Межівський район


 
Сільський комунальний заклад культури "Преображенська бібліотека" 

 

Історія бібліотеки


Історія бібліотеки: В 1964 році був побудований сільський будинок культури. В цьому ж році в приміщенні будинку культури почала працювати бібліотека. Завідуючими бібліотеки працювали: Москвіта Марія Григорівна, Харченко Валентина Миколаївна, Чуяшенко Надія Федотівна, Широка Катерина Григорівна. З 1988 року завідуючою бібліотеки працює Томас Валентина Іванівна.  

       
Сучасність бібліотеки


Бібліотека сьогодні: Книжковий фонд бібліотеки налічує 6567 примірників.

Бібліотека обслуговує 505 читачів. Надаємо інформацію щодо життєдіяльності місцевої громади, індивідуальну та групову інформацію, консультаційну допомогу в пошуку та виборі джерел інформації.

Організовуємо:

         Книжкові виставки «Вічно живи Україно», «Рідний край, золота, чарівна сторона», «Краса створена руками», «Світ твоїх захоплень».

         Оформлено тематичні папки: «У ті страшні роки голодомору», «Традиції краю», «Літературна Межівщина» та ін.

         Проводяться бесіди, вікторини, дні інформації, краєзнавчі години такі як «Люби і знай свій рідний край»,  «Моє село, для мене ти єдине» та ін.

Проведено день захисту дітей «Вони майбутнє України», проведено зустріч з ветеранами «Бойові нагороди в нашому домі». Бібліотека співпрацює з сільською радою, з будинком культури, школою, дитячим садочком «Квіточка».

         Разом з будинком культури, школою було проведено свято «В країні дитинства в країні добра», годину пам′яті «А біль не сивіє» (до річниці Чорнобильської катастрофи), день інформації «Чорнобиль: реквієм і набат», огляд творчості О. Гончара, годину спілкування «Собор душі О. Гончара», літературну вікторину «Книга – дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак». Тиждень книги «Я читаю, ти читаєш, ми читаємо», свято книги «Нас єднає мудрість книги», екскурсія «Щоб знань багато мати, книгу треба поважати».   Проводяться години спілкування, диспути.       

При бібліотеці працює любительське об′єднання «Райдуга», мета якого: розширити кругозір дітей, привити любов до всього, що нас оточує; навчити дітей творити прекрасне своїми руками і мати задоволення від того, що займаєшся улюбленою справою. Діти на заняттях виготовляють вироби з пластиліну (іграшки, сувеніри), картини з квілінгу, ляльки - мотанки та багато іншого.

Ми впевнені: Ви обов’язково знайдете в нас те, що Вам потрібно!!!