2013pік

 Протягом
мiсяця  
У відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка «Навіки з нами серце і слова пророчі» до 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

 
 Протягом
мiсяця  
У відділі мистецтв до Дня Європи в Україні розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Мистецтво Франції», де представлені матеріали про архітектуру, живопис, музичну культуру, театр, кінематограф  однієї з провідних країн Євроспільноти. Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 Протягом
мiсяця  
До Великодніх свят і весь місяць у відділі мистецтв демонструється виставка вишитих ікон Раїси Вандишевої. Виставка невеличка (автор представила 6 робіт), але цікава. Роботи виконані з любов’ю, терпінням, великим бажанням.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 Протягом
мiсяця  
Протягом місяця щосереди у відділі абонемента діяло консультаційне бюро «Абетка Інтернету» для людей похилого віку групи «Нам літа – не біда». Кожний учасник працював самостійно,закріплюючи одержані знання. Було проведено 3 заняття. Надано 16 консультацій. 

 
 Протягом
мiсяця  
В патентно-технічному відділі почала діяти виставка «Нові надходження ». Виставка буде діяти постійно у формі вільного доступу. Ця виставка буде доповнюватися новою літературою яка буде надходити до відділуУ відділі продовжувала діяти виставка «Інформаційна палітра» - на якій всі відвідувачи  мали змогу ознайомитись з планом заходів які будуть проходити в патентно-технічному відділі та внести свої пропозиції щодо цих заходів.

 
 Протягом
мiсяця  
В КУБЦ відбулася книжкова виставка "Українська діаспора в малюнках".

 
 Протягом
мiсяця  
В КУБЦ відбулася книжкова виставка "Дякуємо і мертвим і живим...". До дня пам'яті і примирення, присвяченого жертвам Другої світової війни.

 
 3 Травня   До дня народження тридцять п'ятого Президента США в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» розгорнуто книжково-ілюстративну виставку-портрет «Джон Е. Кеннеді – новий рубіж».
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 3 Травня   У відділі періодики організовано виставку "Воскресіння дароване всім".Повніше
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6  Фото 7

 
 4 Травня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови. Це була цікава, інформаційна зустріч, присвячена травневим святам -  Дню матері (9 травня) та Міжнародному дню сім'ї (15 травня).
фото 1  фото 2  фото 3

 
 4 Травня   В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Зоряні війни». Це добірка з фантастичних фільмів, що можна переглянути в центрі, та кінознавчих матеріалів англійською мовою. Вона була презентована членам англомовного клубу «Добра розмова».
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 7 Травня   У відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка «Барвисте сузір’я українських письменників», присвячена ювілярам травня Тарасу Прохаську, Леоніду Первомайському та Валентину Лагоді. Проект «Імена: відомі та повернені із забуття» (до ювілеїв  українських  письменників). Повніше

 
 8 Травня   У відділі читальних залів представлений фотолітопис до Дня Перемоги  «Дорогами війни».  Мовою фотографій розповідається про великий подвиг людей, які захищали свою Батьківщину від фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни.
Фото  Фото 1

 
 8 Травня   Як непохитні витязі війни В огні, в диму, в сталевій веремії  Стоять сини великої Росії І України милої сини, Казах,таджик, вірменин, білорус... Стоять як мур під рідним Сталінградом!..                     Микола Бажан, 1943 рік. У відділі періодичних видань до 67-ї річницї з дня Перемоги організовано ілюстративно-документальну виставку "Земле! Перемогу не забудь!" Дізнатися більше про одну з сторінок Великої Вітчизняної війни – Сталінградську битву, 70 – річчя якої відзначали у лютому 2013 р., допоможуть матеріали виставки.Повніше
Фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 11 Травня   У відділі мистецтв відбулося засідання клубу «Літературна вітальня», присвячене видатному французькому письменнику Ромену Гарі.Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 11 Травня   В інформаційно-ресурсному відділі "Вікно в Америку" відбулося чергове засідання англомовного клубу «Добра розмова» / English Speaking Club "Gabfest". Травнева спека чи щось інше зробили нашу зустріч не багатолюдною, але не меш цікавою, ніж завжди. Всі мали змогу висловитися і набалакатися вдосталь. У центрі уваги була новий член клубу Лада С., що має досвід перебування в США і спілкування з носіями мови.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 13 Травня   В «Русском центре» відбувся літературно-музичний вечір «Андрей Вознесенский –будет…», присвячений 80-річчю від дня народження відомого російського поета Андрія Вознесенського. Повніше
Фото  Фото 1

