Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 8 9 10 11 12 13 14 15 ... вперед › кінець »
 

1573550кп чз ; 316.77
Макнамі, Р. Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи [Текст] / Р. Макнамі ; пер. з англ.: І. Серебрякова, О. Макарова.- Київ : Книголав, 2021.- 376c.

"Зафейсбучені" - бестселер The New York Times, книга відомого венчурного капіталіста, одного з перших інвесторів Facebook і раннього наставника Марка Закерберга Роджера Макнамі, розповідає про небезпечні наслідки діяльності таких платформ, як ця всесвітньо відома соцмережа. Автор відкриває всю правду про сучасні технології, завдяки яким найпопулярніші соцмережі маніпулюють увагою, шкодять безневинним людям чи країнам. Він розповідає про загрозу демократії через технічні та бізнес-рішення власників соцмереж, а також розмірковує над тим, як знайти вихід із цієї кризи.


1569434кп чз ; 316.658(=161.2)
Мороз, О. Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців [Текст] / О. Мороз.- Київ : Yakaboo Publishing, 2020.- 288c.

Ця книжка простою мовою і з наочними кейсами показує, як інформаційне поле трансформує нас, змінює наші думки, поведінку і життя. На конкретному прикладі України показано, як за 20 років було зруйновано інформаційний імунітет нації. У книжці вперше описано закриту індустрію створення інформаційних вірусів і дано прості інструменти боротьби з її продуктами. Книжку написав практик для простих людей, які не є комунікаційниками.


1572485кп чз ; 316.62
Панг, А. Ґаджет-залежність. Як отримувати інформацію, не руйнуючи себе та інших [Текст] / А. С.-К. Панг ; пер. з англ. В. Луненко.- Харків : Ранок : Фабул, 2020.- 320c.

Мобільні пристрої й мережа захопили наше життя, і книжка Алекса Сучжон-Кім Панга відкриває способи залишатися у взаємодії з ними, не зазнаючи втрат у розумових здібностях, не зменшуючи концентрації уваги та вмінь у реальному житті. Чи зможемо ми вберегти своє життя, коли щодня стаємо усе більш зайнятими і схильними відволікатися? Автор, знаний гуру у сфері технологій, відповідає: «Так!». Його книжка наповнена цікавими розвідками, захопливими дослідженнями і важливими висновками. Життєдайне чтиво для бізнес-читачів, технарів, технічнозалежних та всіх, хто хоче досягти успіху в нашому світі технологій, а також для рідних та друзів, які зазвичай першими розпізнають необхідність допомогти тому, хто поруч.


1569494кп чз ; 316.472.4
Сінгер, П. В. Війна лайків. Зброя в руках соціальних мереж [Текст] / П. В. Сінгер, Е. Т. Брукінг ; пер. з англ. Я. Лебеденко.- Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2019.- 319c.

Facebook – як поле бою, а Instagram – як концентраційний табір вільного часу із «лайками» наглядачами. Сюжет для кіберпанку? Ні, наше сьогодення. Пітер Сінґер та Емерсон Брукінґ витратили довгих п’ять років, щоб провести ґрунтовне дослідження розвитку Інтернету, найвідоміших соцмереж сьогодення та процесу перетворення їх на зброю в сучасному світі. Від історії появи Всесвітньої павутини, смайликів, твітів та мемів автори розповідають про використання платформ соцмереж авторитаристами, революціонерами, силами оборони, терористами, Дональдом Трампом, Росією, Китаєм, США та багатьма іншими фігурантами онлайн-життя.


1559849кп чз ; 159.922
Аріелі, Д. Передбачувана ірраціональність [Текст] / Д. Аріелі ; з англ. пер. Д. Завалій.- ьвів : Вид-во Старого Лева, 2018.- 294c.

Прийнято вважати, що кожен із нас керує власним життям. Ми думаємо, що кожний наш вибір — обґрунтований та зважений. Але чи справді це так? Чи замислювались ви над тим, як саме ухвалюєте рішення? Чи намагались відстежити процес, який під час цього відбувається в голові? Чи аналізуєте усі «за» і «проти», щоб бути впевненими у правильності свого рішення? У книжці «Передбачувана ірраціональність» поведінковий економіст Ден Аріелі спростовує наше уявлення про те, що ми поводимось виключно раціонально. Професор досліджує щоденні ситуації та показує, як очікування, емоції, соціальні норми та інші невидимі і, здавалося б, нелогічні сили впливають на нашу здатність тверезо мислити. Він запитує: «Цікаво, а така поведінка — виняток чи правило?» — висуває свої припущення і придумує цікаві експерименти. Власне результатами експериментів автор ділиться у цій книжці, а також пропонує цікаві висновки, які можна застосувати у професійному та особистому житті.


