Криничанський район


 
Дружбівська сільська бібліотека 

 
Історія бібліотеки

          Дружбівська  сільська бібліотека була заснована у 1982 році. Протягом чотирьох років працювало декілька чоловік: це Дрок Марія Іванівна, Москаленко Любов Петрівна, Омельченко Павло Павлович, Омельченко Світлана Борисівна, Корабель Алла Борисівна. З 1987 року по 2005 рік працювала Заїка Ольга Дмитрівна. У 1993 році в бібліотеку було  передано частину фонду із Ульянівської бібліотеки.

           В 2005 році бібліотеку очолила Ковбель Антоніна Іванівна і в цей час для бібліотеки було виділено просторі світлі приміщення колишньої контори колгоспу ,,Прогрес”, оформлено зали дитячої  та дорослої літератури, краєзнавчу кімнату, читальна зала. У холі бібліотеки створено затишну українську світлицю. Бібліотека є справжнім  осередком культурного життя в с. Дружба.

           У 2007 році відремонтовано дві кімнати, де оформлено виставкові зали для вишиванок місцевих майстринь, організовано клуб вишивальниць ,,Відродження” Щороку проводиться 3-4 виставки вишитих картин. Мистецтво вишивки стало досить популярним.

        У 2009 році при бібліотеці почав працювати кінозал. Двічі на місяць тут демонструються цікаві дитячі кінофільми.

          В 2011 році при бібліотеці створений клуб за інтересами «Натхнення», учасниками якого є мешканці громади різного віку. Дружбівська сільська бібліотека являється учасницею всіх заходів районного та обласного рівня.

        Два роки поспіль Дружбібвська книгозбірня приймала участь в обласній презентації- бенефісі « Бібліотеки Дніпропетровщини запрошують на побачення».

        З листопада 2013 року бібліотеку очолює  Горб Тетяна Андріївна.