Василя Семеновича Стуса, українського поета і перекладача, письменника, правозахисника,борця за права людини.
фото 1  фото 2

 
 Протягом
мiсяця  
У відділі читальних залів представлена постійно діюча ілюстративно- документальна виставка «Просвітителі слов’ян», присвячена Святим рівноапостольним Кирилу та Мефодію.
Фото

 
 Протягом
мiсяця  
Працівниками відділу читальних залів оновлена постійно діюча документальна виставка нових надходжень до фонду бібліотеки «У книгах – сутність пізнання».
Фото

 
 Протягом
мiсяця  
У відділі документів з питань мистецтва продовжує демонструватись виставка творчих робіт студентів ДНУ, відділення образотворчого мистецтва та дизайну (керівник- викладач О. Половна- Васильєва) «Пленерні настрої»
фото

 
 Протягом
мiсяця  
В патентно-технічному відділі протягом місяця діяла книжково-ілюстративна виставка «Енергозбереження та економіка України»Повніше
Фото 1

 
 Протягом
мiсяця  
У відділі читальних залів представлена постійно діюча документальна виставка «Зупинись на хвилинку – подивись на новинку!», яка знайомить користувачів бібліотеки з новою літературою, що надійшла до відділу.
Фото

 
 Протягом
мiсяця  
З 15 січня протягом кварталу в читальній залі відділу абонемента в режимі вільного доступу діє книжковий перегляд «Цей загадковий Всесвіт». Щонеділі перегляд поповнюється новими виданнями на тему «Космос. НЛО. Астрономія. Астрологія…» для користувачів будь-якого віку, учасників клубів відділу. Серед розмаїття представленої літератури - книжкові видання, статті з дитячих журналів, дитячі енциклопедії, науково-популярні видання, користувач може обрати додому будь-яку книгу. На всі смаки! – ідея перегляду.
фото

 
 Протягом
мiсяця  
Протягом місяця з 5 по 31 січня у відділі абонемента в режимі вільного доступу діє виставка-портрет «Тріумвірат поетичного слова» постійнодіючої вітрини «Ювілейний календар», присвячена ювілярам місяця: розділи виставки: * «Червона зима В.Сосюри» (до 115-річчя від дня народження), «Палімпсести Василя Стуса» до 75-річчя від дня народження В.С.Стуса, «Живі смолоскипи Яра Славутича» до 95-річчя від дня народження Я.Славутича.
фото

 
 Протягом
мiсяця  
В КУБЦ відбулася книжкова виставка "Україна, Канада і світ у творчості Яра Славутича". До 95 - річчя від дня народження.
фото 1  фото 2  фото 3

 
 Протягом
мiсяця  
У відділі мистецтва демонструється книжкова виставка "Видатні люди у мистецтві", де представлені книги із серії "ЖЗЛ"
фото

 
 Протягом
мiсяця  
На період новорічних свят в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" продовжено експонування виставки фотографій Даші Клюєвої "Зимова казка у Фарго (Північна Дакота, США)".
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 3 Сiчня   У відділі документів іноземними мовами до уваги користувачів представлена книжкова виставка з фондів Ґете-інстутуту - медіаскринька "Легке читання".
фото 1

 
 З 3 по 13
Сiчня  
Протягом зимових канікул з 3 по 13 січня – відділ абонемента проводив підготовчі уроки-тренінги з навичок пошуку та використання інформації мережі Інтернет за темою космос. 30 відвідувань Інтернет-зали дітьми малозахищених верств населення – результат організації вільного часу дітей на канікулах.
фото

 
 4 Сiчня   У відділі періодики організовано виставку "Як зійде вечірня зоря» Повніше
Фото 1  Фото 2  Фото 3

 
 5 Сiчня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови. Зустріч мала естетично-виховний характер.Модератор клубу Тамара Гаврилюк познайомила з картинами українських художників на зимову тему, що малюють у техніці «примітивний живопис». Присутні переглянули яскраве слайд-шоу та декілька релевантних відео. З американським примітивним живописом члени клубу познайомилися на прикладі творчості легендарної Бабусі Мозес, яка малювала пейзажі кожного дня до самого свого 100-річчя.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 6 Сiчня   В КУБЦ відбулася книжкова виставка "Поет у "Кам'янім мішку". До 115 - річчя від дня народження Володимира Миколайовича Сосюри, українського поета - лірика. 
фото 1

