2016pік

 Протягом
мiсяця  
Різдвяна виставка-ялинка прикрашена саме для Вас!В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Зима в країні «Англійська мова», на якій представлені матеріали для вивчення англійської мови на тлі мальовничих зимових пейзажів з різних куточків США. Книги подаровані бібліотеці Посольством США в Україні та Благодійним фондом "Сейбр-Світло", зимові фото зробили українці, що подорожували Америкою, а граматичні таблиці надав сайт «Американська англійська мова». Виставка прикрашена новорічними саморобками-привітаннями учнів школи-партнера №141. Унікальний фонд центру щодня дивує і допомагає бажаючим самостійно покращити знання англійської мови.
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 Протягом
мiсяця  
Зимові книжкові дива Протягом грудня у відділі абонемента презентувалися три книжкові виставки та зимові інсталяції з книг... Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 Протягом
мiсяця  
В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "Нові книги нового століття"(Нові надходження в 2016 році).

 
 Протягом
мiсяця  
Розвіюємо стереотипиВ патентно-технічному відділі проводились навчання з опанування комп`ютерною грамотністю для людей «золотого віку». Присутні на заняттях навчалися нового виду своєї діяльності, дізнавалися про необмежені можливості Інтернету та його користь для людей похилого віку.

 
 Протягом
мiсяця  
Розмаїття нових видань З великою зацікавленістю відвідувачі відділу гортали сторінки нових надходжень на постійно діючій виставці «Розмаїття нових видань». Великим попитом користувались професійні журнали винахідників «Інтелектуальна власність» та "Винахідник і раціоналізатор".

 
 Протягом
мiсяця  
Створюємо нові проекти разом з бібліотекоюУ творчій лабораторії «Коворкінг-офісу» було багатолюдно: відбувались презентації, творчі зустрічі однодумців, засідання за інтересами.
фото

 
 Протягом
мiсяця  
Кваліфіковані консультації у бібліотеціВ інформаційно–консультаційному центрі патентно-технічного відділу, у межах проекту «ДОУНБ - центр правової інформації», для всіх городян патентні повірені України та патентознавці надавали безкоштовні кваліфіковані консультації з питань інтелектуальної власності.

 
 Протягом
мiсяця  
Вітаємо з Днем енергетика!На майданчику патентно-технічного відділу була розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Енергетика - унікальна галузь світла і тепла», присвячена до Дня енергетика, який щорічно відзначають в Україні 22 грудня. Більше всього користувачі переглядали книгу Родионова В. Г. "Энергетика: проблемы настоящего и возможности будущего" та книгу Стена Гибилиско "Альтернативная энергетика без тайн".

 
 Протягом
мiсяця  
Чайна симфонія Відвідувачі патентно-технічного відділу знайомились з чайними традиціями країн світу, гортаючи сторінки ілюстрованих видань на виставці «Чайна симфонія насолоди та здоров`я».

 
 Протягом
мiсяця  
Новорічний серпантинВ патентно-технічному відділі до новорічних та різдвяних свят було розгорнуто виставку «Новорічний серпантин». Виставка зацікавила користувачів незвичайними рецептами новорічних та різдвяних страв. Кожен відвідувач знайшов відповідь на питання: Як прикрасити свій будинок? Що надіти в новорічну ніч? Якими стравами порадувати гостей? Та ще багато інших родзинок знайшлось для кожного.

