Маринина, Александра. Последний рассвет

Титульне фото Маринина, Александра. Последний рассвет

Маринина, Александра. Последний рассвет [Текст] / А. Маринина. − К.: КМ Publishing, 2013. − 480 с. – (А. Маринина. Больше чем детектив).


Детектив Олександри Марініної «Останній світанок» захоплює відразу, читати його легко та цікаво. Книга тримає в напрузі до останньої сторінки.

Нове розслідування героїв-оперативників крутиться навколо ювелірного бізнесу, а саме навколо дорогого кольє, зниклого з тіла вбитої жінки.

Олександра Марініна безперечний майстер інтелектуального детектива, як завжди, повністю занурилася в сферу, якої стосується дія, в даному випадку це – ювелірне виробництво. Маса цікавих нюансів про секрети роботи ювелірів, про значення символічних послань, які можуть бути зашифровані в різних ювелірних прикрасах, про систему захисту достовірності прикрас. Ювелірна тема органічно вписується в детективний сюжет, і особисто для мене ця інформація була новою і дуже пізнавальною. В книзі багато роздумів про різні життєві ситуації, авторка розповідає секрети популярних онлайн-ігор, показує життя геймерів. Із задоволенням прочитала і вам рекомендую.


Любов Колесникова, завідувачка відділу читальних залів ДОУНБ 
02.11.2017