 
 7 Сiчня   В секторі рідкісних і цінних документів почала діяти книжково-ілюстративна виставка рідкісних документів XIX – XX ст. до Різдва Христового «Царство мое не от мира сего». Виставка представила твори видатних богословів, істориків релігії: монографії, збірники, а також ілюстровані видання Біблії, християнські енциклопедії ті ін.
DSCN5280

 
 8 Сiчня   У відділі документів іноземними мовами відкрилась виставка нових надходжень. Користувачам відділу були представлені новинки з методики викладання англійської мови (Fedicheva N.V. «Teaching English as a Foreign Language», Алєксєєва С.О. «Шлях до досконалості (програма гуртка з англійської мови)»), мовні довідники, підручники з японської, давньогрецької та китайської мов, художня література іноземними мовами (білоруською, німецькою (Kawakami H. “Am Meer ist es wärmer. Eine Liebesgeschichte”)), історія англійської мови в США (монографія з Бібліотеки Конгресу США), історія України (Wilson A. “Ukraine’s Orange Revolution”), книги з країнознавства та інші.
фото 1

 
 8 Сiчня   У відділі документів іноземними мовами пройшла зустріч-тренінг з учнями 8-го класу ССЗШ № 141, присвячена роботі з електронним каталогом ДОУНБ. Учні власноруч попрацювали в електронних базах бібліотеки, навіть виконали деякі завдання. 
фото 1  фото 2

 
 9 Сiчня   У відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка «Барвисте сузір’я письменників України», присвячена ювілярам січня Володимиру Сосюрі, Василю Стусу та Степану Васильченко. Проект «Імена: відомі та повернені із забуття» (до ювілеїв  українських  письменників). На виставці представлені твори ювілярів та література про їх життя і діяльність.
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3

 
 9 Сiчня   В «Русском центре» почала діяти ілюстративно–документальна виставка «Последний русский граф», присвячена 130-річчю від дня народження російського письменника Олексія Миколайовича Толстого. На виставці представлені матеріали про життя та творчість письменника, критичні матеріали та твори ювіляра.
Фото

 
 9 Сiчня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення кінофільму англійською мовою «Водій місс Дейзі» (1999). Ця чудова комедія за участі голівудських зірок подарувала гарний настрій всім глядачам.
фото 1  фото 2

 
 10 Сiчня   У краєзнавчому відділі відбулася презентація книги кандидата географічних наук О.В. Троценко «Легенды города святой Екатерины», яка, за задумом авторки, має стати новим путівником для мешканців Дніпропетровська та гостей міста, посібником для екскурсоводів. На презентації зібралося понад 70 чоловік: студенти та викладачі географічного факультету ДНУ, краєзнавці, інші дніпропетровчани. Книга викликала велику зацікавленість. При її обговоренні були висловлені численні схвальні відгуки, критичні зауваження, а також побажання перевидати книгу.
foto 1

 
 10 Сiчня   іУ відділі документів іноземними мовами ДОУНБ відбулися ігрові змагання з використанням довідкових видань – «Словники, енциклопедії – наші помічники в навчанні». У заході прийняли участь учні 6 класу ССЗШ№ 141, для яких було приготовано вікторини, запитання на знання англійської мови – переклад суперечливих словосполучень, «фальшивих друзів перекладача», завдання з лінгвокраїнознавства. Для школярыв була проведена невелика екскурсія по бібліотеці.
фото 1  фото 2

 
 12 Сiчня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови.Гостями центру були американці, волонтери Корпусу Миру Саманта, Кетрін, Брандон і Алекс. Вони розповіли про свої новорічні пригоди. Друга офіційна частина зустрічі познайомила присутніх з американською традицією «складання новорічних обіцянок». Це коли людина ставить собі складні завдання та виконує їх протягом року. Старі і нові члени англомовного клубу з задоволенням попрактикувалися у складанні “New Year’s Resolutions”.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 5  фото 6

 
 15 Сiчня   Керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко взяла участь у заході "День інформації" та презентувала групі вчителів англійської мови з Інституту підвищення кваліфікації працівників освіти ресурси центру. Це колекція книг та фільмів, що має центр, перелік безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови он-лайн, що рекомендує Держдепартамент США та рекомендувала теми для освітніх заходів з дітьми. Волонтер Корпусу Миру Патрік Келлі запросив їх до англомовного клубу, що проходить кожної суботи в центрі, для знайомства з американською вимовою.Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 15 Сiчня   Відділ документів іноземними мовами відвідала група вчителів іноземних мов з Інституту підвищення кваліфікації працівників освіти. Головний бібліотекар відділу Захарова О.А. ознайомила користувачів з широким вибором книг з методики викладання мов, а бібліотекар І категорії Зяблова Ганна представила добірку спеціалізованих журналів з англійської мови для вчителів. Вони зацікавились інформацією з використання комп’ютерних технологій на уроці, зі складання електронного портфоліо та власного сайту для вчителів та іншими матеріалами. Вчителі приїхали з різних районів нашої області – Томаківського, Петропавлівського, Софіївського. Вони з зацікавленням знайомились з представленими матеріалами
фото 1  фото 2  фото 3

 
 15 Сiчня   Відділ абонемента розпочав тематичні уроки-тренінги клубу «Флешка» за проектом «Сімейний круїз». Повніше
фото  фото  фото

 
 16 Сiчня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення детективного фільму англійською мовою «Фарго» (1986). Цей пародоксальний детектив дав нагоду глядачам обміркувати питання добра і зла.
фото 1  фото 2

 
 17 Сiчня   У краєзнавчому відділі відбулося засідання клубу «Ріднокрай» за темою: «Шлях Івана Рудичіва від Полтави до Парижа. Катеринославський період».Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 17 Сiчня   В  секторі рідкісних і цінних документів відбулось засідання читацького молодіжного клубу «Ми читаємо». Були підведені підсумки минулого року та обговорений план роботи на новий, 2013 рік. Діти активно цікавились новими темами для занять, подавали раду, висловлювали свої думки. Найбільш цікавими темами виявились переважно пов’язані з періодом створення рукописних книг в Київській Русі та багато проблем про життя і діяльність Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, творців слов’янської писемності.
DSCN5275

 
 17 Сiчня   Для відвідувачів відділу читальних залів проведена історична година до Дня Соборності України «День єдності України». В програму заходу ввійшли: огляд видань, представлених на виставці «Україна - Соборна Держава», перегляд відео сюжетів «Акт злуки: відтворення історичної правди» та « День Соборності».
Фото

 
 18 Сiчня   Керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко запропонувала школярам зі спеціалізованної загальноосвітньої школи № 141 ДМР дізнатися більше про географію США за допомогою настільної гри «The Scrambled States of America Game».Радувало, що правильних відповідей було значно більше неправильних. Вчителі с захопленням приєдналися до дітей у гру!Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 18 Сiчня   Відділ документів іноземними мовами відвідали учні 5-х класів ССЗШ № 141. Зустріч пройшла під гаслом «Це цікаво знати». Учні дізналися про витоки слов’янського алфавіту, спробували розшифрувати слова, написані німецькою та французькою мовами, які увійшли до складу російської мови . Діти прийняли участь у грі на правопис російських слів з читанням віршиків про правильне та неправильне написання цих слів. Цікаву гру з англійської мови запропонувала керівник центру «Вікно в Америку», в яку із задоволеннями грали не тільки діти, а й викладачі.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 19 Сiчня   Українська вітальня відділу абонемента радо приймала нових гостей клубу "Захопленість". "І знову зустріч" - перше засідання клубу цього року розпачалося новими знайомствами.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 19 Сiчня   Для учасників клубу «Захопленість» відділу абонемента та користувачів читальної зали презентувалася книжкова виставка «Соборність України: від ідеї до сьогодення» до Дня Соборності України. Представлені книжкові, газетні видання, енциклопедії, учбові видання, реферати (25 прим.), що висвітлюють ідею Соборності. Виставку презентувала Г.Ф.Пивоварова, видано 17 прим.
фото

 
 19 Сiчня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови по темі "Подорожуємо світом".Гостем клубу був американець, волонтер Корпусу Миру Патрік Келлі, завзятий мандрівник. Він доповів про свої останні цікаві подорожі та плани на майбутнє. Новачки клубу представилися та розповіли про свої мандри.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 21 Сiчня   У відділі періодики до Дня Соборності України організовано ілюстративно-документальну виставку «Чуття єдиної держави» Повніше
Фото 1  Фото 2  Фото 3