 
 1 Грудня   Читаємо і вчимо ще більше нових слівСлухачі експрес-курсів з англійської мови («Базова англійська», четвертий потік) в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» вже опанували правила читання англійських звуків і почали самостійно читати. Старанні учні, хто виконує домашні завдання, на радість вчителю-інструктору Тамарі Гаврилюк підготували невеличкі промови на тему «Знайомство. Розповідь про себе».Члени групи дуже різні за віком, але схожі у наполегливості, з якою оволодівають знаннями.
фото  фото  фото  фото

 
 1 Грудня   Психологічний практикум  У Регіональному тренінговому центрі розпочала свою роботу група професійних психологів. На засіданнях вони обговорють проблемні життєві ситуації, вирішення яких знаходять в рекомендованій бібліотекарями літературі.     Повніше
фото  фото

 
 З 1 по 2
Грудня  
«Публічна бібліотека та університетські бібліотеки м. Дніпро – партнерство та його перспективи»Співробітник Інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Тамара Гаврилюк взяла участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій», яка проводилася у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. Академіка В. Лазаряна. Конференція залучила вчених і практиків бібліотечно-інформаційної сфери вищих навчальних закладів України та зарубіжжя, теоретиків і практиків культурно-освітньої сфери, фахівців з питань розвитку інформаційних технологій та систем. Т. Гаврилюк виступила з доповіддю «Публічна бібліотека та університетські бібліотеки м. Дніпро – партнерство та його перспективи», в якій узагальнила 5-ти річний досвід роботи відділу документів іноземними мовами.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 2 Грудня    Бібліотека на допомогу музичним школам  Для викладачів  з теорії музики ДМШ області  співробітниками відділу підготовлено інформаційну годину.  Їхній увазі запропоновані: інформаційне повідомлення «Електронні сервіси бібліотеки на допомогу учбовому процесу», огляд методичних, навчальних матеріалів, нотних видань та перегляд  бук трейлеру за книгою «Сім чудес Дніпропетровщини».
фото  фото  фото

 
 3 Грудня   Дати міжнародного календаряЗустріч членів англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» була черговою можливістю покращити розмовні навички, поспілкуватися з американськими друзями.Міжнародний день боротьби за скасування рабства відзначається щорічно 2 грудня. За оцінками представництва Міжнародної організації з міграції понад 16 тисяч українців з 1991 року стали жертвами торгівлі людьми. У цей день члени клубу згадали уроки історії та застерегли всіх, хто є у зоні ризику, і обговорили як допомогти людям, що знаходяться в рабстві.А 3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото

 
 4 Грудня    У Арт-резиденції  відбувся майстер-клас  з ораторського мистецтва для майбутніх ведучих розважальних заходів, який провів керівник дитячо-юнацької студії «КіТ» В’ячеслав Поляков.

 
 6 Грудня   «Схожий сам на себе» Мультимедійна виставка-презентація «Схожий сам на себе», присвячена 85-річчю від дня народження Григора Тютюнника, була представлена студентам ВПУ №17. Повніше
фото 1  фото 2

 
 6 Грудня   Читацькі смаки наших відвідувачівРік англійської мови в Україні вже добігає кінця, а інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» продовжує навчальні заняття для всіх бажаючих незалежно від рівня їх підготовки. Сьогодні члени групи «Активуй англійську! 4.8.» розповідали одне одному які книги та яких авторів вони читають. Більша частина заняття – це самостійне спілкування у парах. Разом зі вчителем-інструктором Тамарою Гаврилюк повторили, освіжили у пам’яті, лексику до теми «Транспорт. Подорожі». Сніжна погода не стала на заваді бажанню вивчати англійську мову – майданчик відділу іноземної мови вмістив всіх бажаючих.Повніше
фото  фото  фото

 
 6 Грудня   Презентація  ресурсів для покращення навичок спілкування англійською мовоюНа екскурсію до інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» завітали студенти НГУ (відділення «Фінанси та кредит», ІІІ курс, викладач – О.Крилова). Їх очікував приємний сюрприз – знайомство з волонтером центру американцем містером Джейсоном. Студенти подивилися рекламний ролик про інформаційні можливості центру та нові бібліотечні послуги, познайомилися з електронними сервісами бібліотеки на допомогу учбовому процесу. Молодь з цікавістю переглянула виставку-ялинку, яка прикрашена корисними для студентів матеріалами – «зимовою» лексикою, ідіомами, фразовими дієсловами, художньою літературою та ДВД-фільмами. Але найбільш корисними буде для них долучитися до англомовного кіноклубу по середах, англомовного клубу «Добра розмова» по суботах, або до ігрової сесії "Швидка англійська". Студенти отримали рекламні матеріали, що протягом наступного року будуть їм нагадувати про бібліотеку.
фото  фото  фото  фото

