КАЛЕЙДОСКОП ПЕРIОДИКИ

« початок ‹ назад ... 93 94 95 96 97 98 99 100 вперед › кінець »
 

ДОМ И ИНТЕРЬЕР
№5(5б) июнь 2006
 
 

"Давно ушло в прошлое время просто обоев, просто тканей и просто декора - изменился сам подход и восприятие подобных вещей. Целые инженерные конструкции служат для декорации стен, окна обрамляют тончайшей работы текстилем, а мебель своей отделкой может конкурировать с платьем первой модницы..."

Этот номер журнала посвящен именам - в дизайне, в архитектуре, в моде. "Людям, изменяющим облик мира росчерком карандаша. Создающим и разрушающим нас самих. Личностям, стать которыми может любой из нас - стоит лишь отпустить фантазию."

НОВЫЙ МАРКЕТИНГ №4 2006 
 

Управление портфелем брендов, преимущества и проблемы рекламных кампаний с использованием звезд, как более выгодно разместить торговую точку в торговом центре, как выбрать инструмент коммуникации с потребителями - об этом и не только на страницах журнала "Новый маркетинг".

РЕГІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА №1 2006 
 

У журналі висвітлюються теоретичні та прикладні питання, пов'язані з формуванням та реалізацією державної регіональної політики в Україні, проблемами соціально-економічного життя її регіонів. Подаються офіційні матеріали, ділова інформація, повідомлення, рецензії.
Журнал орієнтований на науковців, викладачів, управлінців, спеціалістів народного господпрства, підприємців, аспірантів.

ANNA №6 2006 
 

Украсьте свой дом нарядными и практичными вещами. В этом вам поможет журнал "ANNA". Журнал предоставляет вам возможность изучить новую технологию вязания крючком - "макраме". ( Урок 1, 2, 3)

КОНСАЛТІНГ В УКРАЇНІ 
 

З розвитком бізнесу в країні виникла потреба у підвищенні рівня вітчизняних підприємців. Це зумовило стрімку динаміку росту попиту на консалтингові послуги. Наразі на ринку представлено багато технологій та методик з маркетингу, управління, рекрутменту, реклами тощо. Водночас вартість навчання становить від кількох десятків доларів, а участь у посередніх курсах до кількох тисяч за отримання вищої бізнес-освіти. Розібратися в оцінці представлених на ринку пропозицій, а також осягнути перспективи, проаналізувати здобутки, визначити пріоритети консалтингового ринку допомагають окремі статті з різноманітних діловіх періодичних виданнь.

З 2006 року відділ періодичних видань отримує новий журнал "Консалтинг в Україні" (Засновник та видавець - АП "Асоціація консалтингових фірм") - перший і єдиний спеціалізований журнал про консалтинговий ринок України, ділове видання для прогресивної та незаангажованої бізнесової еліти: підприємців, менеджерів, керівників, фахівців з реклами, PR, іміджмейкінгу, експертів у сфері IT-технологій і HR. На шпальтах журналу Ви зможете знайти корисну для Вас інформацію в сфері маркетингу, різних аспектів управління. У Вас буде нагода ознайомитися з останніми західними бізнес-технологіями, які адаптовані до нинішніх українських реалій, надсучасними підходами до роботи з персоналом, взнати більше про рекламний бізнес та PR. Проект розрахований на тих людей бізнесу, хто бажає розвиватися, хто відкритий для новітніх бізнес-технологій, хто не заангажований проти бізнес-дисциплін, народжених на Заході та успішно адаптованих в Україні У відділі періодичних видань можно ознайомитись з № 1, № 2 та № 3 цього видання за 2006 рік.

ТРУДОВЕ ПРАВО УКРАЇНИ 
 

З березня 2006 року відділ періодичних видань предплатив видання Української асоціації фахівців трудового права –науково-інформаційний журнал „Трудове право України”.
Метою журналу є інформування про результати наукових досліджень, законодавче забезпечення та правозастосовну практику в галузі трудового права та соціального забезпечення. Його завданням є поширення правових знань та пропаганда їх серед населення; інформування громадськості про роботу Української асоціації фахівців трудового права; сприяння удосконаленню законодавства і право застосовної діяльності. Журнал складається з шести рубрик: „Новини асоціації”, „Наукові статті”, „Консультації фахівців”, „Нове законодавство, проекти коментарі”, „Трудова Україна”, „Новини наукового життя. ”. Отже, журнал має науково-практичну спрямованість, розрахований на широке коло читачів, установ та комерційних структур, діячів профспілкової та страхової сфери, громадян-працівників усіх галузей господарства. Сподіваємось, що він зацікавить також інші категорії громадян України, що потребують правового та соціального захисту: пенсіонерів, ветеранів війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, багатодітних матерів, малозабезпечених, безробітних тощо.

РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЕ ПЕРИОДИЧЕСКИЕ ИЗДАНИЯ 
 

Новые поступлення РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫХ ПЕРИОДИЧЕСКИХ ИЗДАНИЙ предлагают массу познавательных материалов, практических советов и консультаций по встрече Нового года, подготовке подарков для близких, праздничный дизайн, оформление стола и т.д.

Наиболее интересные и красочные материалы помещены на постоянно действующую мини-выставку " Зверніть увагу - це цікаво".

15 декабря 2005 года в отделе периодики представлены следующие материалы, посвященные встрече Нового, 2006 года :
- Чего нам ждать в год Огненной Собаки ?: Красная Собака сменит на посту Синего Петуха 29 января 2006 // Комсомольская правда в Украине.- 2005.- 9-15 дек.- С.14.
- С Новым годом! // Работница.- 2005.- № 12.- С.8-9
- Каждый год 31 декабря мы с друзьями … : Практикум идей // Салон.- 2005.- №12-1.- С.216-218.
- Волшебные огоньки : Новогодний декор в доме .-2005.- №12.- С.6-7.
- 45 моделей чудесных подарков к Новому году - своими руками в №12 журнала „ Анна” .
- Курс молодого бойца : ( Постановка к Новому году ) // Штучка.- 2005.- №12.- С.26-27.- информация для начинающих : как упаковать подарок , как украсить комнату , как накрыть праздничный стол к Новому году.