Кокотюха, Андрій. Зламані іграшки

Титульне фото: Кокотюха, Андрій. Зламані іграшки

Кокотюха, Андрій. Зламані іграшки [Текст]: роман/А. Кокотюха. – Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2021. – 352 с. – (Київська сищиця; кн. 2).


Захопливий детективний роман Андрія Кокотюхи «Зламані іграшки» розповідає про відважну сищицю Анну Вольську. Події розгортаються на початку XX століття в Києві. Безслідно зникає юна донька депутата Думи. Але поліція не може оголосити її в розшук офіційно, адже в такому разі розкриється той факт, що розбещена дівчина задля розваги та грошей приймала клієнтів у таємному салоні розпусти. Керівництво поліції змушене звернутися по допомогу до удови вбитого поліцейського Анни Вольської, яка самотужки змогла розкрити вбивство свого чоловіка. Аналітичний розум і логічне мислення допомагають Анні знайти невидимі іншим ниточки, що ведуть до істини. У процесі розслідування вона виявляє жахливу річ: донька депутата ще й вербувала юних дівчат для «дорослих утіх». Зниклу дівчину знаходять мертвою, одягненою і загримованою під ляльку. Незабаром виявляться, що це не єдина жертва вбивці, прозваного Лялькарем. Сліди ведуть до Одеси. Тут талановита й смілива сищиця розплутує низку ще жахливіших злочинів. Здається, справа от-от наблизиться до розкриття. Та лише наприкінці роману зрозуміло, чи правильний слід узяла Анна.

Роман змушує читача замислитися над вадами суспільства, застерігає молодих людей від спокус, аби їм самим не довелося стати зламаними іграшками.


Олена Плотнікова, завідувачка відділу кадрів ДОУНБ

09.06.2022