2013pік

 Протягом
мiсяця  
В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" розгорнуто книжково-ілюстративну виставку, присвячену американським письменникам, що народилися в лютому. Читачі можуть ознайомитися з творами та екранізаціями творів Генрі Лонгфелло, Гертруди Стайн, Сінклера Льюіса, Джона Стейнбека, Сідні Шелдона, Джонатана Сафрана Фоера та ін.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 Протягом
мiсяця  
У відділі мистецта до 200-річчя видатного українського композитора С. Гулака-Артемовського розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Крила його і доля»Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 Протягом
мiсяця  
У відділі абонемента - «Панорама літературних епох» - цикл постійнодіючих подекадних виставок і демонструється перша виставка «Алхімія слова» (література епохи Відродження)» за программою «Класика вищого гатунку». Виставка діє в режимі вільного доступу і знайомить користувачів з кращими художніми творами епохи Відродження.
фото

 
 Протягом
мiсяця  
В патентно-технічному відділі протягом місяця діяла книжково-ілюстративна виставка «Інформаційна палітра»Повніше

 
 Протягом
мiсяця  
В КУБЦ відбулася книжкова виставка " На Україну линуть журавлі... Творчість представників української діаспори".
фото 1  фото 2

 
 1 Лютого   Екскурсія. До інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» завітала група студентів НГУУ. Керівник центру Світлана Усенко зробила відео-екскурс в історію центру, зробила огляд безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови, порекомендувала он-лайн ресурси, розроблені Держдепартаментом США, гаджети iPad та пристрій для читання електронних книг Kindle. Студентів зацікавив клуб спілкування англійською мовою, що проходить за участю американців.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 1 Лютого   Відбулася екскурсія для студентів Національного гірничого університету (відповідальний викладач - О. Крилова) до відділів бібліотеки (відділ мистецтв, краєзнавства, іноземними мовами, періодики, патентно- технічний, інформаційний центр "Вікно в Америку", канадську-український бібліотечний центр), що розташовані у приміщенні по проспекту К. Маркса, 18. Під час екскурсії молоді люди дізналися про інформаційні ресурси нашої бібліотеки, сучасні можливості та бібліотечні послуги.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 1 Лютого   У відділі періодики організовано виставку під назвою "Отак і йтиму: очі як у птиці". Повніше
Фото 1  Фото 2

 
 1 Лютого   В секторі рідкісних і цінних документів були організовані експрес-екскурсії, під час яких читачі ознайомились з виставками у секторі, одержали відповіді на свої запитання щодо деяких рідкісних книг з колекцій стародруків, книг великого та мініатюрного форматів тощо.

 
 2 Лютого   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови.Наш гість, американець волонтер Корпусу Миру, Алекс Каплан ставив багато питань присутнім, тренував навички ведення світської бесіди. Також торкнулися питання двомовності в Україні. Алек К. навів приклади двомовності у Каліфорнії.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 2 Лютого   "Освідчуюсь в любові до музики" - позачерговий музичний вечір у клубі "Захопленість" відділу абонемента відбувся в Українській вітальні в колі музично та поетично обдарованих людей. Повніше
фото  фото  фото  фото

 
 2 Лютого   В межах співробітництва з Гете-інститутом, використовуючи безкоштовні ресурси продовжує свою роботу Клуб шанувальників німецької мови.
фото 1  фото 2  фото 3

 
 4 Лютого   У відділі мистецтв відкрито виставку творчих робіт молодого дніпропетровського художника Сергія Бурбело "Визібране"Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9

 
 5 Лютого   У відділі абонемента пройшов четвертий урок-тренінг клубу «Флешка». Він складався з:Повніше
фото  фото  фото

 
 5 Лютого   У відділі читальних залів діє ілюстративно-документальна виставка «Барвисте сузір’я українських письменників», присвячена ювілярам лютого Любові Забашті, Віктору Безорудьку, Івану Немировичу. Проект «Імена: відомі та повернені із забуття» (до ювілеїв  українських  письменників). На виставці представлені твори ювілярів та література про їх життя і діяльність.
Фото

 
 5 Лютого   В секторі рідкісних і цінних документів відбулась тематична екскурсія відвідувачів, які цікавились особливостями рідкісного фонду, джерелами його комплектування, долею деяких колекцій. Для них головним бібліотекарем сектору Л.Г. Гурай був проведений огляд літератури, представленої на виставці «В пошуках гармонії світу» до 160-річчя від дня народження великого російського філосо фа, поета, публіциста В.С. Соловйова.
DSCN5263

 
 6 Лютого   У відділі абонемента пройшов третій урок-тренінг для людей літнього віку "Нам літа - не біда". Повніше
фото  фото  фото

 
 6 Лютого   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення кінокомедії англійською мовою «День бабака» (1993). Активіст кіноклубу Андрій Кравченко підготував та познайомив любителів американсько кіно зі складними висловами та ідіомами з цього фільму, разом їх переклали та обговорили. Зворушливий фільм про пригоди телерепортера, який загубився у часі, нікого не залишив байдужим. Також фільм познайомив з традиціями американського свята День бабака.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 6 Лютого   У відділі документів іноземними мовами відбулася зустріч учнів 11-х класів СЗШ № 53 з поглибленим вивченням німецької мови з лектором DAAD Антьє Крюгер, яка викладає німецьку мову в ДНУ. Вона ознайомила школярів з системою вищої освіти в Німеччині та розповіла про можливості отримати там освіту.  
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9

 
 З 6 по 31
Лютого  
У відділі абонемента презентовано "Лютневий календар" -  книжкову виставку з творів письменників, ювілярів лютого. Виставка діє в режимі вільного доступу протягом місяця.
фото

 
 7 Лютого   Фахівцями відділу наукової інформації і бібліографії було проведено оглядову екскурсію «Бібліотечне асорті» для учнів монтажного технікуму. Екскурсанти завітали до відділу наукової інформації та бібліографії, а також дізналися про можливості Центрів: «Правової інформації», «Художньої літератури», «Русский мир».
Ф1

 
 8 Лютого   У відділі мистецтв відбулася інформаційна година для працівників клубних закладів області, ...Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 9 Лютого   Інформаційна година в центрі "Вікно в Америку". Т. Гаврилюк поінформувала членів англомовному клубу English Speaking Club "Gabfest" про американських письменників, які народилися у лютому. Присутні переглянули інформаційне слайд-шоу, що познайомила присутніх з етапами творчості письменників. Захід доповнювала книжково-ілюстративна виставка-портрет з фондів ДОУНБ.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 9 Лютого   На честь Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч з американським істориком, професором Університету в Уппсала, дослідником Голокосту Полом Левіном. Він познайомився з членами англомовного клубу "Gabfest" та розповів про свої дослідження, публікації, участь у наукових конференціях, подорожах світом. Пол Левін підписав і подарував центру свою  книгу "Розкажіть своїм дітям..."

 
 9 Лютого   Клуб шанувальників німецької мови знайомився з традиціями карнавалу у Кельні. Присутні переглянули релевантні відео та опанували нову лексику.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 11 Лютого   У відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка до Дня всіх закоханих «Не стихнут слова о любви». Документи виставки знайомлять з шедеврами української та зарубіжної любовної лірики, прозовими творами про історії кохання.
Фото

 
 11 Лютого   У межах проведення семінару для бібліотекарів шкільних бібліотек області головний бібліограф ВНІіБ виступив з інформаційним повідомленням «Електронні тематичні розсилки: Досвід ДОУНБ». Серед присутніх було проведено експрес–опитування на предмет бажання отримувати тематичну розсилку новин за темою «Освіта в Україні» на власні e-mail. 
Ф1

 
 11 Лютого   У відділі документів іноземними мовами була підготовлена виставка до дня всіх закоханих «Пусть миром правит лиш любовь». Материали англійською, німецькою, французькою, іспанською мовами сталися у пригоду у користувачів відділу.
фото 1

 
 12 Лютого   У відділі абонемента відбувся п'ятий пізнавально-розважальний урок клубу "Флешка", який складався з..Повніше
фото  фото

 
 12 Лютого   В патентно-технічному відділі відбувся круглий стіл з теми: «Розробка науково - обґрунтованих механізмів стимулювання енергозбереження України».Повніше
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6

 
 12 Лютого   Головний бібліотекар відділу документів іноземними мовами Захарова О.А. виступила на 9-му міському телеканалі з інформацією про конкурс плакатів, який було пропоновано провести Ґете-інститутом разом з ДОУНБ. Вона розповіла про умови конкурсу, його перебіг та про головний приз – двотижневі мовні курси у Німеччині.

 
 13 Лютого   У відділі абонемента відбувся урок-тренінг з групою людей літнього віку "Нам літа - не біда" за проектом "Сімейний круїз".Повніше
фото  фото

 
 13 Лютого   Напередодні Дня Св.Валентина для всіх бажаючих покращити знання англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення кінофільму англійською мовою "Незабутній роман", звісно, про кохання!
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 13 Лютого   У відділі періодики організовано виставку "Солдат війни не обирає..."Повніше
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6  Фото 7  Фото 8  Фото 9  Фото 10  Фото 12  Фото 11

 
 13 Лютого   У Центрі Правової інформації при ВНІіБ в межах реалізації соціокультурного проекту «Разом до правової держави» відбулася правова студія «Територія закону» для учнів юридичного ліцею. Підлітки дізналися про можливості Центру та отримали корисну інформацію стосовно прав людини в України.
Ф

 
 13 Лютого   В «Русском центре» відбулося літературно-музичне свято «Любовь – она бывает разной…», присвячене Дню всіх закоханих.Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фот о 3

 
 14 Лютого   "Вчимо англійську мову весело!". Група школярів ССШ № 23 познайомилася з традиціями свята "День Святого Валентина" в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку". Діти переглянули яскраву тематичну презентацію з Youtube, поповнили лексичний запас, повторили граматичні форми, що трапилися їм під час перегляду, виготовили власноруч валентинки та обмінялися одне з одним.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7

 
 З 14 по 0
Лютого  
У відділі періодики організовано виставку матеріалів до Дня святого Валентина.
Фото 1  Фото 2

 
 15 Лютого   Керівник інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" Світлана Усенко була запрошена на зустріч методоб'єднання викладачів англійської мови навчальних закладів І-ІI рівня акредитації.  Вона виступила з презентацією фондів ДОУНБ, нових електронних послуг бібліотеки, сучасного обладнання та безкоштовних он-лайн ресурсів для вивчення англійської мови (American Online English, Voice of America The Classroom, Trace Effects та ін.). Викладачі зацікавилися можливістю проведення в центрі нестандартних тематичних уроків.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 15 Лютого   У відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка «В.В.Щербицький: документи,факти,коментарі» ( до 95-річчя з дня народження). До уваги користувачів документи з фонду ДОУНБ, які розповідають про життя та діяльність видатного державного і політичного діяча Радянської України і СРСР В.В.Щербицького та спогади про нього.Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2

 
 15 Лютого   Співробітники бібліотеки взяли участь у загальних зборах слухачів курсів підвищення кваліфікації Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з інформацією про сучасні послуги та ресурси ДОУНБ. Багаточисельна аудиторія дізналась про можливості отримання інформації за допомогою бібліотечного сайту, її  цікаві та корисні рубрики. Широкий спектр періодичних видань в електронному доступі  було розкрито співробітником відділу періодики. Більшість учасників виявили бажання стати он-лайн користувачами бібліотеки але достатньо було охочих прийти до бібліотеки.  
Фото  Фото

 
 16 Лютого   Відділ абонемента організував та провів вечір народної мудрості з циклу «Традиції сімейного читання у відділі абонемента». «Сім’я. Традиції. Рід» - тема діалогу поколінь у розрізі клубу «Захопленість»Повніше
фото  фото  фото  фото

 
 16 Лютого   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови.Гості клубу мали нагоду познайомитися з традиціями свята "День президента", обговорити відмінності процедури інавгурації Президента в США і в Україні, дізнатися цікаві факти з життя самих відомих президентів. Захід доповнювала яскрава книжково-ілюстративна виставка.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 16 Лютого    У відділі читальних залів відбулося чергове засідання клубу «Екософія людини». Тема засідання «Квантовый переход и здоровье человека».  Доповідач  Сидоренко С.О. популярно донесла до слухачів про сучасну теорію квантового переходу та його вплив на здоров'я  людини. Присутнім  був представлений огляд літератури по темі «Человек и квантовый мир».
Фото

