Карла Линнеа разсуждения первое об употреблении коффеа второе о человекообразных

Линней, Карл. Карла Линнеа Разсуждения первое об употреблении коффеа второе о человекообразных / К. Линней ; переведены с. корректором И. Тредиаковским. – СПб. : Печ. при Арт. и инж. шляхет. кадет. корпусе, 1777. - 47 с. : ил. – [рос. мов.]

Карл Лінней у своїх роздумах про використання кави розкриває сюжет виникнення напою, датований роками та цікавими подробицями, описує спеціальний посуд для приготування кави, розповідає як подавати каву гостям за європейськими та східними правилам, висвітлює його вплив на організм. 
Автор, розмірковуючи про людиноподібних мавп не тільки їх описує, а й наводить цікаві свідчення мандрівників.

Збірка зразка XVIII сторіччя, де, зокрема, міститься твір-роздум Карла Ліннея - шведського вченого-натураліста, творця єдиної системи рослинного і тваринного світу.
«Рассуждение первое об употреблении коффеа» видано у перекладі Івана Тредіаковського, з присвятою Олександру В'яземському. Три знані особи, що впевнено увійшли до історії, позначені цим розмірковуванням.
Сюжет виникнення напою, датований роками та цікавими подробицями, спеціальний посуд, кава та кохання, як подавати каву гостям за європейськими та східними правилам, вплив його на організм.

Також цікаво дізнатися з глави «Уведомление о чае и о шелке». Из китайской книги Вань боу Кюань называемой» деталі того, як вирощували справжній чай та готували справжній напій і в чому користь його безумовна.

Електронна версія видання на нашому офіційному сайті у розділі Електронна бібліотека "Коллекції":


Спеціально для Вас ми відтворили кавову сервіровку, прописану у цьому виданні: