Верхньодніпровський район


 
КЗК "Якимівська сільська бібліотека" 

 

Якимівська сільська бібліотека розташована в приміщені сільського клубу, має одну кімнату, площею 25 м2, обслуговує 300 користувачів, книговидача складає 6000 примірників, відвідування 2000, фонд бібліотеки налічує 2200 примірників.

 Завдяки підтримці сільської ради Якимівська бібліотека має сучасний і привабливий вигляд:  в бібліотеці затишнно і красиво, а її господиня привітна і ласкава до своїх читачів.

Фонд бібліотеки розкритий для вільного доступу користувачів.

В бібліотеці оформлені яскраві книжкові виставки, такі як: «Україно моя! Мені в світі нічого не треба, тільки голос твій чути», «Мови чисте джерело» та інші, проводяться масові заходи з популяризації літератури, відзначення державних і народних свят, пам’ятних днів,  історичних подій, ювілеїв письменників: «Ми будуємо разом майбутнє» - інформаційна година до Дня Європи, «Від громадянина України до громадянина Землі» - година державності до Дня Конституції, «Свого сина пам’ятає Україна» – літературна година до дня народження Т.Г.Шевченка та інші.

Без перебільшення можна сказати, що Якимівська бібліотека є основним центром інтелектуального життя села.

Саме небайдужість до своєї професії, вміння знаходити спільну мову з людьми різного віку, різних спеціальностей, різних поглядів допомогли завідуючій зробити свою бібліотеку однією з кращих в районі.