 
 16 Лютого   З 16 лютого 2013 рокуу відділі документів іноземними мовами  почала діяти виставка нових надходжень з Гьоте-інституту. Це - дитячі книжки, виконані у техніці pop-up (об’ємні книжки). Вона викликала захват не тільки серед дітей, але й дорослих.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 16 Лютого   У відділі документів іноземними мовами розпочала свою роботу виставка плакатів «Німеччина очима дітей». Всі роботи виконали учні ЗОСШ № 141 з першого по десятий класи. Переможці отримали грамоти , а інші учасники - дипломи з різних номінацій - «Найменший учасник», «Найбільш професійна художня робота».
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9  фото 10  фото 11

 
 18 Лютого   Співробітники бібліотеки були запрошені  на оперативну нараду педагогічного колективу обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Для учасників зібрання була підготовлена інформація про сучасні ресурси та послуги ДОУНБ та можливості їх використання через сайт www.libr.dp.ua. Повніше
Фото  Фото  Фото

 
 19 Лютого   У відділі абонемента пройшов шостий урок-тренінг клубу "Флешка". У гості  завітали однокласники (6 дітей) учасників клубу і долучилися до роботи.Повніше
фото  фото  фото

 
 19 Лютого   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася лекція для студентів КНУКіМ за проектом "Міжнародний досвід у допомогу студентам". Тамара Гаврилюк підготувала яскраву інформаційно насичену презентацію, добрала і продемонструвала релевантне відео з Yotube.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 19 Лютого    На базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в межах проекту "Бібліотека:знання під рукою" відбувся тренінг з використання електронних послуг ДОУНБ для слухачів курсів підвищення кваліфікації. 

 
 19 Лютого   У відділі періодики організована книжково-ілюстративна виставка "Бізнес з турботою про людей: соціальна відповідальність бізнесу".Повніше
Фото

 
 20 Лютого   У відділі абонемента відбулася п'ята зустріч групи людей літнього віку за проектом «Нам літа – не біда».Повніше

 
 20 Лютого   У Центрі Правової інформації при ВНІіБ до Всесвітнього Дня соціальної справедливості відбувся День правової інформації для учнів коледжу залізничної інфраструктури транспорту. Присутні отримали правову консультацію «Закони, які нас захищають» та подискутували на тему соціальної справедливості, як основи демократичного суспільства. На завершення відбулася оглядова екскурсія по бібліотеці.  
Фото1  Фото3  Фото2

 
 20 Лютого   Керівник інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" Світлана Усенко відвідала спеціалізовану школу № 22. Наш давній партнер, вчитель англійської мови Валентина Швидка, запросила її взяти участь у Тижні іноземних мов.С. Усенко провела 6 уроків для учнів різних вікових груп (175 учнів, 2-6 класи). Вона презентувала учням та їх вчителям фонди та ресурси обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія. Всі учасники заходу були познайомлені з можливостями центру «Вікно в Америку", який буде корисний для всіх тих, хто вивчає англійську мову. Діти переглянули декілька слайд-шоу, мультфільмів, грали в лексичні ігри.Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7

 
 20 Лютого   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення фільму історичної тематики англійською мовою «Хатина дядька Тома» (1927/1993). Це екранізація відомого роману відомої американської письменниці  Гаррієт Бічер-Стоу. Перегляд фільму присвячено Місячнику афро-американської історії США.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 20 Лютого   До відділу документів іноземними мовами знов завітали учні школи №53, що поглиблено вивчають німецьку мову. Урок німецької мови на тему «Освіта у Німеччині» провела викладачка ДНУ Антьє Крюгер. Після уроку школярі навперебій розглядали книжки Гете-Інституту.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 21 Лютого   Керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко взяла участь у заході "День інформації" та презентувала групі вчителів англійської мови з Інституту підвищення кваліфікації працівників освіти ресурси центру. Це колекція книг та фільмів, що має центр, перелік безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови он-лайн, що рекомендує Держдепартамент США та рекомендувала теми для освітніх заходів з дітьми, настільні ігри. Отримала домовленість про співробітництво з СШ № 34, СШ № 44, СШ № 18.
фото 1  фото 2  фото 3