 
 14 Травня   У відділі читальних залів відбулася лекція біотерапевта Шайтанової Т.М. на тему «Потаємні сторони душі» (проект «Бібліотерапія»).Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2

 
 15 Травня   Вшановуючи загиблих у роки Другої Світової війни для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд та обговорення фільму англійською мовою «Піаніст» (2002). Це драматична історія єврейського музиканта, що боровся за виживання у Варшавському гетто.
фото 1  фото 2  фото 3

 
 15 Травня   Керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко провела екскурсію для бібліотекарів з районів Дніпропетровської області, що перебували на навчальному семінарі в ДОУНБ.Вона презентувала безкоштовні ресурси для вивчення англійської мови. Розповіла про  нові електронні послуги бібліотеки, сучасне комп’ютерне обладнання, основні форми масової роботи з бажаючими вивчити англійську мову. Сільских бібліотекарів вразили багата книжкова колекція, електронні книжки Kindle та багатофункціональний гаджет iPad.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 15 Травня   У Верховній Раді України пройшли парламентські слухання щодо сучасного стану, проблем і перспектив розвитку вітчизняної книжкової галузі. У слуханнях взяли участь народні депутати України, представники центральних органів державної влади і місцевого самоврядування, видавці і книгорозповсюджувачі, бібліотечні науковці та фахівці, письменники,журналісти, громадські діячі та ін. Від представників бібліотечної спільноти в обговоренні виступила Президент Української бібліотечної асоціації І.Шевченко Від Дніпропетровщини у слуханнях взяла участь  заст. директора КЗК «ДОУНБ» Т.О. Абраїмова.
фото 1.  фото 2.  фото 3.

 
 16 Травня   У краєзнавчому відділі відбулося засідання клубу «Ріднокрай» за темою: «Діяльність Василя Кука на Дніпропетровщині». Доповідав краєзнавець Павло Хобот.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 16 Травня   Представник колективу ДОУНБ взяв участь у урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та Міжнародного дня музеїв, який відбувся у Будинку органної та камерної музики. За дорученням голови облдержадміністрації Дмитра Колеснікова, заступник голови – керівник апарату Надія Подоплєлова привітала присутніх з професійним святом та вручила нагороди Міністерства культури України і подяки облдержадміністрації кращим працівникам культури та музейних закладів
Ф1  Ф2  Ф3

 
 17 Травня   На базі відділу абонемента  було проведено "Школу європейських цінностей". Організаторами заходу стали Центр європейської інформації  в партнерстві з ДОМГО "МІКС" за сприянням Навчально-методичного центру ПТНЗ у Дніпропетровській області.  "Школа європейських цінностей" відбулась в рамках всеукраїнської кампанії "Я поділяю європейські цінності-2013" під егідою Мережі Центрів європейської інформації. Учасниками навчання стали учасники європейських клубів ПТНЗ Дніпропетровська.
Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

 
 17 Травня   Фахівцями відділу наукової інформації та бібліографії у межах проведення обласних курсів підвищення кваліфікації для завідуючих сільськими бібліотеками «Сільська бібліотека на шляху змін: напрямки діяльності та стратегія розвитку» було прочитано консультації: «Соціокультурні проекти Центру правової інформації», «Календар знаменних та пам’ятних дат – теорія та методика складання», «Віртуальна довідка ДОУНБ – реалії сучасних комунікативних технологій». Слухачі також долучилися до перегляду «Нові надходження ВНІіБ» та огляду видавничої діяльності відділу.
Фото1  Фото 2  Фото3  Фото4  Фото 5

