Яскравий челендж Дніпропетровщини

Титульне фото: Яскравий челендж ДніпропетровщиниРуху юних техніків Дніпропетровщини – 90 років! До цієї дати юні техніки та винахідники провели незвичайний челендж, а також вибороли медалі чемпіонату світу з ракетомоделізму.

Рух юних техніків зародився в нашій області восени 1932 року. З того часу за 90 років центрами та гуртками юних техніків області були виховані десятки тисяч майбутніх конструкторів і винахідників. Саме з цього руху у велике життя вийшло багато фахівців «Південмашу», КБ «Південне», радіозаводу, ДМЗ і багатьох інших підприємств області. Центри молодих техніків продовжують свою роботу, незважаючи на війну.

До ювілею практично всі центри юних техніків Дніпропетровщини взяли участь у яскравому челенджі «9 технічних десятиліть – і кожне, то щаслива мить!». Про це у Дніпропетровському обласному центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді розповіли так: «Найщиріші вітання технічній родині позашкільників Дніпропетровщини з нагоди 90-річчя руху юних техніків Дніпропетровської області! Дякуємо за цікавий історичний екскурс кожному закладу, який взяв участь у челенджі «9 технічних десятиліть – і кожне, то щаслива мить! Ми пройшли тернистий шлях створення та розвитку, перемог та здобутків разом! Пишаємося тим, що ми – Дніпропетровська єдина технічна родина! Миру та перемоги нам! Все буде Україна!».

Титульне фото: Ігор Кочет. Винаходи для Перемоги!А ще одним подарунком до ювілею став чудовий виступ вихованців ДОЦНТТІТУМ на чемпіонаті світу з ракетомоделізму. Про це в обласному центрі розповіли: «Щиро вітаємо Струзмана Родіона та Волканова Ігоря Анатолійовича, вихованця та його тренера, ракетомоделістів ДОЦНТТИТУМ із чудовими досягненнями! На черговому етапі Кубка світу з ракетомодельного спорту, що відбувся з 30 вересня по 02 жовтня у м. Плевен, Болгарія, юніор збірної команди України, вихованець ДОЦНТТИТУМ Струзман Родіон посів третє місце в загальному заліку в програмі змагань S4A серед дорослих та перше місце серед юніорів. Також Родіон став срібним призером в загальному заліку та першим серед юніорів в програмі змагань S6A. Тренер Родіона – Волканов Ігор Анатолійович, керівник ракетомодельного гуртка посів перше місце в програмі змагань S4A та друге місце в програмі змагань S9A».

Усього збірна України на Кубку світу виборола три перших, одне друге та одне третє місця.

Пишаємось перемогами, наполегливістю, відданістю своїй справі та жагою до першості!

Все буде Україна!


Тетяна Мищенко, завідувачка патентно-технічного відділу ДОУНБ

09.11.2022