Тосс, Анатолий. Фантазии женщины средних лет

Титульне фото Тосс, Анатолий. Фантазии женщины средних лет

Тосс, Анатолий. Фантазии женщины средних лет [Текст] : роман / А. Тосс. – М. : Элиот, 2007. – 512 с.


Самотня жінка в порожньому будинку в глушині на березі океану. Що змусило її приїхати сюди? Що турбує її, мучить кошмарами, позбавляє сну? Її минуле!

Та і як інакше, якщо троє найближчих чоловіків в її житті, ті, кого вона тільки й кохала, загинули один за одним, і саме тоді, коли вони були їй потрібні найбільше. І вона винна в їхній смерті!

Та чи винна ?! І чи загинули?! І як в усьому розібратися?! Але потрібно, дуже потрібно, тому що від цього залежить її життя.

А тут ще й стара книга, знайдена в будинку, і незвичайні, дивні розповіді в ній, які щось навівають, підказують... Але що?!

У «Фантазіях ...» (книзі, що стала бестселером у багатьох країнах світу) майстерно перемішалися і психологічний трилер, і любовна драма, пронизана гранично відвертими, але до цнотливості естетичними еротичними описами. А крім того, і тонкі філософські роздуми, й детективний сюжет, і просто чуйні, зрозумілі всім життєві переживання. Ну і, звичайно, кінцівка, яку неможливо передбачити і яка не може не приголомшити.

Саме тому сміливо можу заявити: «Будь-хто, старший вісімнадцяти, повинен, просто зобов'язаний прочитати "Фантазії ... "».

Я дуже рекомендую прочитати книгу від автора Анатолія Тосса "Фантазії жінки середніх років" всім, хто втомився від банальності і шукає щось по-справжньому унікальне. Впевнена, історія здасться цікавою як шанувальникам любовного роману, так і тим, хто обожнює детективи. Навіть якщо книга вам не сподобається, байдужість до сюжету вам точно не загрожує.

"Фантазії жінки середніх років" – це не та річ, яка може пройти повз, не залишивши в серці ніякого сліду. Поспішайте ознайомитися з приголомшливою книгою, і ви отримаєте ні з чим незрівнянні емоції та море насолоди.


Ірина Овсяннікова, бібліотекарка 1-ї категорії ДОУНБ
20.04.2017