Вулиці нашого міста


Краєзнавчий просвітницький проєкт «Вулиці нашого міста» Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія (ДОУНБ). Завдяки цим відео Ви познайомитесь з різноманітними вулицями м. Дніпро, їх історією, інтересними фактами та історичними подіями, пов'язаними з ними.Олександра Риндовська

Іван Акінфієв

Надія Іванівна Алексєєнко


У цьому відео Ви дізнаєтесь про вулицю, яка названа на честь Олександри Риндовської. Олександра Якимівна Риндовська - почесна громадянка Катеринославська. З 1865 по 1905 очолювала Маріїнську жіночу гімназію.

У цьому відео Ви дізнаєтесь про вулицю, яка названа на честь Івана Акінфієва - відомого ботаніка, географа, флориста, дослідника південно-східної України та Кавказу.

У цьому відео Ви дізнаєтесь про вулицю, яка названа на честь Надії Іванівни Алексєєнко - перша жінка, яка отримала звання Почесної громадянки міста.


Олександр Миколайович Поль


У цьому відео Ви дізнаєтесь про проспект, який названий на честь Олександра Миколайовича Поля.
Олекса́ндр Поль — український дослідник-археолог українсько-німецького походження, верхньодніпровський поміщик, шляхтич, краєзнавець і підприємець, меценат і громадський діяч.