Шкляр, Василь. Тінь сови

Шкляр, Василь. Тінь сови

Шкляр В. Тінь сови [Текст] : роман / В. Шкляр. - Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014.-304 с.

Мені здається, що немає в світі більшого почуття ніж кохання. Бажаєте зануритись у світ почуттів – тоді ця книжка для вас.

Це історія кохання двох людей, Катерини та Степана. Кохання, яке бореться, долає труднощі, допомагає вистояти і врешті-решт перетворюється на легенду, яка дає надію тим, до кого воно ще не прийшло. Любов і смуток часто ходять поруч… Коли приходить біда, Степан заради коханої жінки жертвує найдорожчим. Смерть сильніша за кохання? Чи навпаки?.. Це непідвладна часова «історія двох» надихає і дарує надію. Бо їхнє почуття перетворюється на легенду…

Цей роман, я вважаю, найгуманніший з усіх, написаних Василем Шклярем. Він читається як класика і легко роздає «мудрі цитати» десятками речень. Він і навчає, і підказує, і втішає. Адже там, де є кохання і де є смерть, завжди з`являється Втішання. Втішання – це вияв мудрості.

Справжнє кохання – це завжди трішки казка! Тут казка присутня поруч із двома історіями кохання і дружби, а ім`я цій казці – Щедрик. Цей маленький гномик, містичний мешканець пралісу, вигаданий Степаном іще в дитинстві, слідкує за тим, щоб зло було покаране, а доброта і душевна щедрість дістали винагороду. Щедрик – Степанове друге «я». Читаючи цей роман, віриш, що добро завжди перемагає.

Я вважаю, що це чтиво для мудрих вдумливих людей. Це – книга-порада, путівник для молодих людей, які починають будувати свою сім`ю.

Бажаю вам казкового кохання і приємного читання.


Тетяна Міщенко, завідувачка патентно-технічного відділу ДОУНБ, 28.07.16