Криничанський район


 
Світлогірська сільська бібліотека 

 
Історія бібліотеки

        Світлогірська сільська бібліотека, (колись Аннозачатівка) знаходилась в поганенькій хатині. Це було в 1956 році. Була це хата-читальня. Першим в ній працював Забора Віктор Микитович.

        Фонд цієї бібліотеки налічував 1000 примірників книг. Працював він у хаті-читальні місяців 5, тоді на його місце прийшов працювати Степура Наум Савович. Він працював до літа 1957 року. А з 1957 року і до 1983 року в бібліотеці працювала Ніна Петрівна Зелінська. Коли побудували сільський клуб, то виділили приміщення для сільської бібліотеки. Бібліотека стала називатись: Світлогірська при клубна бібліотека.

        З 1984 року в бібліотеці працює Рудік Ніна Миколаївна . В 1999 році бібліотеку перевели в Світлогірський дитсадок ,,Берізка”.

       В березні 2002 року в бібліотеку приїздила поетеса Дніпропетровщини – Леся Степовичка і люб’язно вшанувала наших читачів своєю збіркою творів під назвою: ,,Галатея”.

        А в листопаді цього року також відвідав нашу бібліотеку письменник Дніпропетровщини – Володимир Заремба і подарував свої твори: Фатальний вибір” ,,Три шляхи до вівтаря”.