Ріггз, Ренсом. Дім дивних дітей

Титульне фото Ріггз, Ренсом. Дім дивних дітей

Ріггз, Ренсом. Дім дивних дітей [Текст] : роман / Р. Ріггз ; пер. з англ. В. Горбатька. – 2-ге вид. – Харків : КК Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 432 с.

Сон – ніщо, смерть – ніщо;

Хто начебто помер – живий.

Дім, в якому ти родився,

Друзі юності твоєї,

Дід старий і молодиця,

Праця щоденна і її плоди –

Всі вони щезають,

 В легенди і казки тікають.

Їх не спинити,

Їх – не посадити на ланцюг.

 Ральф Волдо Емерсон


Цю книгу я вибрала для свого читання лише з однієї причини, – вона проілюстрована унікальними старовинними фотографіями. Саме ця ідея Ренсома мені шалено сподобалася. Він зібрав десятки старовинних незвичайних знімків, шукав їх у приватних колекціонерів.

Книга вражає, веде в незвичайну подорож, ти разом із героями мандруєш в іншому часі, стикаєшся з дивовижними речами і людьми. Зазвичай, казки вважаються суто дитячим жанром, але ця книга спростовує такий підхід…

Таємничий острів. Покинутий притулок. Після жахливої сімейної трагедії Джейкоб опинився в цьому загадковому місці.

Підліток знайшов руїни старого будинку і з`ясував, що тут жили дуже дивні діти. Він починає розуміти, що на цьому відлюдному острові діти опинилися не випадково – їхні здібності були воістину неймовірними та небезпечними! І хоча будинок давно зруйнований, можливо, вони досі живі. А зовсім скоро Джейкоб з жахом усвідомлює, що він – один із них...

Я радила б прочитати цю книгу, бо навіть дорослим потрібно іноді ставати дітьми, занурюватися в казку і долати небезпеки й тривоги. Трохи чарів ніколи не завадить в наших сірих буднях, і якщо ви захочете прочитати цю книгу, тут ви знайдете магію.


Наталя Бочарова, бібліотекарка І-ї категорії відділу книгосховища ДОУНБ

08.06.2017