 
 7 Грудня   Різдвяні історії про коханняЦього року інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» завдяки гранту Посольства США в Україні суттєво поповнив колекцію англомовних художніх фільмів. Тож щосереди члени кіноклубу із задоволенням переглядають нові кіношедеври. Цього разу насолодилися переглядом романтичної комедії «Реальна любов» та розмовою про відтінки кохання.Повніше
фото  фото  фото  фото

 
 8 Грудня   Відділ періодики презентує документально-ілюстративну виставку - «Безпека харчування: міф чи реальність?» Фізичне здоров’я, яке є основою інтелектуального розвитку та емоційного благополуччя, неможливе без повноцінного харчування. Населення більшості країн світу не потерпає від голоду. Однак люди нерідко відчувають дефіцит поживних речовин через незбалансоване харчування. Маючи величезний вибір продуктів, вони не завжди віддають перевагу найкориснішим із них. Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 8 Грудня   Читаємо і про словники не забуваємоСлухачі експрес-курсів з англійської мови («Базова англійська», четвертий потік) в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» вже опанували правила читання англійських звуків і читають самостійно. Членів групи познайомили з колекцією бібліотечних книг видавництва Penguin «Адаптоване читання». Наші студенти становляться нашими читачами.
фото  фото  фото  фото

 
 8 Грудня   Психологічний практикум Вдало підібрана, бібліотекарями, література до теми засідання "Психологія управління лідера", допомогла психологам вирішити низку питань, з якими вони стикаються на роботі.   
фото

 
 8 Грудня   «Кіностудія для початківців» - комп’ютерний майстер-клас в програмі Windows Movie Maker для літніх людей відбувся у відділі абонемента за проектом «Бібліо-крило». Повніше

 
 9 Грудня   Тримай і поширюй Відділ абонемента разом з ДОМГО «МІКС» організував та провів тренінг з протидії мови ненависті для учнів 8 класу КЗО СЗШ №147. Повніше
фото  фото  фото  фото  фото

 
 10 Грудня   Краще гір можуть бути тільки гори...Зустріч членів англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» була присвячена Міжнародному дню гір. Модератор зустрічі Тамара Гаврилюк підготувала цікаву розповідь про гори, які згадуються у Біблії. А друг центру американський волонтер Джейсон Раш прокоментував її розповідь і слайди презентації. Члени клубу дізналися багато нових біблійних термінів і освіжили в пам’яті відомі біблійні історії: про Ковчег Ноя, потоп та будівництво Вавилонської вежі.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 11 Грудня   Дика Японія. Снігові мавпи   Останній, у цьому році, перегляд документального кіно про культуру Японії, було присвячено символічній тварині 2016 року - мавпі. Документальний фільм "Дика Японія. Снігові мавпи" познайомив присутніх з одним японським відважним плем'ям, яке зробило приголомшливий перехід. Пройшовши тисячі кілометрів, перетинаючи небезпечні гірські перевали і глибокі засніжені долини, ці макаки пройшли далі будь-яких приматів на землі. Згодом вони адаптувалися до зміни сезону і по праву отримали назву снігові мавпи. Нащадки того племені досі населяють гори Центральної Японії.
фото  фото  фото

 
 11 Грудня    «Сияй в веках святая вера» До дня пам'яті Первоапостола Андрія Первозванного по благословінню митрополита дніпровського та павлоградського Іринея відбулася православна пісенно-поетична програма «Сияй в веках святая вера». Повніше
фото 1  фото 2