 
 21 Сiчня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" розгорнуто виставку нових надходжень, що бібліотека отримала в подарунок від Посольства США в Україні в кінці 2012 року.До уваги відвудувачів література для вивчення англійської мови, словники та підручники для складання іспитів, класична та сучасна художня література, ДВД-фільми англійською мовою з колекції оскароносних. Родзинкою дарунка є мемуарні твори видатних американських політиків – Барака Обами, Джорджа Буша, Біла Клінтона, Хіларі Клинтон, Кондолізи Райс.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 21 Сiчня   У відділі документів іноземними мовами була представлена виставка - «My soul is dark – мій дух як ніч» (до 225-річчя з дня народження Байрона). Читачі мали змогу ознайомитись з літературою про життя та творчість великого англійського поета-романтика, його творами – не тільки в оригіналі, а й польською, румунською мовами ,  у двомовних виданнях - англійською та російською мовами.  
фото 1  фото 2  фото 3

 
 22 Сiчня   У відділі абонемента пройшов другий урок-тренінг за темою "Відкриття планети" клубу «Флешка» у розрізі проекту "Сімейний круїз".   Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 23 Сiчня   Відділи періодичних видань, краєзнавчий та Канадсько-Український бібліотечний Центр провели День інформації для співробітників Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького.Повніше
foto 7  foto 6  foto 5  foto 4  foto 3  foto 2  foto 1

 
 23 Сiчня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення кінофільму англійською мовою «В Америці» (2002). Це зворушливий фільм про ірландську родину, що шукала  у Нью-Йорку кращого життя.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 23 Сiчня   Відділ абонемента розпочав уроки-тренінги для групи людей похилого віку "Нам літе - не біда" за проектом "Сімейний круїз". Перший урок-порада "Комп'ютер - твій помічний. Світ ваших можливостей " мав характер бесіди, ознайомлення зі світом компютерних можливостей, послуг. Розповіла про будову компютера, про клавіатуру та можливості роботи з мишкою провідний бібліотекар відділу Галина Федорівна Пивоварова. Пробна робота в текстовому редакторі Microsoft Word виявила можливості кожного учасника групи. 

 
 23 Сiчня   В рамках роботи студії «Творческая мастерская» в «Русском центре» пройшов творчий вечір відомого поета Геннадія Львова і юної піаністки Олени Барієвої «Поэзия и музыка в единое слились...».Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2

 
 24 Сiчня   Відділ абонемента розпочав уроки-тренінги для групи людей похилого віку "Нам літе - не біда" за проектом "Сімейний круїз". Перший урок-порада "Комп'ютер - твій помічний. Світ ваших можливостей" мав характер бесіди, ознайомлення зі світом компютерних можливостей, послуг. Розповіла про будову компютера, про клавіатуру та можливості роботи з мишкою провідний бібліотекар відділу Галина Федорівна Пивоварова. Пробна робота в текстовому редакторі Microsoft Word виявила можливості кожного учасника групи. 

 
 24 Сiчня   У відділі мистецтва відбулося засідання клубу "Літературна вітальня" з теми "Михаил Ломоносов в Марбурге"Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 24 Сiчня   В патентно-технічному відділі відбулось засідання клубу «Еколог» з теми: «Енергоефективність: сьогодні і завтра». В засіданні взяли участь екологи міста, спеціалісти екологи та підприємці з екологічних питань. Повніше
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4

 
 24 Сiчня   В «Русском центре»  відбувся вечір пам'яті «Владимир, или прерванный полёт», присвячений  75-й річниці від дня народження Володимира Семеновича Висоцького.Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5

 
 26 Сiчня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови.Зустріч мала інформаційно- освітній характер. Присутні познайомилися з вченням американського психолога Вольфганга Келера та поняттям "осяяння", навели приклади подібних випадків "осяяння" зі свого життя.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7

 
 26 Сiчня   За підтримки ресурсів Гете-інституту продовжує свою роботу Клуб шанувальників німецької мови. Тамара Гаврилюк знайомила членів клубу з орігінальною німецькою пресою.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 28 Сiчня   До відділу документів іноземними мовами завітали учні 7-х класів та викладачі ССЗШ № 141. «Вивчати німецьку – просто!» такою була тема зустрічі. Діти та викладачі охоче грали та виконували завдання, які запропонували гості з Німеччини Антьє Крюгер та Катаріна Лемке, викладачі німецької мови в ДНУ та НГУ. Потім відбулася мимовільна бесіда. Діти питали Антьє та Катаріну про Німеччину, де вони живуть, про німецькі школи, про німецьку кухню та що їм подобається з українських страв, чим вони займаються у Дніпропетровськута багато іншого.Під час зустрічі звучала тільки німецька мова. Катаріна кожному подарувала ручку. Всім сподобалось. 
фото 2  фото 1  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9

