Веретенников, Віктор. Заграва

Титульне фото Веретенников, Віктор. Заграва

Веретенников, Віктор. Заграва [Текст]: роман / В. Веретенников. – К.: Видавничий центр «Академія», 2009. – 302 с.


Із перших сторінок роману я наче занурилась у зелений океан тайги, відчула красу мальовничої природи, стрімкість гірських рік, блакитне та дзвінке повітря. Саме у глухому тайговому урсалі, де ніколи не ступала нога людини й починається ця гостросюжетна історія. Місце, де природа сховала від усіх своє серце, стало для героїв справжнім випробуванням на силу духу, сміливість, чесність і порядність.

Палкі почуття й ризиковані вчинки, чисте кохання та холодний розрахунок дивовижно переплелися на сторінках цієї драматичної книги. Автор талановито демонструє галерею різноманітних героїв: спритна відчайдуха Даринка, амбіційний бригадир Сашко, невгамовна авантюристка Надія, сміливий і наївний хлопчисько Микола та багато інших. А особисто для мене головним героєм стала дика та горда вовчиця на прізвисько Білогривка, яка зіграла ключову роль у житті кожного персонажа.

На сторінках книги присутні й політичні інтриги, і зухвала дуель за картковим столом, і великосвітські бали, рейдерські захоплення, але головне тут є ЖИТТЯ. Життя, яке надихає на чисті почуття, спонукає до моральної відповідальності за свої вчинки, дає шанс на перебування в мирі та злагоді разом із природою.


Оксана Шевченко, заступниця директора внутрішньо-бібліотечної роботи ДОУНБ

29.08.2019