Demogeot, J. Histoire de la litterature francaise

Demogeot, J. Histoire de la litterature francaise [Текст] : depuis ses origines jusqu'a nos jours / J. Demogeot. - 3 -me ed. - Paris : Hachette, 1857. - 678 p. – [фр. мов.]

Третє перевидання праці з історії французької літератури від її походження до початку 19 століття, під редакцією відомого французького літературознавця та письменника, професора риторики в імператорському ліцеї Сент-Луї, а також доцента Сорбонни Жака Клода Деможе, доповнене посиланнями і додатком.

У виданні розглядаються закономірності і основні етапи розвитку французької літератури з точки зору впливу на її формування ідей і соціальних вдач епохи, яка їх виражає, а також відображення інтелекту, почуття, уяви письменника, який ретранслює їх у своєму творі. Історія французької літератури представлена шістьма періодами: Витоки (вплив давньогрецької та римської культури, кельтська та іберійська культура, становлення французької мови); Середньовіччя (12-15 ст.); Відродження (16 століття); 17 століття; 18 століття і 19 століття (до 1830 року).


Електронна версія видання на офіційному сайті у розділі Електронна бібліотека "Коллекції":
https://www.libr.dp.ua/collections/index.php?pbp=139