1559948кп хр ; 159.954
Ганнет, А. Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час [Текст] / А. Ганнет ; пер. с англ. Н. Ференс.- Київ : КМ-БУКС, 2018.- 256c.

Нас довго переконували, що творчість — царина геніїв, результат непередбачуваного натхнення. Дар або є, або його немає. Одначе сучасні дослідження доводять, що у будь-якій творчій сфері — від написання бестселерів до заснування прибуткових компаній — комерційний успіх має тверде наукове підґрунтя. Розуміючи специфіку так званої творчої кривої — оптимального поєднання нового і знайомого, будь-хто може досягти комерційного успіху. Аналізуючи історії відомих людей, Ґаннет знайомить читача з чотирма законами творчого успіху й доводить, що за всіма видатними досягненнями стоять спільні закономірності. Використовуючи концепцію великих даних, Ґаннет легко спростовує поширені міфи про божественну природу творчості, переконливо обґрунтовуючи виведений ним закон творчої кривої. Цікава і весела мандрівка дорогами творчості. Чудова новина: не існує ніякої «творчої кризи», і якщо ви чогось дуже-дуже хочете, проявиться і творчий потенціал.


1559895кп хр ; 640-027.551
Джей, Ф. Радощі мінімалізму. Як позбутися зайвого, привести життя до ладу та спростити його [Текст] / Ф. Джей ; пер. з англ. М. Смагіна.- Київ : КМ-БУКС, 2019.- 256c.

Щодня ми отримуємо десятки «вигідних» пропозицій: купи це — і ти матимеш привабливіший вигляд, придбай інше — і досягнеш успіху, а якщо станеш власником ще й ось цього, то щастю загалом не буде меж. Проте зазвичай результат є абсолютно протилежним: бездумне придбання великої кількості речей не лише стає причиною марних очікувань, а й висмоктує гроші з гаманців, псує стосунки з близькими, позбавляє справжніх радощів. Ви готові раз і назавжди вимести мотлох із власного життя? У такому разі спробуйте осягнути філософію мінімалізму разом з експертом із прибирання Френсін Джей, і вже незабаром ви опинитесь на шляху до змістовнішого, більш керованого та радісного буття.


1559804кп чз ; 159.923.2
Саєд, М. Мислення за принципом "чорної скриньки". Як звести до мінімуму ризик невдач [Текст] / М. Саєд ; пер. з англ.: О. Сминтина, Н. Лавська.- Київ : КМ-БУКС, 2018.- 464c.

Британський журналіст Метью Саєд досліджує причини і наслідки помилок у науці, техніці, юриспруденції, спорті й показує шлях, яким може пройти кожен, щоб змінити своє ставлення до помилок і покласти їх в основу майбутнього успіху. "Мислення за принципом "чорної скриньки"" - це новий підхід до досягнення високої ефективності, засіб знайти переваги у складному світі, що швидко змінюється. Наводячи приголомшливу панораму конкретних випадків і прикладів з реального життя, розглядаючи застосування найновітнішого принципу мінімальних поліпшень, творчого потенціалу й наполегливості, Метью Саєд розкриває підспідок успіху й пояснює, чому ми не зможемо розвиватися, якщо не будемо готові навчатися на власних помилках.


1559866кп чз ; 159.923.2
Сендберг, Ш. План Б. Як протистояти біді, стати витривалим і віднайти радість [Текст] / Ш. Сендберг, А. Грант ; пер. з англ. М. Пухлій.- Київ : КМ-БУКС, 2018.- 278c.

Потужна, практична й надихаюча книжка про те, як стати витривалішим і рухатися далі попри всі життєві негаразди від операційної директорки Facebook і найкращого професора Вортонської школи, автора бестселерів № 1 за версією The New York Times «Включайся» та «Оригінали».


1569325кп чз ;81-112
Еверетт, Д. Походження мови. Як ми навчилися говорити [Текст] / Д. Еверетт ; пер. з англ. Г. Шпак.- Київ : Наш формат, 2019.- 240c.

У всіх мов світу є бодай кілька спільних елементів, наприклад, назви речей або подій, способи поєднання звуків і слів. Утім мови мають між собою більше відмінного, ніж схожого, стверджує автор цієї книжки. Вони поступово розвинулися з окремих культур, одночасно об’єднуючи людей у тісні спільноти та пристосовуючись до їхніх потреб. Коли людина навчилася говорити? Якою була перша людська мова? Як розвивалися мови світу? У цiй книжцi aвтop змaльoвує зaxoпливу eвoлюцiю — вiд пoяви пepшиx cлiв дo бiльш нiж 7000 oкpeмиx мoв, якими людcтвo cпiлкуєтьcя нинi.