КАЛЕЙДОСКОП ПЕРIОДИКИ

« початок ‹ назад 1 2 3 4 5 6 7 8 ... вперед › кінець »
 

Communications and Communicative Technologies
Науковий журнал
 
 

Науковий журнал "Communications and Communicative Technologies" публікує оригінальні, завершенні роботи з актуальних проблем історії, теорії та практики соціальних комунікацій, видавничої справи, реклами та звʼязків з громадськістю.
Журналу присвоєно категорію "Б" у Переліку наукових фахових видань України. Галузь науки, назва спеціальності або галузь знань: соціальні комунікації, спеціальності - 061. Наказ МОН України № 530 від 06.06.2022 р. (РЕЄСТР наукових видань України)
З квітня 2023 року журнал працює за моделлю безперервного видання. Наразі онлайнова версія є повноцінною публікацією та гарантує можливість негайного цитування рецензованих статей.
Видання засновано у 1993 р. У період з 1993 по 2012 р. видавалося під назвою "Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Літературознавство, журналістика".
З 2012 по 2017 рр. виходило під назвою "Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Соціальні комунікації".
З 2018 р. видається під назвою "Communications and Communicative Technologies". ISSN (print) 2617-1813; (online) 2617-1821.
Періодичність: 1 раз на рік.
Мови видання: англійська, українська.

Видавець: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2019 року.

Сторінки журналу :   1 

Journal of Optimisation, Differential Equations and Their Applications Журнал з оптимізації, диференціальних рівнянь та їх застосувань
Науковий журнал
 
 

Наукове видання "Journal of Optimization, Differential Equations, and Their Applications" (надалі JODEA) публікує оригінальні статті, дослідження, які пов'язані з новими результатами в теорії та застосуваннях звичайних диференціальних рівнянь, диференціальних рівнянь в частинних похідних, інтегральних рівнянь, функціональних рівнянь, стохастичних диференціальних рівнянь, оптимального керування, скалярній та векторній оптимізації та інших пов'язаних областях. В журнал приймаються до друку також статті з суміжних областей математики, таких як функціональний аналіз, теорія ймовірності, стохастичний аналіз, обернені задачі, чисельне моделювання, математична економіка, теорія ігор, теорія систем, і таке інше, за умови, що ці статті суттєво опираються на їх зв'язок з теорією оптимального керування та диференціальних рівнянь. Основна спрямованість журналу полягає в публікації статей, які адресовані не лише математикам, але також нженерам, фізикам та іншим науковцям, для яких диференціальні рівняння та методи оптимізації є базовими інструментами їх досліджень. До публікації в JODEA приймаються оригінальні статті, які містять нові нетривіальні результати, що не були попередньо анансовані в інших виданнях. Всі статті підлягають рецензуванню групою міжнародних провідних експертів в математичній теорії керування та диференціальних рівняннях.
Мови видання: Видання журналу здійснюється англійською мовою. Статті друкуються англійською мовою.
Науковий журнал "Journal of Optimization, Differential Equations, and Their Applications" друкується за рішенням Вченої ради Дніпропетровського національного університету починаючи з 2018 року і є продовженням серії випусків наукового журналу “Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Моделювання ” (2009 – 2017, ISSN (Print): 2312-4547, ISSN (Online): 2415-7325) та збірника наукових праць «Диференціальні рівняння та їх застосування» (1968 – 2008), які щорічно друкувалися у період з 1968 по 2017 роки. Наказом Міністерства освіти і науки України № 1290 від 30.11.2021 р. журнал внесено до переліку наукових фахових видань України категорія "А", в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора філософії (фізико-математичні науки) за спеціальностями 111 – математика, 113 – прикладна математика. Журнал видається двічі на рік.
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2018 до 2021 роки.
Вашій увазі пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ документів іноземними мовами ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 80


Сторінки журналу :   1 

Вісник Національної академії наук України
Науковий журнал
 
 

Видання широко висвітлює діяльність НАН України, основні проблеми організації та координації фундаментальних і прикладних наукових досліджень, актуальні питання розвитку науки та інноваційної діяльності, сучасний стан та перспективи досліджень з найважливіших галузей природничих, технічних і суспільних наук як в Україні, так і в світі, повідомляє про досягнення наукових колективів та окремих учених.
Мова видання: українська, англійська
Засновник: Національна академія наук України
Видавець журналу: Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
Періодичність: 12 разів на рік
Заснований у жовтні 1928 року
Скорочена назва: Вісник НАН України
Журнал входить до реферативної бази ERIH PLUS
Відділ періодики отримує це видання з 1994 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел. (056) 731-92-87

Сторінки журналу :   1 

За рулем
Науково-популярне видання
 
 

Культовий автомобільний журнал, єдиний журнал про автомобілі на всьому пострадянському просторі, що має успішну історію видання з 1928 року. Видається щомісяця, на території України з квітня 2005р., і зараз є незаперечним лідером серед автомобільних щомісячників як в Україні. У журналі є все, що потрібно автомобілістам: тести силами російської та української редакцій, презентація нових авто та аксесуарів, ремонт та сервіс та ін.
Виходить: 1 раз на місяць.
З 2022 року виходить під назвою «За кермом – Україна».
Відділ періодики отримує це видання з 2018 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 87

Сторінки журналу :   1 

Вокруг Света Украина
Науково-популярний журнал
 
 