 
 21 Лютого   В патентно-технічному відділі відбувся майстер-клас з теми «Как выгодно купить, продать или построить энергозберегающую недвижимость».Проводив цей тренінг Віталій Кузеванов, енергоменеджер компанії «Portal». Повніше
Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6  Фото 7

 
 21 Лютого   У читальній залі відбулося святкування Міжнародного Дня рідної мови. Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4  Фото 5  Фото 6

 
 21 Лютого   У відділі краєзнавчої літератури відбулося засідання клубу «Ріднокрай» за темою: «Павлоградське антифашистське повстання. До 70-річчя визволення Дніпропетровщини». Виступив майор міліції, краєзнавець Михайло Павлович Рябцев.

 
 21 Лютого   В КУБЦ відбулася книжкова виставка "Українська літературна мова в самостійній  Українській державі 1917-1920 років". До Міжнародного дня рідної мови.
фото 1  фото 2

 
 21 Лютого   У відділі документів іноземними мовами пройшов День інформації для викладачів англійської та німецької мов у школі, які підвищують свою кваліфікацію в інституті післядипломної освіти. Вчителі зацікавилися сайтом бібліотеки та пошуком інформації в електронних базах даних, а також наявною літературою про використання інформаційних технологій у школі. Із зацікавленістю вчителі вислухали інформацію про центр «Вікно в Америку» та його ресурси.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9

 
 21 Лютого   До відділу документів іноземними мовами знов завітали учні ЗОСШ3 141. Тема зустрічі – «Написання науково-дослідницької роботи». Вони ознайомилися з методикою пошуку інформації як у традиційних каталогах , так і в електронних.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 5  фото 6

 
 22 Лютого   У відділі мистецтв відбулася інформаційна година для викладачів та керівників хореографічних колективів шкіл культури та мистецтв області, Повніше
фото 1  фото 2

 
 23 Лютого   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в англомовному клубі English Speaking Club "Gabfest" всіх бажаючих покращити рівень англійської мови.Темою зустрічі був "День соціальної справедливості", члени клубу мали нагоду дізнатися більше про закони що мають нас захищати.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 23 Лютого   В «Русском центре» відбувся вечір пам'яті дніпропетровського поета Яна Сатуновского «Хочу ли я посмертной славы…», приурочений до 100-річчя з дня народження поета. Повніше
Фото

 
 23 Лютого   В КУБЦ відбулося засідання Дніпропетровської обласної організації української асоціації релігієзнавців за темою: "Бог як стан НЕМРИ. Онтологічний аспект". Круглий стіл.

 
 23 Лютого   У відділі читальних залів відбулося чергове засідання клубу «Екософія людини». Тема засідання «Голография: роль в жизнедеятельности человека»Повніше
Фото

 
 23 Лютого   У відділі документів іноземними мовами відбулося засідання клубу німецької мови «Мова та національна ідентичність».
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 24 Лютого   В «Русском центре» пройшов творчий вечір дніпропетровського музиканта, композитора, барда Олега Мелещука.Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3

 
 25 Лютого   У міжнародному семінарі «Сучасні технології  оцифровування  інформації та їх застосування в Україні» прийняли участь заступники директора з автоматизації бібліотечних процесів Крупій Г. Я. та з наукової  роботи Абраїмова Т.О. Семінар було організовано  бібліотекою Гете-інституту спільно з УБА і відбувався у Києві.  З доповідями  виступили Анке Верена Майер-Гесс (Германія) – Німецька національна бібліотека (ННБ), Андре Гоманн   (Германія) – Бібліотека Федеральної землі Саксонія – Дрезденська державна  університетська бібліотека (ДГУБ); Алексей Васильєв (Україна) – Асоціація «Інформатіо-Консорціум»; Тетяна Бєляева (Україна) – Компанія «Електронні архіви України».
Фото 1.  Фото 2.  Фото 3.