 
 11 Грудня    «Электричка ранняя снова нас уносит…» Дніпровський співак і композитор Олег Мелещук зібрав своїх шанувальників на творчому вечорі «Электричка ранняя снова нас уносит…» (цикл заходів «Рідної землі таланти»). У програмі прозвучали композиції на вірші Лариси Третьяк, Володимира Третьякова, Миколи Мілаша, Олександра Покровського, Юлії Гнатюк. За традицією Олег співав пісні з репертуару відомого барда  Володимира Висоцького і, як завжди, дніпровські поети декламували свої поезії.
фото 1

 
 12 Грудня        Інформуємо  клубних працівників    Для  керівників  колективів художньої самодіяльності клубних закладів області  співробітниками відділу підготовлено інформаційну годину.  Їхній увазі запропоновані: інформаційне повідомлення «Електронні сервіси бібліотеки », перегляд методичних, нотних видань,  сценаріїв до заходів з організації дозвілля громади та буктрейлеру за книгою «Сім чудес Дніпропетровщини».
фото  фото  фото  фото

 
 З 12 по 17
Грудня  
Побачення в бібліотеці? Протягом тижня у відділі абонемента проходили незвичайні заходи – побачення наосліп. Таку нагоду мали підлітки шкіл та училища ж/м Калиновський, які завчасно заповнили анкету онлайн (15 учасників) і прийшли у читальну залу бібліотеки в призначений час для спілкування за чашкою чаю чи кави. Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 13 Грудня   «Різдвяна арт-терапія»Школа №22, спеціалізована з поглибленим вивченням англійської мови, особлива школа, одна з найкращих у місті Дніпро, і вона активно співпрацює з обласною науковою бібліотекою і центром «Вікно в Америку».Напередодні Різдва і Нового року керівник центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко отримала запрошення взяти участь у Тижні англійської мови. Вона зустрілася з п’ятикласниками, розповіла школярам про американські різдвяні традиції, зимові розваги, звірів, яких можна зустріти в Арктиці та розвеселила піснями.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 13 Грудня   Транспорт Дніпра – і сміх, і гріхРік англійської мови в Україні добігає кінця. Сьогодні відбулася передостання зустріч членів бібліотечної групи «Активуй англійську!» (четвертий набір) в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку».Вчитель-інструктор Тамара Гаврилюк допомогла студентам впорядкувати свій лексичний запас, навчила готувати тематичні виступи та обговорювати цікаві та складні питання з актуальних тем в парах. Це дозволяє студентам більш впевнено використовувати найбільш вживані англійські граматичні конструкції.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 14 Грудня                           Чи потрібне державі "Завтра"? Відділ періодики пропонує переглянути документально-ілюстративну виставку «Зони високих технологій».Повніше
Фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 14 Грудня   Жертва обставин, що не викликала співчуттяУ кіноклубі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» всі бажаючі покращити рівень знання англійської переглядали «Невинний» (англ. The Wronged Man, 2009) – юридичну драму, в основі якої реальна історія. Фільм розповідає про тривалу боротьбу жінки-адвоката (22 роки) за звільнення невинного темношкірого чоловіка. Фільм приголомшив і викликав жваве обговорення, кожен міг висловити своє відношення до засудженого героя та його винності чи невинності.
фото  фото  фото  фото

 
 15 Грудня   Вівсянка і круасани проти сирників і манної кашіВ інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося дев’яте навчальне заняття четвертої групи проекту «Базова англійська мова», для людей, які ніколи не вивчали англійську мову або для тих, кому необхідно повернутися до самого початку – до алфавіту, вимови, правилам читання.Члени групи наполегливо оволодівали знаннями. «Учні» вже знають основні правила читання голосних і приголосних звуків, можуть читати нескладні тексти, в змозі розповісти про себе, свій дім, свою родину.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото

 
 15 Грудня   Знайти підхід На психологічному практикумі розроблялись заняття по роботі з підлітками. В нагоді стала література з теми "Особливості психологічних тренінгів з підлітками".
фото

 
 16 Грудня   Школярам околиць Дніпра про Америку розповів англійською американецьТиждень англійської мови в Україні триває. Новорічні свята наближаються! Тож створюємо святковий настрій всім, хто вивчає англійську мову весело. Волонтер інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», американець і викладач англійської мови Джейсон Раш відвідав з дружнім візитом ЗОШ № 39 на запрошення викладача школи Вікторії Платонової. Це був приємний сюрприз для п’ятикласників. Містер Джейсон став індикатором розмовних навичок школярів, бо ставив питання, слухав відповіді і відповідав на зустрічні питання сміливців.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 17 Грудня   До Міжнародного дня чаюЧи знали Ви що серед різноманітних свят планети існує Міжнародний день чаю? Члени англомовного клубу «Добра розмова» в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» сьогодні відмітили увагою це свято – спілкувалися про те, як кліматичні проблеми впливають на якість чаю та традиції чаювання.Модератор зустрічі Тамара Гаврилюк добрала релевантне відео, цікаву інфографіку і запропонувала відповісти на питання вікторини.Членів клубу чекав приємний сюрприз – до зустрічі долучився волонтер американець містер Джейсон. Захід як завжди був багатолюдним, навчальним та інформаційним.
фото  фото  фото  фото  фото

 
 19 Грудня   Запрошуємо на книжкову ялинкуУ кожної людини є своє уявлення про те, якою має бути новорічна ялинка. Чималу роль при виборі образу новорічної красуні грає стать, вік і, звичайно ж, професія. Яку ж ялинку обере бібліотекар? Звичайно ж з книжок. І це цілком закономірно. Напередодні наступаючого року та до Дня Святого Миколая у відділі наукової інформації і бібліографії відбулася презентація нової інсталяції. Цьогорічна книжкова ялинка має вигляд справжнього дерева і складається з розгорнутих довідкових видань виключно зеленого кольору і різного формату. Енциклопедії, словники, атласи та путівники оздоблені новорічними прикрасами і символом наступаючого року – півником, а верхівка прикрашена різдвяним ковпаком. Кажуть, що очікування свята – це вже свято, тому другу половину грудня та початок січня, з понеділка по четвер, по суботах і неділях ми запрошуємо і дорослих, і дітей відвідати нашу незвичайну книжкову ялинку! Позитивні емоції гарантуємо.
Фото1  Фото2  Фото3

 
 19 Грудня   Арт-об’єкт у бібліотеціВідкрита 19 грудня книжкова ялинка ДОУНБ отримала швидкий відгук у ЗМІ дніпропетровщини. У день Святого Миколая до нас завітали провідні інформаційні канали Дніпра. Журналісти 9 каналу відзняли розгорнуте інтерв’ю із завідуючою відділу наукової інформації і бібліографії -  Барабан Іриною Вікторівною, яка розповіла про досвід влаштування книжкових інсталяцій і, зокрема, новорічних композицій. Журналісти були вражені креативом і нестандартним підходом бібліотекарів до популяризації книги та залучення городян до читання. А представники видання «КП в Україні» занотували похідні параметри книжкового арт-об’єкта у бібліотеці, вимірявши його в довжину. Ось у який спосіб бібліотекарі подарували новорічний настрій всім мешканцям міста.
Фото1  Фото2

 
 19 Грудня    «Святий Миколай іде!» Радо зустрічали учні школи №137 працівників відділу читальних залів з нагоди святкування дня Святого Миколи Чудотворця. За час зустрічі діти дізнались про одне із найбільш шанованих християнських свят на Русі - зимовий день Святого Миколая, Повніше
фото 1  фото 2  фото 3

 
 19 Грудня    «Дивосвіт новорічних свят» У фойє Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки відкрилась ілюстративно-документальна виставка «Дивосвіт новорічних свят». Запрошуємо користувачів та гостей бібліотеки ознайомитися з добіркою літератури про народні свята, обряди, звичаї та відчути витоки духовної культури українського народу. Повніше
фото 1

 
 19 Грудня   В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбулася книжкова виставка "День святого Миколая Чудотворця".

 
 20 Грудня   Різдвяні дзвони лунають на честь наполегливих!В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» закінчила вивчати 20-ти годинний експрес-курс четверта група «Активуй англійську!». Під керівництвом бібліотечного працівника Тамари Гаврилюк і з допомогою американського підручника видавництва McMillan Language House група, що  вже мала базові знання з фонетики і граматики, вивчила найбільш корисні та актуальні розмовні теми, повторила актуальну лексику і граматичні конструкції, дізналися про тонкощі етикету і англійську ввічливість, оволоділа навичками світської бесіди.Найбільш старанні учні групи отримали сертифікати (11 осіб). Їх привітав друг центру, американський волонтер містер Стівен, що радо долучався до спілкування з групою протягом курсу.
фото  фото  фото  фото  фото

 
 21 Грудня   Таємниці і драмиІнформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» запропонував подивитися драматичний фільм прекрасного американського режисера Клінта Іствуда «Таємнича ріка» (англ. Mystic River (2003). Це історія дружби трьох хлопців, які обрали різні життєві дороги, але їх об’єднують спільні дитячі спогади.Перегляд відбувався англійською мовою із субтитрами. Після перегляду – традиційне обговорення побаченого за круглим столом. Модерував обговорення Сергій Клишкін, багатолітній член англомовного кіноклубу.
фото  фото  фото  фото  фото

 
 21 Грудня    Хто «Я»? Відбулося чергове засідання учасників проекту «Бібліотерапія». У своїй лекції «Хто «Я»?» біотерапевт  Тетяна Шайтанова дала основи знань про організм людини, які слід засвоїти всім і кожному, що необхідно для ведення здорового способу життя і для того, щоб знати, як зберегти своє здоров’я в несприятливих умовах.
фото 1  фото 2

 
 22 Грудня   Новорічний бібліотекар  Свято Нового року - це такий собі маскарад ідей та настрою. Не випадково, напередодні найочікуванішого свята, сектор соціокультурних проектів і зовнішніх зв'язків запропонував усім бажаючим взяти участь в театралізованій грі "Ти - бібліотекар". До такого формату зустрічі, із задоволенням, долучилась молодь міста. Це вперше, коли вони були не учасниками, а організаторами заходу. Студенти, з елементами гумору, провели для бібліотекарів огляд літератури з теми "Зустрічаємо Новий рік", інформаційний урок "Новорічне свято в різних країнах світу" та рекламну акцію "Завітай в бібліотеку". За гарно виконану роботу, найкращих було відзначено медаллю. Таким дійсвом, талановита молодь стала ближчою до професії бібліотекар, переконавшись в тому, що ним може бути лише досвідчена, спритна, талановита, добра людина. 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 22 Грудня   Нас вітають – ми вітаємо!Рік англійської мови в Україні добігає свого кінця. Група учнів четверокласників зі ЗОШ  №141, яка активно співпрацювала з обласною універсальною науковою бібліотекою та центром «Вікно в Америку», завітала до бібліотеки, щоб подарувати новорічні подарунки бібліотекарям відділу документів іноземними мовами. Ці прекрасні саморобки –  Діди Морози, Санта Клауси та Снігуроньки –  візьмуть участь у конкурсі, а потім прикрасять бібліотечні інтер’єри.Діти проспівали вітальну пісню англійською мовою, розвеселили бібліотекарів.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 22 Грудня   День гарних новин і подарунківВ інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося останнє заняття Експрес-курсу «Базова англійська» (четвертий потік). За 10 тижнів група початківців вивчила англійський алфавіт і вимову звуків, цифри, навчилася читати, вітатися, представляти себе, свою сім’ю, спілкуватися на світську тему «погода».На останньому занятті, що відбувалося напередодні католицького свята Різдво, члени групи подивилися відео, поринули у біблейську історію народження Ісуса Христа, вивчили нову лексику. На кінець зустрічі члени групи отримали від свого вчителя-інструктора Тамари Гаврилюк вкрай необхідні рекомендації як продовжувати далі вивчати мову.Цей курс – лише перший мотивуючий імпульс на складному шляху вивчення англійської мови. Більшість членів групи планує продовжити навчання і долучитися до групи «Активуй англійську!» наступного року. Тож скоро побачимося!
фото  фото  фото  фото  фото