 
 18 Травня   В інформаційно-ресурсному відділі "Вікно в Америку" відбулося чергове засідання англомовного клубу «Добра розмова» / English Speaking Club "Gabfest"для всіх бажаючих покращити знання англійської мови.Нашим гостем був  американець Девід Похнер - захистник тварин, активіст громадської організації "Друг". Члени клубу дізналися про проблему безпритульних собак в Україні та інших країнах. Обговорили можливі варіати допомоги цим тваринам.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 18 Травня   У відділі абонемента відбувся інформаційно-пізнавальний захід - урок духовності «Світлини серця», присвячений 1025-річчю хрещення Русі, православним святам травня та Дню народження ДОУНБ у розрізі клубу "Захопленість"Повніше
фото  фото  фото

 
 18 Травня   На базі відділу абонементу відбулося відзначення Дня Європи в межах кампанії "Я поділяю європейські цінності - 2013". Свято відбувалося перед приміщенням бібліотеки. На початку перед міськими євроклубами  виступили представники євроклубів з області (м. Орджонікідзе та м. Марганець). Згодом всі євроклубівці взяли участь у квесті "Громадян in Dnepr", а після невеликої перерви молодь переглянула документальний фільм "Нові герої", який став конкурсантом фестивалю документальних фільмів "Docy Days". Завершився День Європи жвавою дискусією про європейські, українські та загальнолюдські цінності.
Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

 
 19 Травня   В «Русском центре» відбувся літературно–музичний вечір, присвячений творчості поета та барда Олександра Сурніна (м.Краматорськ).Повніше
Фото  Фото 1

 
 20 Травня   На базі відділу абонемента відбулася зустріч з керівниками сільських бібліотек в рамках підвищення кваліфікації. "Інновації відділу абонемента: форми роботи, проекти, компютерні технології" - тема діалогу учасників, обміну досвідом роботи.

 
 20 Травня   Головний бібліотекар сектору рідкісних і цінних документів Л.Г. Гурай провела експертне дослідження книги «Псалтирь», виданої у 1776 р. у Москві. Книга має історико-культурну цінність як стародруковане видання XVIII ст. Вихідні дані книги встановлені після ретельного книгознавчого вивчення примірника, оскільки він не мав титульного аркушу і в цілому вимагав реставрації.
DSCN7145

 
 З 20 по 30
Травня  
У відділі абонемента презентується для відвідувачів бібліотеки та груп школярів книжкова виставка до Дня народження ДОУНБ "Скарбниця духовності", на якій представлені матеріали з історії бібліотеки, книги та видання, присвячені просвітителям словянським Кирилу і Мефодію. 
фото

 
 21 Травня   Бібліокараван стартує У відділі абонемента на ж/м Клочко-6 стартував Бібліокараван за програмою «В майбутнє – разом з бібліотекою» і перша зупинка - казкова за творами К.Чуковського. Його учасники – 2 клас КЗО УВК №108 завітали в «Аптеку для душі», де їх радо зустрічав Лікар Айболіт.Повніше
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 22 Травня   У відділі абонемента відбулося заняття з комп’ютерних технологій для нової групи людей похилого віку «Нам літа – не біда» з Територіального центру соціального обслуговування АНД району. Особисте знайомство учасників групи, екскурсія по відділу та загальний огляд роботи на комп’ютері: ввімкнення, клавіатура, мишка, також можливості інформаційних технологій – зміст цього уроку.
фото

 
 22 Травня   Щоб привернути увагу до Дня матері, який американці святкують у травні, для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд та обговорення фільму англійською мовою «Маленькі жінки» (1994). Це екранізація одного з найулюбленіших романів Америки про долю однієї американської родини, виховання дітей і кохання.Повніше
фото

 
 22 Травня   Керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко провела екскурсію для першокурників з НГУ, майбутніх фінансистів, що знайомилися з ДОУНБ.Вона презентувала безкоштовні ресурси для вивчення англійської мови. Розповіла про  нові електронні послуги бібліотеки, сучасне комп’ютерне обладнання, електронні книжки Kindle та багатофункціональний гаджет iPad. Студенти отримали запрошення приєднатися до спілкування з носіями мови під час англомовного клубу "Добра розмова".
фото 1  фото 2  фото 3

 
 22 Травня   Відбулося спільне засідання Кіноклубу ім. Данила Сахненка та народної кіностудії «Юність» НГУ, Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 6

 
 22 Травня   Центр правової інформації (ЦПІ) при ВНІіБ спільно з «Дебат-клубом» Дніпропетровської фінансової академії провів круглий стіл «Соціально-економічні та правові аспекти розвитку сучасної України в контексті європейської інтеграції». Оскільки європейський напрямок є головним пріоритетом зовнішньої політики  нашої країни, то під час заходу були обговорені питання щодо енергетичної безпеки України, пенсійного забезпечення та вищої освіти. Присутні дійшли згоди, що тільки своєчасні  реформи у цих напрямках створять внутрішньодержавні правові механізми для перспективи вступу України до Європейського Союзу. Захід продемонстрував,  що сучасна молодь не байдужа до актуальних проблем суспільства.
Фото 3  Фото 2  Фото 1

 
 22 Травня   В патентно - технічному відділі відбулася екскурсія для студентів НГУ зі спеціальності фінансова та банківська діяльність. Студенти ознайомились із послугами та фондами патентно-технічного відділу.
Фото 1  Фото 2

 
 22 Травня   У відділі документів іноземними мовами була проведена екскурсія для студентів фінансового факультету НГУ , які були ознайомлені з бібліотекою, відділом, послугами, які можна отримати в бібліотеці.

 
 23 Травня   Завідуюча патентно - технічним відділом Мищенко Тетяна Миколаївна прийняла участь у виховній годині яка проходила у дніпропетровському училищу культури. До цього заходу було підготовлено відео ролик про екологічний стан питної води та огляд літератури з екологічних питань . Присутні на цьому заході були дуже зацікавлені у даній інформації і домовились про співпрацю і у подальшому у сфері розвитку екологічних знань.
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4

 
 23 Травня   Напередодні Дня слов’янської писемності і культури, у Дніпродзержинській міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка відбулося урочисте відкриття Центру слов’янської писемності і культури. На свято були запрошені представники органів влади, громади та бібліотек. Відвідала свято завідуюча відділом соціокультурних проектів та зовнішніх зв'язків Гордійчук Наталія Петрівна.Повніше
Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

 
 23 Травня   У ввідділі періодики організовано виставку до Дня слов'янської писемності та культури "Озвися словом"Повніше
фото  фото  фото

 
 23 Травня   В секторі рідкісних і цінних документів відбулось заняття молодіжного читацького клубу «Ми читаємо». Зустріч була присвячена 1150-річчю створення слов’янської писемності Первоучителями слов’янськими рівноапостольними Кирилом і Мефодієм. До програми зустрічі ввійшла презентація книжково-ілюстративної виставки «Вони народам залишили скарби слов’янських мов», лекція-урок «Життя і діяльність Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія», та тематичне повідомлення «Загальнослов’янські корені сучасної української мови». Учасників засідання клубу зустрічала весела різнокольорова гірлянда прапорців з надписами «Ласкаво просимо» на 8 слов’янських мовах.
DSCN6790  DSCN6785