 
 28 Сiчня   В секторі рідкісних і цінних документів відкрито книжкову виставку рідкісних видань XIX – XX ст. «В пошуках гармонії світу» до 160-річчя від дня народження В.С. Соловйова, великого російського філософа, поета, публіциста. Книги ознайомили з філософськими поглядами В.С. Соловйова, які цікавлять і принаджують і наших сучасників, тому що він вірив в людство, в царство Боже на землі, він – один з великих гуманістів нашого часу, проповідник ідеї Боголюдства і всеєдності.
DSCN5353

 
 29 Сiчня   У відділі абонемента відбувся День інформації "Шлях до зірок" для клубу "Флешка" за проектом "Сімейний круїз".Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 29 Сiчня   У відділі мистецтв відбулося засідання Кіноклубу ім. Данила Сахненка, яке було присвячене життю та творчості Леоніда Гайдая, відомого кінорежисера, сценариста. Цього місяця майстру виповнилося б 90 років. Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 29 Сiчня   У відділі періодики організовано виставку циклу "Історичний календар" -  "Народини нового українця».  Виставка присвячена 95-річчю історичної битви під Крутами, що відбулася 29 січня 1918 року. Повніше
Фото 1  Фото 2  Фото 4  Фото 5  Фото 5

 
 30 Сiчня   Відділ абонемента провів другий урок-тренінг групи людей літнього віку "Нам літа - не біда" за проектом "Сімейний круїз".Повніше
фото  фото  фото

 
 30 Сiчня   У відділі періодики організовано виставку матеріалів з періодичної преси під назвою "Мовна симфонія України".  Деякі статті мають гіперпосилання на сайти з повним текстом статті.Повніше
Фото 1  Фото 2  Фото 3

 
 30 Сiчня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення кінофільму англійською мовою «Загублені в Америці» (1985). В основі сюжету історія подружньої пари, що полишила роботу, оселилася в будинку на колесах та подорожувала Америкою в пошуках пригод.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 30 Сiчня   У відділі наукової інформації і бібліографії відбувся комплексний інформаційний захід «Бібліотечні подорожі» для учнів міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій. До уваги присутніх було представлено інформхвилинку «Знайомтесь, ДОУНБ!» та книжкову презентацію «Подорожуємо світом», під час якої учні ознайомилися з різноманітними краєзнавчими путівниками з фонду відділу. Особливу увагу було приділено новим надходженням з серії «Навколо світу», «Російський гід – помічник», «Путівники Томаса Кука». На завершення відбулася оглядова екскурсія бібліотекою.
Ф1  Ф2  Ф3  Ф4  Ф5

 
 31 Сiчня   У краєзнавчому відділі відбулося засідання Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпровське генеалогічне товариство». Виступив к.і.н. Ігор Кочергін з доповіддю «Документи XVIII – XIX століть». Він розповів про особливості роботи з документами минулих століть, їх стиль, орфографію тощо. З консультацією щодо оформлення матеріалів членів ДГТ для друку виступила завідувачка відділу Ірина Голуб.
foto 1  foto 2  foto 3  foto 4  foto 5  foto 6

 
 31 Сiчня   Екскурсія. До центру «Вікно в Америку» завітали школярі з сзш № 23 школи разом зі своїми вчителями. Керівник центру Світлана Усенко зробила відео-екскурс в історію центру, зробила огляд безкоштовних ресурсів центру для вивчення англійської мови та порекомендувала он-лайн ресурси розроблені Держдепартаментом США для вчителів англійської. Дітей зацікавило сучасне технічне обладнання центру, доступ до Wi-Fi, гаджет iPad та пристрій для читання електронних книг Kindle. Гості також познайомилися з виставкою нових надходжень до центру, перегорнули сторінки яскравих книг і словників.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 31 Сiчня   Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" відвідали культурні посли США. Вібулася зустріч школярів ССШ № 23 та активістів англомовного клубу "Gabfest" з спортсменками-баскетболістками Беккі Боннер, Тамікою Реймонд, Нікешею Салес і представником Посольства США в Україні Дугласом Морроу.У режимі питання-відповідь поспілкувалися на різноманітні теми. Присутні дізналися більше про користь спортивних тренувань, здорового харчування, читання. На кінець зустрічі відбулася автограф сесія. Маємо надію, що діти посилили свою мотивацію щодо вивчення англійської мови.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6