У свiтi:
• Всесвітній день хворого. Згідно з сучасними концепціями розвитку медсестринства етична норма використання терміну – «пацієнт» замість застарілого «хворий». Заснований 30.05.1992 р. Папою Римським Іоанном Павлом II в день явища Лурдської Богоматері і покликаний привернути увагу людей до проблем, з якими стикаються хворі люди по всій планеті.
• Міжнародний день жінок та дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science). Відзначається згідно резолюції 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН з 2015 р. з метою досягти повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат.
• День народження пароплава. У 1809 р. американський інженер і винахідник Р. Фултон запатентував конструкцію свого судна на паровій тязі.
• День чарівних казок на ніч. Неофіційне свято популярного жанру фолькльору та літератури.
• День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), або Європейський день безпечного Інтернету. Відзначається з 2004 р. за рішенням організації Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету) у другий вівторок лютого з метою пропаганди безпечнішого та відповідальнішого використання онлайн-технологій і мобільних телефонів у всьому світі, особливо серед дітей і молоді.
• День Священномученика Власія, єпископа Севастійського. Народні назви – Уласа, Власів день. На Власів день морози, зазвичай, три дні до нього і три – після. «Власові морози» вважаються останніми в році.
• День заснування Держави Японія (Кенкоку Кінен-но Хі). У Книзі історії Японії, заснованої в період Нара (710–794), йдеться, що днем заснування держави Японія вважається день сходження на престол першого Імператора Японії – Дзимму (Jimmu). У перекладі на Грегоріанський календар цією датою стало 11 лютого 660 до н.е. День заснування держави офіційно внесений до списку національних свят Японії у 1966 р., вступив у дію 1967 р.
• 160 років із дня народження Василя Стефановича Кульженка, українського культурного діяча, видавця, педагога, засновника Київської школи графіки та друкарства. Помер 7 вересня 1934 р.
• 120 років від дня заснування Революційної української партії (РУП), першої активної політичної партії в центрально-східній Україні. Партія заснована діячами студентських громад: Д. Антоновичем, М. Русовим, Л. Мацієвичем, Б. Камінським, П. Андрієвським, Ю. Коллардом, О. Коваленком, Д. Познанським та іншими як підпільної революційної партії.