Найстаріший науково-популярний і країнознавчий журнал, що випускається з 1861 року. Журнал в Україні видається до ліцензії .
Українська редакція журналу про себе говорить наступне: « Ми пишемо не тільки про подорожі, але і про цікаві події, які відбуваються в світі. Зазвичай сайти на туристичну тематику описують курорти, дають поради, як правильно подорожувати, але нечасто пропонують світові тревел-новини. Кожен матеріал на нашому сайті супроводжується гарними фотографіями, а іноді і тематичним відео».
Редакція ретельно відбирає теми публікацій, зауважуючи: « Ми не любимо насильство, жорстокість, фривольність. Ми любимо історії про унікальних людей і події; рейтинги, які дозволяють зрозуміти особливості одних країн в порівнянні з іншими; веселі і курйозні сюжети і факти. Ми турбуємося про добробут нашої планети, тому приділяємо особливу увагу екологічним проблемам».
Періодичність виходу 1 раз в місяць.
Відділ періодики отримує це видання з 1947 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(056) 731-92-87

Сторінки журналу :   1 

Інтелектуальна власність в Україні
Науково-практичний журнал
 
 

Це видання для фахових дискусій щодо набуття, здійснення та захисту прав на винаходи, торговельні марки, твори літератури, науки, мистецтва, комерційну таємницю тощо.
Рік заснування : 1998 р.
Періодичність: 1 раз на місяць.
Мова видання: українська, російська.
Видавець:
ТОВ «АСпект -2003»
Патентно-технічний відділ отримує це видання з 1998 р.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Патентно-технічний відділ ДОУНБ.
Тел.(056) 731-91-13

Сторінки журналу :   1 

Кибернетика и системный анализ
Міжнародний науково-теоретичний журнал
 
 

Журнал до № 4 1991 року називався «Кибернетика, заснований у січні 1965 року в Інституті кібернетики АН УРСР.
Започаткував видання журналу основоположник iнформацiйних технологiй в Україні, засновник і перший директор Інституту кібернетики АН УРСР, віце-президент Академії наук УРСР, академік АН УРСР і АН СРСР Віктор Михайлович Глушков, який став першим головним редактором журналу.
Впродовж усього часу існування журналу до складу його редакційної колегії та міжнародної редакційної ради входили фахівці в галузі кібернетики та інформаційних технологій — вчені зі світовим ім'ям, які забезпечують якісне незалежне рецензування та відбір статей.
Журнал публікує оригінальні та оглядові статті, проблемні та дискусійні матеріали, звіти конференцій та нарад з питань кібернетики і системного аналізу, бібліографічні огляди, рецензії на монографії; інформує читачів про найновіші досягнення вітчизняної та зарубіжної кібернетики.
З моменту заснування журнал «Кибернетика и системний анализ» («Кибернетика») в повному обсязі перекладається англійською мовою різними видавництвами США та міжнародними видавництвами наукової літератури. На сьогодні журнал перекладається у США англійською мовою у видавництві Springer під назвою "Cybernetics and Systems Analysis" та реферується або індексується такими фірмами та агентствами: SCOPUS, INSPEC, Zentralblatt Math, Google Scholar, EBSCO, CSA, ProQuest, Academic OneFile, Academic Search, ACM Digital Library, Computer Science Index, CSA Environmental Sciences, EI-Compendex, Gale, INIS Atomindex, io-port.net, Mathematical Reviews, OCLC, SCImago, STMA-Z, Summon by ProQuest.
У 2010 році журнал приєднався до Комітету з видавничої етики (Committee on Publication Ethics — COPE) — недержавної організації видавців наукових журналів, зареєстрованої у Великій Британії. Це дало змогу підвищити рівень публікацій та забезпечити їх оригінальність.
Відділ періодики отримував це видання з 1966 по 2002 та отримує з 2016 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел . (056) 731-92-87

Сторінки журналу :   1   2 

Інтелектуальна власність в Україні
Науково-практичний журнал
 
 

Це видання для фахових дискусій щодо набуття, здійснення та захисту прав на винаходи, торговельні марки, твори літератури, науки, мистецтва, комерційну таємницю тощо.
Рік заснування : 1998 р.
Періодичність: 1 раз на місяць.
Мова видання: українська, російська.
Видавець:
ТОВ «АСпект -2003»
Патентно-технічний відділ отримує це видання з 1998 р.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Патентно-технічний відділ ДОУНБ.
Тел.(056) 731-91-13

Сторінки журналу :   1   2 

Теорія і практика інтелектуальної власності
Науково-практичний журнал
 
 

На сторінках журналу обговорюється широке коло питань теоретичного, практичного та методологічного характеру, ведуться наукові дискусії, висвітлюються вітчизняні та зарубіжні новини у сфері інтелектуальної власності.
Рік заснування : 2002 р.
Періодичність: 1 раз на місяць.
Мова видання: українська, російська, англійська.
Видавець:
Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.
Патентно-технічний відділ отримує це видання з 2002 р. З 2002 р. по 2005р. журнал називався «Интелектуальный капитал»
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Патентно-технічний відділ ДОУНБ.
Тел.(056) 731-91-13

Сторінки журналу :   1 

Український математичний журнал
Науковий журнал
 
 

Проблематика: статті з основних напрямків теоретичної та прикладної математики, переважно з функціонального аналізу та теорії функцій, диференціальних рівнянь та математичної фізики, геометрії та топології, теорії ймовірності та теорії випадкових процесів, алгебри.
Засновники: Національна академія наук України, Інститут математики НАН України.
Виходить з 1949 у Києві, 6 разів на рік українською, російською, англійською мовами.
Відділ періодики отримує це видання з 1949 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(056) 731-92-87


Сторінки журналу :   1