Ювілейна сторінка

Ювілейна сторінка

 

 

 


Бібліотека - джерело духовності

Історія ДОУНБ


Керівники бібліотеки

Історична хроніка


Хронологія історії ДОУНБ, складена Т. Г. Шекшуєвою

Історія бібліотеки в особистостях

Ветерани бібліотеки

Вітання бібліотеці

Нагороди

Святкові заходи

Знайомтесь: ювілейні видання

Дарунки читачів

Читачі про бібліотеку
Бібліотека - джерело духовності

Шановні читачі!


В житті кожної установи є дата, яка має одну унікальну властивість: віддаляючись у часі, вона не втрачає для наступних поколінь ні свого значення, ні своєї притягальної сили. Напроти, з роками, десятиріччями, вона стає більш вагомою, ще глибше розкривається її соціальний та історичний зміст.Саме таку дату – 175 річчя з дня свого заснування – святкує в 2009 році наша бібліотека. За роки існування сотні тисяч читачів знайшли в бібліотеці необхідну, цікаву і корисну інформацію, скориставшись якою, отримали можливість підвищити рівень освіченості, отримати вчені ступені, втілити у виробництво оригінальні інноваційні розробки, познайомитись з творчістю письменників, художників, композиторів.Ми завжди раді кожному читачеві, який приходить в нашу бібліотеку. Ми знаємо, що в скороченому варіанті ви називаєте її «научка» і намагаємося робити все, щоб у цьому імені звучала ваша глибока повага до її унікальних наукових фондів.Адміністрація і колектив бібліотеки намагається щоб вам, наші читачі, було у нас затишно, комфортно і завжди цікаво. З цією метою відкриваються нові структурні підрозділи, працюють клуби за інтересами, експонуються виставки нових видань, здійснюються ремонти читальних залів, оновлюються меблі.
Поєднання традиційних друкованих джерел інформації з електронними сьогодні дозволяють задовольнити самі різноманітні інформаційні запити. Кожному читачеві в бібліотеці гарантовано забезпечено: вихід в світовий інформаційний простір, вільний доступ до каталогу і фонду не тільки нашої бібліотеки, а й інших бібліотек, електронна доставка документів, швидкісний доступ до інформаційних ресурсів Інтернет.
Бібліотека є лідером по запровадженню в практику бібліотечної роботи нових інформаційних технологій: постійно модернізується комп’ютерна мережа і лінії зв’язку, оновлюється програмне забезпечення та комп’ютерна техніка.
Колектив бібліотеки завжди в пошуках, завжди готовий до вивчення й запровадження нового, прогресивного, всього, що покращить бібліотечно-інформаційне обслуговування кожного з вас, дорогі читачі.


Н.М.Тітова, директор Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки, заслужений працівник культури України