 
 22 Грудня   Саморозвиток  Знання педагогом свого індивідуального стилю, опора на нього в своїй професійній діяльності та у прагненні до саморозвитку, не призведе до успіху без здатності удосконалювати себе. Тому, на засіданні психологічного практикуму розглядалося питання "Як підвищити свій інтелект".
фото

 
 24 Грудня    Що рік прийдешній нам готує?... У відділі абонемента обласної книгозбірні відбувся тематичний вечір-присвята «Первинна суть». Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 24 Грудня   В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі  відбулося засідання Дніпропетровської обласної організації української асоціації  релігієзнавців за темою:"Відділення релігієзнавців України в оцінках колег".

 
 24 Грудня   Презентація  ресурсів для покращення навичок спілкування англійською мовоюНа екскурсію до інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» завітали студенти першого курсу  ДНМетАУ (викладач – О. Миргородська). Їх очікував приємний сюрприз – знайомство з волонтером центру американцем містером Келлі. Студенти подивилися рекламний ролик про інформаційні можливості центру та нові бібліотечні послуги, познайомилися з електронними сервісами бібліотеки на допомогу учбовому процесу. Молодь з цікавістю переглянула виставку-ялинку, яка прикрашена корисними для студентів матеріалами – «зимовою» лексикою, ідіомами, фразовими дієсловами, художньою літературою та ДВД-фільмами.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото

 
 24 Грудня   Вивчаємо різдвяні традиції світу з англомовним клубом "Добра розмова"В інформаційно ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася навчально-культурологічна зустріч. Для створення новорічного настрою модератор зустрічі Тамара Гаврилюк запропонувала членам англомовного клубу «Добра розмова» переглянути кумедні рекламні ролики пов’язані з Різдвом. Це була перевірка не тільки розуміння почутого, але й почуття гумору. Наші американські друзі і волонтери пан Джейсон та пан Стівен пояснили присутнім особливості почуття гумору американських рекламників.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 26 Грудня   Новорічна інсталяція у стилі Арт від відділу періодикиЯкщо не прикраси, а сама ялинка - суцільний креатив?Повніше
фото  фото  фото  фото

 
 28 Грудня   Хай завжди перемагає Добро!Дружні зустрічі членів англомовного кіноклубу в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку»  завершилися переглядом чудового фільму «Санта Клаус 2» (англ. The Santa Clause 2 (2002). Було приємно разом з нашим американським другом містером Джозефом  поринути у зимову казку, похвилюватися за жителів північної країни, за Санта Клауса, що шукав своє особисте щастя. Всіх учасників перегляду вразила майстерність американських кіномитців, які створюють універсальні, і для дітей і для дорослих, фільми, проникнуті добротою і оптимізмом.Бажаємо всім веселих новорічних свят!
фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 28, 29
Грудня  
 «Дива новорічних свят» Справжнім дивом та несподіванкою для читачів відділу абонемента став святковий захід - поштовий буккросинг. Відвідувачі мали змогу пригоститися солодощами та чаєм в читальній залі, приємно поспілкуватися, написали новорічного листа до бібліотеки та сфотографувалися біля інсталяцій, ялинки, де на кожного чекав новорічний пакунок з книгою. Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото