Вікно в Америку. Наші плани

WOA головна

Новини

Наші плани

Кіноклуб

Speaking club

Важливі візити

Наші друзі

Хроніка подій

Фотогалерея

Ресурси

Наші коордінати

Корисні посилання


Повернутися на головну сторінку Дніпровської обласної бібліотеки


Завдання Центру:
Забезпечення користувачів інформацією про всі сфери життя в США.

Сприяння вивченню англійської мови в регіоні.

Застосування нових прогресивних технологій в бібліотечній справі.

Сприяння формуванню „нового іміджу” бібліотеки: бібліотека – не лише місце зберігання книг, але й сучасний центр, де представлені різноманітні інформаційні носії – CD-ROM, аудіо- та відео ресурси, доступ до Internet та електронних баз даних. Головне: завжди повинна існувати можливість альтернативного пошуку необхідної інформації.

Забезпечення доступу до ресурсів Інтернет.

Організація різноманітних заходів: зустрічей з носіями англійської мови, дискусій англійською мовою, переглядів кінофільмів, лекцій, семінарів, вікторин, які надали б можливість українцям більше дізнатися про Сполучені Штати.

Налагодження співпраці з навчальними закладами області, курсами вивчення іноземних мов, іншими організаціями з метою популяризації вивчення англійської мови, підвищення лінгвістичної та інформаційної культури населення, вироблення нових цікавих форм співробітництва.

Брати активну участь в інформаційному забезпеченні науковців, надавати інформаційну допомогу викладачам та учителям, студентам ВНЗ і школярам.

Приймати участь у Днях інформації для викладачів англійської мови, готувати рекомендаційні роздруковані матеріали. (Спільно з відділом іноземної літератури)

Активніше популяризувати Центр через засоби масової інформації.

Наповнювати веб-сторінку Центру новими матеріалами та фотографіями, використовувати соціальні мережі Facebook та Vkontakte для популяризації.