 
 25 Лютого   Заступник директора Шевченко О. В. та вчений секретар Зюлева Ю. М. прийняли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасна інформаційно-бібліотечна освіта: нові вимоги", яка відбулась в смт Славське Львівської області з 25 лютого по 1 березня 2013 року. Під час конференції розглядались такі актуальні питання як "Безперервна інформаційно-бібліотечна освіта: виклики часу", "Інноваційні методи навчання. Створення та використання навчального відео у процесі підвищення кваліфікації бібліотечних працівників" та багато інших. Під час конференції у межах пленарного засідання сессії 3. "Безперервна бібліотечна освіта: орієнтація на практику, інновації, розвиток", О. В. Шевченко виступила з доповіддю "Соціокультурні проекти ДОУНБ на допомогу викладачам у реалізації навчальної програми", а Ю. М. Зюлева виступила з доповіддю "Бібілотека: знання під рукою - проект Дніпропетровської ОУНБ".
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 26 Лютого   У відділі абонемента відбувся сьомий урок клубу "Флешка" за проектом, на уроці відбулося..Повніше
фото  фото  фото  фото

 
 26 Лютого   У відділі мистецтв відбулося засідання Кіноклубу ім. Данила Сахненка, присвячене 55-річчю Національної спілки кінематографістів України (офіційне святкування відбудеться у квітні)Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 26 Лютого   У відділі читальних залів відбулося засідання клубу «Екософія людини». Тема засідання «Стиль жизни в эпоху Огня».  Повніше
Фото

 
 27 Лютого   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення фільму іанглійською мовою «Кандидат» (1972). Перегляд фільму присвячено Дню Президента США.
фото 1  фото 2  фото 3

 
 27 Лютого   У відділі абонемента відбулася шоста зустріч групи людей літнього віку за проектом «Нам літа – не біда».Повніше

 
 27 Лютого   У відділі читальних залів відбулася інформаційна година для вчителів інституту післядипломної педагогічної освіти. Повніше
Фото  Фото 1

 
 28 Лютого   Екскурсія. До інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» завітала група школярів з НВК № 28. Керівник центру Світлана Усенко зробила відео-екскурс в історію центру, огляд безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови, порекомендувала безкоштовні он-лайн ресурси, розроблені Держдепартаментом США, для самостійного вивчення мови. Школярів зацікавили гаджети iPad та пристрій для читання електронних книг Kindle. Вони отримали рекламні флаери та запрошення відвідати клуб спілкування англійською мовою, що проходить за участю американців.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 28 Лютого   У відділі мистецтв  пройшло чергове засідання клубу книголюбів «Літературна вітальня», де відбулася прем'єра нової книги з серії «Видатні музиканти Дніпропетровщини» (автор проекту - Т Медведнікова) «Нонна Суржина».Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9  фото 10

 
 28 Лютого   У відділі краєзнавчої літератури відбулося засідання Дніпровського генеалогічного товариства. Виступив кандидат філологічних наук Микола Долгов з доповіддю про рід своїх предків, катеринославських купців Минакових.
Foto 1  Foto 2  Foto 3  Foto 4  Foto 5

 
 28 Лютого   Відбулись заняття у «Школі комп'ютерних технологій». Заняття проводились для керівників структурних підрозділів за двома темами. З першої теми «Веб-сайт ДОУНБ» проведено тренінг: кожний  учасник отримав завдання відповіді на які треба було знайти за допомогою сайту бібліотеки. Мета тренінгу – мотивувати керівників до активізації  роботи щодо популяризації   Інтернет-сервісів ДОУНБ. З другої теми  «Особливості українського законодавства щодо захисту інтелектуальної власності у сфері процесів оцифровування  інформації»  учасники занять отримали консультацію.
фото 1  фото 2  фото 3

 
 28 Лютого   У відділі читальних залів розпочав свою роботу проект «Бібліотерапія». «Цілющі властивості води» - тема першого заходу проекту. Біотерапевт Шайтанова Тетяна Миколаївна розповіла про значення води у житті людини та про її цілющі властивості. Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3