Юні патріоти Дніпра

Титульне фото: Юні патріоти Дніпра

Молоді винахідники Дніпра створили модель відомого безпілотника «Байрактар». Моделювали, вирізали, програмували та паяли його учасники науково-технічних майстер-класів під час заходу в обласному центрі науково-технічної творчості й інформаційних технологій учнівської молоді Дніпра. У закладі постійно займається понад тисяча вихованців. Заступник директора центру Вікторія Горбань розповіла: «У травні завжди підводимо підсумки роботи за весь навчальний рік. Цьогоріч через війну працювали у змішаному режимі – і дистанційно, і офлайн. Сьогодні зустрілися з дітьми на декількох майстер-класах. Ніщо не замінить живого спілкування».

Загалом у дитячому позашкільному центрі займаються більше як 1300 школярів. Цього разу до заходу долучилися вихованці віком від 6 до 17 років. Ці майстер-класи організували, аби відволікти дітей від тривог.

Модель «Байрактара» створювали за допомогою бамбуку та пінопласту. 

Один із хлопчиків, який долучився до цього, каже, що він дуже любить конструювати, займається цим вже три роки. «Створював гумомоторні моделі. Сьогодні ми робимо “Байрактар”, це не важко з моїм досвідом», – говорить він.

Керівник авіамодельного гуртка Сергій Дубенко про створення модели «Байрактара» сказав, що це одна з найпростіших моделей для створення дітьми. Її можна зробити за півгодини і насолоджуватись запуском. Мені знадобився вечір, щоб промалювати деталі такого літачка.

Моделі «Байрактарів» діти запустили в політ!


Тетяна Мищенко, завідувачка патентно-технічного відділу ДОУНБ

08.06.2022