Пиколт, Джоди. Ангел для сестры

Титульне фото Пиколт, Джоди. Ангел для сестры

Пиколт Дж.  Ангел для сестры [Текст] / Дж. Пиколт; пер. с англ. О. Бершадской.  Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2007.  432 с.

«Ангел для сестри» – один із романів американської письменниці Джоді Піколт. Це світлий твір про страждання, про жертвування в ім'я порятунку, про страхи, про мужність. Книга захоплююча, одночасно тяжка, з трагічною кінцівкою. Роман неможливо читати без сліз. Не передати тих почуттів, коли раптом наприкінці роману сюжет повертається несподівано по-іншому. Оповідання ведеться від імені героїв, кожен із яких унікальний по-своєму. І кожен живе під маскою.

Складно описати, як живе сім'я, в якій одна дитина серйозно хвора. Одна з героїнь твору, Анна, з'явилася в цьому світі не випадково, а щоб врятувати свою сестру Кейт, у якої лейкемія. За три роки вона перенесла десять операцій. У шість років у неї взяли кістковий мозок. І ось для сестри потрібна нирка. Хто підтримає Анну?
Дівчинка судиться з батьками за право на своє тіло. Вона більше не хоче бути тією людиною, якою її змушували бути 13 років. У мене Анна викликає велику симпатію. Маленька дівчинка, але героїчна, смілива. Дуже цікаво, чи правду сказала вона, коли давала свідчення. Відповіді немає, можна лише здогадуватися.
«Когда дело касается тех, кого любишь, то делаешь все возможное».
Ця книга говорить: «Любіть своє життя!»
Рекомендую всім, хто любить драматичні сюжети і готовий до сліз.


Валентина Гайдаш, бібліотекарка відділу абонементу ДОУНБ

27.10.2016