У свiтi:
• День водно-болотних угідь. Встановлено у 1996 р. постійним комітетом Конвенції про водно-болотні угіддя на згадку річниці підписання Рамсарської конвенції.
• День байбака (Groundhog Day). Неофіційне свято в Україні, середня точка між днями зимового та весняного сонцестояння.
• День самооновлення. Неофіційне свято подолання життєвих негараздів і продуктивного функціонування людини.
• Стрітення Господнє. Відзначається в пам’ять того, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського храму Ісуса Христа на 40-й день після його народження, і там їх зустрів старець Симеон, який благословив дитину. У народі Стрітення сприймається як зустріч зими з весною. Народна назва – Громниця (обряд освячення води та свічок). Громниці часто складалися з трьох переплетених у «косу» свічок, які розходились зверху маленьким Тризубом – символом триєдиності Наві, Яві та Праві, будови Всесвіту.
• 260 років від дня народження Тимофія Федоровича Осиповського, українського математика, фізика, філософа-раціоналіста, автора тритомного «Курсу математики», одного з основних підручників з математики в Російській імперії, вчителя українського математика М. Остроградського. Помер 24 червня 1832 р.
• 180 років від дня народження Івана Павловича Пулюя, українського вченого-фізика і електротехніка, організатора науки, громадського діяча, автора близько 50 наукових праць українською, німецькою, англійською мовами, насамперед із проблем катодного випромінювання та Х-променів, які відкрив за 13 років до Рентгена, першого переклада українською мовою (разом з П. Кулішем та І. Нечуєм-Левицьким) Псалтиря та Євангелія, виданих 1903 р. Британським біблійним товариством. Помер 31 січня 1918 р.
