Кубе, А. Н. История фаянса

Кубе, А. Н. История фаянса [Текст] / А. Н. Кубе. - Берлин : Государственное издательство, 1923. - 123 с. – [рос. мов.]

Класична праця по історії розвитку стилів фаянсу і майоліки. У книзі освітлюється історія фаянсового виробництва, мусульманська, іспано-мавританська кераміка, італійська майоліка, французький фаянс 18 сторіччя. Видання ілюстроване та орієнтоване на фахівців і всіх, хто цікавиться таким різновидом мистецтва.

Авторство видання «История фаянса», початку минулого сторіччя, належить мистецтвознавцю Альфреду Кубе.
Історія фаянсового виробництва, мусульманська, іспано-мавританська кераміка, італійська мейоліка, французький фаянс зразка XVIII сторіччя, «патріотичні» фаянси - саме такий зміст має дослідження. Видання ілюстроване та орієнтоване на фахівців і всіх, хто цікавиться таким різновидом мистецтва.
Альфред-Густав Миколайович Кубе був завідувачем відділів прикладного та західноєвропейського мистецтва в Ермітажі (м. Санкт-Петербург), багато подорожував країнами, на прикладі яких розглядається тема, знайомився з колекціями, вивчав документи та зразки. Відомий своєю роботою над «Новым Энциклопедическим словарем», вид. Брокгауза та Єфрона (1911-1912 рр.).
Перегорнути сторінки цікавої фаянсової історії можливо, завітавши до відділу документів з питань мистецтв (пр. Д.Яворницького, 18) або на офіційному сайті ДОУНБ у рубриці «Електронна бібліотека «Колекції»: