2020pік

 Протягом
мiсяця  
Гортаємо сторінки міжнародного календаря: Всесвітній день народонаселення В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" було розгорнуто книжково-документальну виставку англомовних матеріалів до Всесвітнього дня народонаселення (11 липня).  На ній представлені книги, енциклопедії, монографії, статистичні довідники, ілюстрації, ДВД-фільми, що будуть корисні всім, хто вивчає або вдосконалює англійську мову.
фото  фото  фото  фото  фото

 
 Протягом
мiсяця  
Навчання за кордоном - це можливо! До уваги учнівської та студентської молоді, науковців в  інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Якщо Ви бажаєте навчатися в США», на якій представлені довідники про навчальні заклади різного рівня акредитації та рекламні матеріали, надіслані американськими коледжами та університетами. Виставка буде цікавою для старшокласників, які обирають професію і навчальний заклад для її отримання; для студентів, що гарно навчаються і планують декілька семестрів вчитися за кордоном, а також для науковців, які хочуть провести оригінальні наукові дослідження.
фото

 
 1 Липня   До Дня архітектури України у секторі рідкісних та цінних документів представлено ілюстративно-документальну виставку. Переконайтесь на власні очі красі та барвам українських міст за допомогою документальних джерел фонду!
Фото  Фото  Фото  Фото

 
 1 Липня   Безпека України та оборона – це те що хвилює українців В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася трансляція/спілкування з Аташе з питань армії та оборони Посольства США полковником Томасом Квіном Воффордом про партнерство США та України у сфері безпеки та оборони. Охочі долучилися до стріму в бібліотеці, інші будуть мати смогу передивитися запис.Українці ставили письмові питання, спікер відповідав англійською, перекладачка робила двомовний переклад.
фото  фото  фото

 
 1, 8
Липня  
Англомовний кіноклуб у липні Члени англомовного кіноклубу в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» із задоволенням переглядали фільм «Легенда Багера Ванса».Спортивна драма з додаванням мелодрами і фентезі – це робота  режисера Роберта Редфорда оповідає про події періоду Великої депресії, що сталися у невеличкому містечку Саванна штату Джорджія. Але головним героєм фільму можна назвати гольф, один з найулюбленіших видів спорту американців.Американський приятель центру пан Джон допоміг нам розібратися у неоднозначних характерах героїв, розставив смислові акценти і поділився своїми симпатіями. Дивимося, аналізуємо, більше розуміємо американців, які шукають радість у житті і боряться за віру у перемогу.
фото  фото  фото  фото  фото

 
 2, 9
Липня  
Вивчаємо англійську мову Щочетверга в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» збираються члени англомовного клубу настільних ігор. Сьогодні відповідали на питання з ігрового набору «Картки Кеті».Радує, що гравці давали розгорнуті емоційні відповіді на свої питання. І зацікавлено реагували на відповіді інших гравців.
фото  фото  фото  фото  фото

 
 2
Липня  
Мистецтво легкого спілкування Активісти інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» вивчали англійську мову онлайн з волонтеркою Тамарою Красовською. Два рази на тиждень відбувалися віртуальні навчальні уроки-конференції на платформі ZOOM. Ми вдячні професійному філологу, перекладачу, носію сучасної американської англійської мови за знання і за психологічну підтримку підчас карантину через CPVID-19. Учасники вивчали англійську лексику і граматику, тренували майстерність публічних виступів, вчилися світській ввічливості та доброзичливості, ділилися спогадами і мріяли.
фото  фото  фото

 
 4 Липня   Як ми шукали «американські сліди на мапі рідного краю» КЗК «ДОУНБ» та КЗК «ДНІМ» з’єднує багатолітня історія та дружба. Фонди нашої бібліотеки відкриті для науковців історичного музею, активісти бібліотеки із задоволенням відвідують історичний музей.Активісти інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» взяли участь у англомовному просвітницькому заході «Американські сліди на мапі рідного краю», який підготувала ст.н.с. музею Валентиною Коваленко.Друга частина заходу на честь Дня незалежності США (4 липня) відбулася на бібліотечному майданчику. В інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» завітав історик, науковий співробітник музею «ДНІМ» Олександр Марінченко і розповів про своє наукове стажування в Національному архіві США (м.Вашингтон). Над темою Голокосту він працював і в Бібліотеці Конгресу США.Англомовна екскурсія та обговорення побаченого і почутого в музеї, презентація молодого науковця – все це надзвичайно сподобалося активістам та англомовним волонтерам центру – американцю пану Джону та австралійцю пану Джо.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 7 Липня     У відділі періодики експонується виставка-попередження "Захистимо природу - збережемо себе", на якій представлені статті з періодичних видань екологічної тематики.  Повніше
фото  фото  фото  фото