 
 24 Травня   В секторі рідкісних і цінних документів відбулось відкриття книжково-ілюстративної виставки рідкісних видань ХІХ–ХХІ ст. «Вони народам залишили скарби слов’янських мов» до 1150-річчя створення слов’янської писемності Первоучителями слов’янськими рівноапостольними Кирилом і Мефодієм до Дня слов’янської писемності і культури. Виставка ознайомила з літературою 3-х тематичних розділів: «Духовний часопростір творців слов’янської писемності», «Слов’янський світ: від племені до держави», «Моральні заповіти кирилиці».
DSCN7142

 
 25 Травня   В інформаційно-ресурсному відділі "Вікно в Америку" відбулося чергове засідання англомовного клубу «Добра розмова» / English Speaking Club "Gabfest"для всіх бажаючих покращити знання англійської мови.Наш гість, американець Девід Похнер - захисник тварин, активіст громадської організації "Друг", був нашим експертом у віртуальному турі по музею Джона Ф. Кеннеді та у дискусії про культурну різноманітність. Ми дізналися більше про найулюбленішого американцями Президента та проблеми, які виникають в наслідок культурної різноманітності в Україні и США.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 25 Травня   В КУБЦ відбулося засідання Дніпропетровської обласної організації української асоціації релігієзнавців за темою: "Бог як стан НЕМРИ. Аксіологічний аспект." Круглий стіл: Бог як стан НЕМРИ. Аксіологічний аспект.

 
 25 Травня   Випускники в бібліотеці У відділі абонементу відбувся захід в рамках соціокультурного проекту «Діалог поколінь».Повніше

 
 27 Травня   Літні читання під парасолькою У відділі абонемента розпочала свою роботу «Бібліотека під парасолькою». Прийняти участь у літніх читаннях та відпочинку бібліотека запросила учнів перших класів НВК№139. На літній майданчик завітали учні 1-а НВК№139 та учні 3 кл. школи №47 (45 нових користувачів). Під Парасолькою розмістився Майданчик здоров’я, де відбулася цікава бесіда «Поради лікаря Айболіта» з лікування книг. Арт-майданчик наповнився малюнками дітей на тему «Як я уявляю бібліотеку». Голосні читання творів К.Чуковського, цікава вікторина-гра «Бібліотечна Абетка», екскурсія-гра по відділу, а також смачний фуршет в Українській вітальні, нагородження переможців – все це для наших гостей. 
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 27 Травня   Фахівцями відділу наукової інформації та бібліографії  була проведена оглядова екскурсія по бібліотеці (вул. Ю.Савченка, 10) для учнів коледжу залізничної  інфраструктури транспорту. Присутнім було надано  інформацію щодо користування  електронними каталогами ДОУНБ, обслуговування читачів у читальних  залах,  специфіки діяльності відділу наукової інформації та бібліографії, а також про напрямки  роботи Центру правової інформації.
Фото 2  Фото 1  Фото 3

 
 27 Травня   В «Русском центре» пройшов літературно – музичний вечір «СашБаш», присвячений російському поету, автору та виконавцю пісень,  рок-музиканту Олександру Башлачову. Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3

 
 28 Травня   У  Центрі Правової інформації при ВНІіБ пройшов День правової інформації «Правова людина – гідність країни» для учнів Юридичного ліцею. Під час заходу учні ознайомились з головними напрямками діяльності ЦПІ, долучилися до тематичного перегляду правової літератури, а також отримали консультацію з практики використання електронної ІПС «Законодавство». Підлітки за власним бажанням висловили письмову подяку за цікаву та змістовну розповідь про правові ресурси ДОУНБ.
Фото 1  Фото 2

 
 28 Травня   Голосні читання під парасолькою До «Бібліотеки під парасолькою» відділу абонемента завітав 1 клас НВК№139. Оглядова екскурсія по бібліотеці, ігри Кінект, голосні читання дитячого журналу «Світ дитини», конкурс малюнків «Моя парасолька» та солодка перерва - змістовно проведений час дітлахів в літній бібліотеці на канікулах.
фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото  фото

