Мойєс, Джоджо. Париж для самотніх та інші історії

Титульне фото Мойєс, Джоджо. Париж для самотніх та інші історії

Мойєс, Джоджо. Париж для самотніх та інші історії / Д. Мойєс; пер. з англ. Т. Заволоко. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 240 с.

 

Романи Д. Мойєс – це неперевершені історії про кохання, про велику надію, яка наперекір всім перешкодам може витримати будь які удари долі. Д. Мойєс – англійська романістка, журналістка, авторка бестселера «До зустрічі з тобою». Романи цієї письменниці емоційні, чуттєві, сповнені шарму. Романтична несподівана історія «Париж для самотніх» – невеличке оповідання, яке захопило мене своєю легкістю, почуттям гумору, романтики.

Париж – хто не мріяв побувати в цьому сонячному, величному місті. На його вулицях плине неперевершений аромат кави і свіжої випічки. Героїня оповідання Нел живе в Англії, вона ніколи сама не подорожувала і, коли її хлопець запропонував провести міні-вихідні у Франції, ця ідея її захопила, але все склалося не так, як вона планувала. Піт, який виявився ненадійним другом, не приходить на вокзал, обіцяючи приїхати наступним потягом. Нел їде сама. Вона налякана, бо ніколи не приймала самостійних рішень, але відступати пізно, квиток куплено, готель заброньовано.

Париж здається їй похмурим сірим містом, до того часу, поки вона не зустріла Фаб`єна. Зустріч із молодим французом відкриває нову себе, ту якої ніколи не знала, якою боялася бути.

Авторка з подробицями описує історичні місця Парижа, маленькі елегантні кав’ярні, привітних людей, і ти розумієш, закривши останню сторінку книжки, що теж хочеш пережити моменти насолоди, побачивши все на власні очі. Тому мріймо і втілюймо мрії в реальність. Їдьмо до Парижа!


Оксана Гайдук, провідна бібліотекарка патентно-технічного відділу ДОУНБ

29.03.2018