Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 117 118 119 120 121 122 123 124 ... вперед › кінець »
 


Лавский, В.В. Притчи человечества.- М.: ИКЦ «МарТ», Ростов н/Д: Издательский центр «МарТ», 2007.- 576c. Ця книга явилась результатом величезної роботи з вивчення однієї з самих чудових традицій людства – традиції передачі духовних знань у притчах. Індуїзм, буддизм, даосизм, християнство, іслам і багато інші релігійних та філософських вчень за віки свого існування накопичили прекрасні образні порівняння, повчання, алегоричні історії, які й склали зміст даної книги



Мацкевич, И. М. Портреты знаменитых преступников.- М.: ПолиграфОпт, 2005.- 414c. Автор спробував розібратися в стійких помилкових уявленнях про життя самих відомих представників злочинного світу. У книзі використані дані з архівів МВС і музеїв, численні літературні джерела. Зі змісту: Сонька Золотая Ручка, Мишка Япончик, Ленька Пантелеев, Черная кошка, Александр Солоник (Македонский).



Риггз, С. Пойте как звезды.- СПб.: Питер,, 2007.- 120c. Перед вами переклад бестселера "Singing for the Stars" Сета Ріггза, найвідомішого у світі педагога вокалу в галузі популярної музики. У книзі маестро Ріггз не тільки знайомить читачів зі створеною ним унікальною методикою навчання співу, яка принесла автору всесвітню популярність, але й пропонує курс вправ для самостійної роботи. За допомогою цього посібника та компакт-дисків, що додаються до нього, ви зможете освоїти ту ж саму техніку співу, якою користуються професіонали, - саме ту, яка дозволить співати сильним, чистим і гнучким голосом у діапазоні, про який раніше ви не могли й мріяти. Книгу написано для всіх бажаючих навчитися співати. Безперечно, вона буде цікава й професіоналам - педагогам і вокалістам. Запропоновані вправи будуть також корисні представникам усіх голосових професій - акторам, педагогам, лекторам.



Таубе, К. Мифы ацтеков и майя.- М.: ФАИР-ПРЕСС, 2005.- 112c. Книга знайомить з міфами двох великих давніх цивілізацій Америки - ацтеків і майя. Матеріал, представлений у ній, засновано на безцінних джерелах, дбайливо збережених у найбільших музеях світу. Автор оповідає про історію стародавньої Мезоамерики її релігіях, письменах, про державу й календар, переказує найважливіші міфологічні епізоди й доходить висновку, що ацтеки й майя у своїх міфах створювали всеохоплюючу картину світу й навіть у цей час у центральноамериканському регіоні традиції міфотворчості жи-вуть і віддзеркалюють постійно мінливий світ. Для широкого кола читачів



Шедевры русской иконописи / Автор-сост. М.В. Адамчик..- М.: АСТ; Минск: Харвест,, 2006.- 272c. У книзі представлені репродукції й анотації на найбільш відомі ікони російських майстрів мистецтва ХІІ - ХХ століть, таких як Феофан Грек, Андрій Рубльов, Дионісій, Симон Ушаков і багатьох інших, у тому числі безіменних майстрів. Книга розрахована на широке коло читачів.



Аккос, П. Больные, которые нами правят. Тайные болезни вождей и правителей. Политклиника.- М.:РИПОЛ классик,, 2005.- 416c. Люди влади, королі й імператори, диктатори й президенти – хто вони? Чим відрізняються від інших смертних? Чи володіють вони специфічними розумовими здібностями? Яка півкуля в них розвинена сильніше - ліва чи права? Що привело їх до вершини влади, небувалих почестей і слави. Що змушувало їх жертвувати собою й прирікати на смерть мільйони? Ця книга - справжнє відкриття, зібрання сенсаційних результатів досліджень мозку 76 найбільших правителів усіх часів і народів. "Хворі, які нами правлять" – це захоплююча подорож між геніальністю й божевіллям, патологією й нормою.



Богуславский, М. М. Судьба культурных ценностей.- М.: Юристъ,, 2006.- 206c. На численних прикладах з життя, та судової практики автор показує, якою нелегкою буває доля культурних цінностей. Їх розкрадають, нелегально вивозять за кордон, знищують, особливо під час воєн і збройних конфліктів. Твори мистецтва потребують охорони й, насамперед , за допомогою правових засобів. У книзі пояснюються правові поняття й категорії, які необхідно знати кожному при захисті своїх прав на предмети мистецтва, при розгляді претензій про їхнє повернення у процесі судового розгляду. Для працівників музеїв, бібліотек, архівів, організацій, що торгують антикваріатом, колекціонерів і інших читачів, яких хвилюють сучасні проблеми культури. Книга буде також корисна для студентів юридичних навчальних закладів.



Косарева, Е. А. Мода. ХХ век. Развитие модных форм костюма.- СПб.: Изд-во «Петербургский институт печати», 2006.- 468c. У виданні подано докладний огляд розвитку модних форм жіночого й чоловічого костюмів з початку 1900-х рр. – часу зародження й становлення дизайну одягу, - аж до кінця 1990-х рр. Автор дає точні характеристики модного образу кожного історичного періоду, простежує динаміку змін формоутворення костюма, аналізуючи моду, у тому числі, - аж до кінця 1990-х рр. Книга буде цікава самому широкому колу читачів



Цветкова, Е Кладовая здоровья на вашем столе. Фрукты.- СПб.: Наука и Техника,, 2006.- 240c. Фрукти – не тільки джерело вітамінів, клітковини й мікроелементів, але й “смачні” лікарі, які стимулюють і живлять роботу практично всіх систем нашого організму. З книги ви зможете дізнатись не тільки про корисні властивості й рецепти смачних блюд що можна приготувати з фруктів, але й звідки вони дістали свою назву. Так, наприклад, слово “банан” походить із креольської мови й значить просто “ням- ням”. Хто буде сперечатися із давніми креолами?



Мировое искусство. Нэцукэси: мастера нэцкэ./ Сост. И.Г. Мосин.- СПб.: ООО «СЗКЭО “Кристалл”»,, 2006.- 144c. Книга присвячена незвичайному виду японської мініатюрної скульптури – нецке. Нецке (не – "корінь", цуке – "прикріплювати") – це брелок, за допомогою якого коло пояса носили всілякі дрібні предмети. Необхідність такого предмета була викликана відсутністю в японському костюмі кишень. З'явившись ще в ХV столітті як предмет побутового призначення, у ХVІІІ сторіччі нецке перетворюється в самостійний вид мистецтва, що сполучає в собі особливості скульптури й прикладного мистецтва, що має специфічний набір форм, матеріалів і різноманітних сюжетів. Розквіт мистецтва нецке припав на період ХVІІІ – ХІХ сторіч, який по праву можна вважати "золотим віком" мініатюрної скульптури