Шейнман, Дэнни. Квантовая теория любви

Шейнман, Дэнни. Квантовая теория любви

Шейнман, Дэнни. Квантовая теория любви [Текст] / Д. Шейнман; пер. с англ. С. Соколова. – М.: Фантом-Пресс, 2009.– 416 с.

Скажи ей: жизнь коротка, но любовь вечна.

Альфред Теннисон

«Квантова теорія кохання» – незвичайної сили й емоційного напруження роман відомого британського актора і режисера. Дві історії кохання, дві втечі від долі, дві трагедії, які розділяє ціле століття.
Лео Дікін втратив свою кохану під час подорожі по Південній Америці. Після загибелі Елені він перетворився на згусток болю, який не відпускає його ні на мить. Намагаючись подолати душевні страждання, Лео вивчає кохання – він розкладає його на дрібні частки, законам фізики повіряючи людське почуття...
Моріц – юний солдат австро-угорської армії, якого призвали відразу після початку Першої світової. Війна і подальші історичні катаклізми закинули Моріца з рідної Польщі до Сибіру за тисячі миль від коханої дівчини Лотти. Пройшовши крізь кров і жах світової війни, через холод і голод сибірських таборів, Моріц повертається додому. Він вірить, що там його чекає любов...
Сага Денні Шейнмана – один із найбільш незвичайних і привабливих романів останнього часу про кохання. Роман, заснований на реальних подіях сім'ї Шейнман, став справжньою літературною подією.
Роман рекомендується особливо тим, кого в книгах приваблює реальна плоть історії. Англієць і наш сучасник написав нові «Ходіння по муках» – роман про те, як любов і людські страждання сплелися з війнами і революціями. Справжній гімн мужності людини, яка в ім'я кохання пішки подолала шлях від Сибіру до Польщі.
«Кохання перемагає смерть» – Теннісон.


Тамара Гуртова, провідна бібліотекарка краєзнавчого відділу ДОУНБ

15.09.2016