Енергія думки. Юрій Валентинович Чиннов

Все дело в мыслях. Мысль – начало всего.

И мыслями можно управлять.

И поэтому главное дело совершенствования:

работать над мыслями

Толстой Л.Н.


Титульне фото Енергія думки. Юрій Валентинович ЧинновЮрій Валентинович Чиннов - заслужений винахідник Узбекистану, на рахунку якого понад ста винаходів, причому 25 з них впроваджені у виробництво із значним економічним ефектом. Методам винахідницької творчості він почав навчатися одним з перших, ще в 1968 році.

Вперше про Юрія Валентиновича Чиннова я дізналася з чудових книг Генріха Сауловича Альтшуллера «Алгоритм винаходу» та «Творчість як точна наука».

І ось, випадково, до нас, в патентно-технічний відділ, заглянув уже немолодий чоловік з проханням підказати адресу Укрпатенту, куди він збирався подати свою першу заявку на винахід в Україні. Ми з ним познайомилися, він представився: «Юрій Валентинович Чиннов, заслужений винахідник Узбецької РСР».

Завдяки його методам винахідницької творчості, десятки його учнів стали винахідниками, а 15 чоловік самі почали викладати методи винахідницької творчості.

Винахідництву він навчив і свого онука, В`ячеслава. Онук вже отримав три патенти і вісім позитивних рішень з українського патентного відомства «Укрпатент». Династія «Чиннов» продовжується.

Юрій Валентинович активний учасник всіх заходів, які проводить патентно-технічний відділ для своїх читачів. Неодноразово Чиннов Ю.В. проводив майстер-клас по навчанню винахідництву. Він вважає, що винахідництву можна навчитися, як і будь-якій іншій справі. Схильність до винахідництва - універсальна гідність людини.


Тетяна Мищенко, завідуюча патентно-технічним відділом ДОУНБ

12.07.2017