 
 28 Травня   "Найефективніша стратегія – це бути кращим, ніж учора! А не кращим за інших!"  Відділ періодики представляє ілюстративно-документальну виставку «Аграрна стратегія України».Повніше
Фото  фото  фото  фото

 
 З 28 по 29
Травня  
Співробітник відділу наукової обробки документів та організації каталогів Анна Богомазова відвідала тренінг для тренерів, який проходив у м.Київ, організований програмою Бібліоміст за темою "Секрети тренерської майстерності"
   

 
 29 Травня   У відділі абонемента відбувся урок-тренінг з комп’ютерних технологій для групи людей літнього віку «Нам літа – не біда». Зміст уроку: створення папки, копіювання тексту, робота в Microsoft Word – набір тексту - своєї біографії.

 
 29 Травня   У відділі наукової інформації і бібліографії для студентів факультету соціології Дніпропетровського національного університету була проведена навчальна лекція-тренінг «Методика бібліографічного пошуку». Присутні ознайомилися з виданнями Державної бібліографії,  українськими реферативними журналами  серії «Соціальні та гуманітарні науки» та дізналися про специфіку веб-бібліографії. Студентам було запропоновано самостійно розробити алгоритм пошуку і скласти бібліографічний список літератури з питань соціології. Захід завершився спільним фото на фоні бібліотеки.
Фото 1  Фото 2  Фото 3

 
 29 Травня   Для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся перегляд та обговорення фільму англійською мовою «Про Шмідта» (2002). Це історія Уоррена Шмідта, що працював в страховій компанії. Прийшов час пенсії, він починає переосмислювати прожите життя, намагаючись зрозуміти, чи зміг він досягти всіх своїх мрій в кар'єрі, шлюбі та сімейному житті. екранізація одного з найулюбленіших романів Америки про долю однієї американської родини, виховання дітей і кохання.
фото 1  фото 2

 
 29 Травня   У «Бібліотечній альтанці» відбулася зустріч з учнями  СЗШ № 82, присвячена Дню слов’янської писемності. Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6  Фото 7  Фото 8  Фото 9  Фото 10  Фото 11  Фото 12  Фото 13

 
 29 Травня   Студенти Дніпропетровського поліграфічного коледжу відвідали «Бібліотечну альтанку». Темами зустрічі були День слов’янської писемності та День сім’ї.Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5

 
 З 29 по 30
Травня  
Відбулась травнева школа керівника-менеджера для директорів ЦБС та завідуючих бібліотеками області "Бібліотеки Дніпропетровщини в процесі трансформації бібліотек України: сучасний вектор управлінської діяльності". Програма школи біла насичена багатьма цікавими питаннями, що ознайомили присутніх з основними принципами створення досконалої системи управління бібліотекою. Завідуюча відділом наукового аналізу та розвитку бібліотечної справи ДЗ "Національна парламентська бібліотека України" (м. Київ), розповіла як знайти розумний баланс між традиційною та новою роботою публічних бібліотек. Друга частина травневої школи проходила у м. Дніпродзержинськ де проходили подальші заходи під гаслом "Бібліотека - територія ідей: дніпродзержинський варіант" на базі КЗ "Централізована бібліотечна система" Дніпродзержинської міської ради.
фото 1

 
 30 Травня   У краєзнавчому відділі відбулося засідання Дніпровського генеалогічного товариства.  
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 30 Травня   В патентно технічному відділі відбувся круглий стіл «Наука,бізнес, влада-партнери у створенні нових виробництв».Повніше
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5

 
 31 Травня   До інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" завітали третьокурсники ДНМетАУ, спеціальність "технічний переклад", для того щоб дізнатися більше про "Система освіти в США. Університети. Коледжі. Іспити. Тестування".Проект "Пізнавай США" набирає обертів. Студенти переглянули добірку відео з субтитрами, що надає їм змогу краще засвоїти нову інформацію і нову лексику.
фото 1  фото 2  фото 3